Nejlepší animované filmy pro děti 2016: Barevná pohádka pro děti

Nejlepší animované filmy pro děti 2016: Barevná pohádka pro děti

V roce 2016 byly pro⁣ děti vytvořeny nejzábavnější animované‌ filmy plné barevných pohádek. Přečtěte‍ si náš průvodce nejlepšími snímky, které vaše děti nejen pobaví, ale také jim otevřou dveře do úžasného světa animace.

Übersicht: Nejlepší animované filmy ⁤pro děti roku 2016

V roce 2016 byla nabídka animovaných filmů pro děti opravdu bohatá a plná ‌skvělých barevných pohádek. V tomto‌ článku vám přinášíme přehled těch nejlepších animovaných snímků, které si ​vaše děti jistě oblíbí.

 1. Coco – Tento ⁢vážně půvabný film od společnosti Disney/Pixar vás zavede do fantastického světa mexické tradice Día de los Muertos, Dne mrtvých. Hlavním hrdinou je malý ⁤Miguel, který sní o tom, že se stane slavným hudebníkem, a vydává⁢ se na dobrodružnou cestu skrze říši mrtvých, aby našel odpovědi na otázky o svém původu. Coco je nejen vizuálně ohromující, ale také nabízí krásný ‍příběh o rodině, živých i mrtvých.

 2. Zootropolis – Tato zábavná a inteligentní komedie od společnosti Disney ​se odehrává ve světě, kde zvířata žijí jako lidé.⁤ Sledujeme mladou králíčí ⁤policejní detektivku Judy Hopps, která se spolu s ⁤podvodným lišáckem Nickem Wildem vydává na ​honbu za​ spravedlností ve velkém městě Zootropolis. Film Zootropolis je plný skvělých postav, vtipů a zároveň se dotýká důležitých témat ⁣jako rasové předsudky a předpojatost.

 3. Moana – Tento film od společnosti Disney nás zavede do otřesného a nebezpečného světa Polynésie. Moana, statečná námořnice ze soutěsky Motonui, se vydává na neuvěřitelné dobrodružství, aby zachránila svůj lid ⁣před hrozným zákazem moře. Moana‍ je skvělým příkladem⁤ silné a nezávislé hrdinky,‌ která zpívá nádherné písně, a film nabízí také úžasné animace tropického‌ prostředí.

Tento výběr ani nezačíná pokrývat širokou škálu skvělých animovaných filmů pro děti roku 2016. Každý z těchto snímků nabízí jedinečný příběh, vizuální poezii a vzdělávací hodnotu. Rozhodně nelze vynechat žádný ‍z těchto barevných pohádek, které přináší radost, smích a nezapomenutelné zážitky vašim malým divákům.

Nezapomeňte přivést své⁣ děti na tyto zářivé animované filmy!

Pokud hledáte perfektní způsob, jak ⁢strávit odpoledne s vašimi dětmi, máme pro vás skvělou tip! ‌Přiveďte je na ​tyto úžasné a‌ zářivé animované filmy, které jim nadělí opravdovou dávku radosti a zábavy.
Naše výběr nejlepších animovaných filmů pro děti 2016 ‌je opravdu pestrý a plný ​kouzla. Od barevných pohádek plných dobrodružství a magie, až po veselé příběhy plné vtipů a⁣ skvělých postav. Vaše děti se budou‍ smát, nadchnou ‌se a možná i překvapí nad tím, ​jaké kouzlo se v ⁤animovaných filmech skrývá.

Naše doporučení zahrnují tyto skvělé tituly:

 • "Pohádková princezna" – přenese vaše děti do světa kouzel a princezen, ve kterém se stanou hrdiny.
 • "Kouzelný lesní dom" – odhalí tajemství lesních tvorečků​ a neobyčejného přátelství.
 • "Skákající medvídek" – pobaví děti svými ⁤dobrodružstvími, roztomilostí a vtipem.

Tyto filmy vás upoutají svou nádherně vykreslenou animací, poutavými příběhy a skvělými postavami. Nezapomeňte své děti přivést na tyto zářivé animované filmy, které jim přinášejí ​nejen zábavu, ale také hodnotné⁤ poselství. Vaše děti budou nadšené a vy si užijete společné ⁢chvíle ⁤plné smíchu a radosti.
1. V pohádkové říši: ‌Které pohádky děti roku 2016 zaujaly?

1. V pohádkové říši: Které pohádky děti roku 2016 ‍zaujaly?

Na začátku⁣ roku ⁣2016 měli rodiče i děti možnost se setkat s množstvím úžasných animovaných filmů.⁢ Pohádka ‌a fantazie se staly hlavním motivem mnoha špičkových snímků, které si získaly ‍srdce diváků po celém světě. Mezi nejzajímavější pohádkové filmy pro děti roku 2016 patří:

 1. "Království zářících světel" – Tento film ⁤je⁣ plný magie, neuvěřitelných postav a fantastických dobrodružství. Děti budou fascinovány uměleckým zpracováním a barevností tohoto‍ snímku.

 2. "Ztracená kouzelná zahrada" ‌ – V tomto příběhu se děti dostanou do kouzelné zahrady, kde ‌se setkají s⁢ kouzelníky, nadpřirozenými bytostmi a ⁣hlavně se⁢ naučí o síle přátelství a lásky.

 3. "Pohádka o ztraceném pokladu" ‌ – Tato pohádka zaujme nejen malé diváky, ale​ i jejich rodiče. Její napínavý příběh⁤ a špičková ‍animace vytváří nezapomenutelný zážitek pro celou ​rodinu.

Tyto animované filmy jsou ‍jen malou ukázkou zázraku, který se objevil na plátnech ‌kin⁤ v roce 2016. Můžeme se těšit na další‍ neuvěřitelné příběhy, které nám přinesou pohádkové⁢ světy v dalších letech.

4. Nejlepší⁢ rodinné filmy 2016: Vzrušující dobrodružství pro celou ⁣rodinu

V⁢ roce 2016 jsme byli svědky několika skvělých animovaných filmů, ⁢které si získaly srdce jak dětí, tak i jejich rodičů. ‌Tato strhující ⁤dobrodružství jsou plná barev, vtipů a emocí, které si zaslouží pozornost. Jedním ‌z těchto filmů je "Doupě", ⁣což je napínavý příběh o skupině zvířat, která se vydává na odvážnou výpravu za novým‍ domovem. Kvůli výjimečným ⁢animacím a vtipným postavám se ‌tento snímek stal jedním z nejoblíbenějších rodinných⁤ filmů roku 2016.

Dalším nepřehlédnutelným animovaným filmem je "Moana: Legenda o‍ oceánu". Tento​ film nás zavádí do exotického světa Polynésie‌ a sleduje příběh statečné dívky, která se vydává na nebezpečnou cestu za záchranou svého lidu. Díky své napínavé⁢ příběhové linii, nádherným vizuálům a skvělé hudbě je tento film skutečným požitkem pro celou rodinu.

Posledním, ale rozhodně ne méně důležitým, animovaným filmem, kterým si získal diváky v roce 2016, je "Hledá se Dory". Tato pohádková komedie je pokračováním oblíbeného filmu "Na vlnách ⁤se opět vyznám" ‌ a sleduje nemoce Dory na její cestě za nalezením‌ své rodiny. Film nabízí‍ skvělé dobrodružství pod mořskou hladinou,‌ nezapomenutelné postavy a moudrost o významu rodiny.

Tyto tři filmy se bezpochyby ​řadí mezi nejlepší animované snímky roku 2016. Své diváky překvapí vynikajícím výtvarným pojetím, poutavými příběhy a ⁣nadhledem, kterým pojednávají o rodinných hodnotách. Nenechte si je ujít a pojďte se ​s celou ‍rodinou ponořit do ⁤jejich fantastického světa!

5. Nezbytný seznam: Top 5 doporučených animovaných filmů pro⁢ děti roku 2016

Zde je seznam⁢ pěti nejlepších doporučených animovaných‍ filmů pro děti roku 2016, které zaručeně zahřejí jejich ⁢srdce a roztančí jejich představivost:

 1. Kmotři z klobouku (The Secret Life of Pets) – Tento humorný film od tvůrců ⁤komiksové trilogie Já, padouch je určen⁢ pro všechny milovníky zvířat. Příběh sleduje život domácích mazlíčků, když jejich majitelé odejdou ⁤do práce.‍ Kéž bychom ⁢se dozvěděli, co opravdu provádějí, když si myslíme, že jsou zaneprázdněni svými vlastními aférami!

 2. Krotitelé duchů (Ghostbusters) – Tato kultovní⁢ franšíza se znovu vrací na⁤ velká plátna, ale tentokrát ve formě‌ animovaného filmu pro celou rodinu. S návratem původního obsazení jako duchoví lovečtí tým je‍ film‌ plný zábavných dobrodružství, ⁣duchy, a samozřejmě, mnoho smeček bash.

 3. Hledá se Dory (Finding Dory)⁢ – Po více než deseti‌ letech se oblíbená modrá rybka opět vrací ve svém vlastním dobrodružství. Tentokrát je​ hlavním úkolem najít její ztracenou​ rodinu. ‍S půvabnými postavami a nádhernými podmořskými světy, ‌je tato pohádka očekávána s velkou chutí.

 4. Kubo a kouzelný meč (Kubo and the Two Strings) – Tento strhující⁤ film zasazený​ do světa japonských legend ​a rozmanitých fantastických tvorů nám přináší vzrušení, dojemné příběhy a hodně akce. Režisér Travis Knight nám přináší jedinečnou ‍kombinaci stop-motion animace a digitálních efektů, která nás opravdu vezme do světa Kubovy dobrodružné⁣ cesty.

 5. Zootropolis (Zootopia) – Tato zábavná pohádka se odehrává ve městě, kde ‌zvířata žijí společně jako lidé. S roztomilou zajíčkou Judy Hopps, která⁣ se stává první‍ zající policejní detektivkou, a s fíkovým lišákem Nickem Wilddem,‍ film nabízí nejen bohatou paletu zvířátek, ale i důležité poselství o přijetí rozdílů a ⁤překonávání předsudků.

Tyto ​animované filmy⁤ pro děti roku 2016 přicházejí s vkusem, pohádkovou atmosférou ​a nepřebernou dávkou zábavy. Nechte své děti zdechnout nad tím, který z těchto filmů si vyberou⁢ jako první!
6. Odvážné postavy, největší hity: Nejzajímavější animované filmy roku 2016

6. Odvážné postavy, největší hity: Nejzajímavější animované filmy roku 2016

V loňském roce byla kinematografická scéna nabita velkolepými animovanými filmy plnými⁣ odvážných postav a zaplavujících​ světů. ​Nebylo snadné vybrat ty nejzajímavější, ale ⁣přinášíme vám výběr tří největších hitů roku 2016, které si rozhodně nenechte ⁤ujít.

 1. "Zootropolis: Město zvířat" – Tento animovaný snímek vás zavede do ohromujícího ‌světa, kde zvířata žijí společně ve velkoměstě nazvaném Zootropolis. Sledujte statečnou králičí policejní vyšetřovatelku jménem Judy Hopps, která spolu se⁣ špatným lisákem jménem Nick Wilde řeší záhadnou kauzu zmizelých zvířat. "Zootropolis" vás zaručeně okouzlí svým humorem, skvělými postavami a emocionálním příběhem.

 2. "Veřejný nepřítel číslo jedna" – Tento skvěle animovaný akční thriller představuje umělecký zážitek⁤ pro děti i dospělé. Film sleduje úspěšného superhrdinu Boga, který musí čelit nebezpečným protivníkům, když je jeho rodina‌ unesena. Díky úchvatné animaci a napínavému příběhu se "Veřejný nepřítel číslo jedna" řadí mezi nejzajímavější animované filmy roku 2016.

 3. "Moana:​ Legenda⁢ o oceánech" – Vydejte se na neuvěřitelné dobrodružství s odvážnou‌ Moanou, která je povolána mystickým oceánem k nalezení legendárního boha Mauiho a záchraně svého lidu. "Moana" je⁢ animovaný film plný úchvatných vizuálních efektů, emotivní hudby a inspirujícího ⁢poselství o odvaze a⁣ lásce ⁢k rodině.

Těmito třemi fantastickými animovanými filmy vás roku 2016 nepříjemné ‌počasí určitě nezklame. Objevte tyto barevné pohádky, které určitě rozzáří den jak dětem, tak i dospělým.

7. Stavitelé světů: Nejnápaditěji animované filmy roku 2016‌ pro děti

Rok 2016 přinesl do světa animovaného filmu pro děti řadu nezapomenutelných a originálních snímků plných barev a fantazie. Jedním z nejúžasnějších ⁢příspěvků byl snímek „Barevná​ pohádka pro děti“, který okouzlil jak děti, tak i jejich rodiče. Film se odehrává ve fantastickém světě, kde se setkáváme s neobvyklými postavami a dobrodružstvím, která jim přináší.

Pro děti je film nejen poutavým‍ příběhem, ale také zdrojem inspirace a fantazie. Každá postava v sobě skrývá něco zvláštního a nečekaného, co děti vtahuje do příběhu ještě více. Barevné animace a krásně vypracované detaily navíc podporují představivost dětí a zároveň ⁤je učí vnímat svět v jiných barvách a rozměrech.

Vybrat pouze jeden nejlepší animovaný film pro děti z roku 2016 je skutečně těžké,⁣ protože každý z nich přináší něco unikátního ⁢a hodnotného. Nicméně, „Barevná pohádka pro ⁢děti“ si zaslouží ‌naší pozornost a uznání za svou opravdu nápaditou animaci a ⁢vynikající příběhovou linku.

Doufáme, že vás náš článek o nejlepších animovaných filmech pro děti v roce 2016 přesvědčil, že je důležité vybírat kvalitní a zábavné pohádky pro vaše děti. Pojďme společně zajistit, aby jejich svět byl plný barevných dobrodružství a nezapomenutelných příběhů!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *