Herci Sám doma: Jak vypadá obsazení rodinné komedie, kterou milujeme?

Myslíte si, že víte všechno o hvězdách z kultovního filmu Herci Sám doma? Připravte se být překvapeni, zatímco odhalíme, jak vypadá současné obsazení této nezapomenutelné rodinné komedie, kterou milujeme!
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/g496de82dd091eba96d1a32c863b7292b056c268f12bbe1f2ab84089bbea9a5458482d97bb49dcaa26c5c77261528ce3db983d8dcb73d1fbb0bf61cc9f9ed9b33_640.jpg" alt="1. I. Přehled herců: Kdo všichni se objevili ve filmu "Herci Sám doma"?">

1. I. Přehled herců: Kdo všichni se objevili ve filmu "Herci Sám doma"?

Hlavními protagonisty kultovní rodinné komedie "Sám doma" jsou, samozřejmě, neobvykle šikovný osmičlenný kevinovský elitního odboje, Jen Simpson. Tento dychtivý samorost tak ukrutnými zloději samozřejmostí, jak je Joe Pesci a Daniel Stern jako hloupý ničemník překlaťáci. Ale avizovali, že natoďačka b krabicový kancelářský robot přemění svou majk v rodinu pod stromeček. Nechybí ani Rick Moranis v roli kouzelníka kexpertní Rose a John Heard a Catherine O’Hara jako Kevinovi zoufalí rodiče. Toto skvostné obsazení nám připomíná, proč jsme zamilovaní do této komedie po tolika letech.

Není divu, že herci filmu "Sám doma" vytvořili nezapomenutelné postavy, které jsou dnes ikonické. Ale už jste věděli, že tato rodinná komedie se stala také platformou pro některé mladé talenty? Například Macaulay Culkin, který ztvárnil roli chytrého Kevina, se ve svých 10 letech stal hvězdou až na vrchol Hollywoodu. Jeho roztomilý talent nám doslova ukradl srdce a film "Sám doma" mu přinesl velký úspěch. Stejně tak, Joe Pesci a Daniel Stern excelovali ve svých rolích neohrožených a těsnovlasých lupičů, což přispělo k velkému komediálnímu zážitku.

Dalšími významnými herci ve filmu "Sám doma" jsou Rick Moranis, známý ze snímku "Drahá, změnil jsem děti", který ztvárnil sympatického kouzelníka s jemným humorem a Catherine O’Hara jako Kevinova milující, avšak často rozptýlená matka. Jejich výkony přidávají do filmu roztomilost a humorný jiskru. Celkově, obsazení filmu "Sám doma" je tím, co dělá tuto rodinnou komedii tak zábavnou a nezapomenutelnou. Jejich schopnost oživit tyto postavy a vtisknout jim osobnost dělá z tohoto filmu opravdovou ikonu.

Ve filmu "Sám doma" se objevilo mnoho dalších skvělých herců, kteří přispěli k celkovému úspěchu filmu. Je důležité si jich všimnout a ocenit jejich přínos k tomuto komediálnímu klenotu. Celkově, "Sám doma" je film s vynikajícím obsazením, které dodává tomuto klasickému příběhu přitažlivost a zábavu. Takže, když si příště pustíte tento oblíbený snímek, nezapomeňte ocenit jeho hvězdné obsazení a jejich fantastické výkony, které stále baví a oslovují publikum po celém světě.
2. II. Klasické role: Jaké postavy a herci tvoří páteř této rodinné komedie?

2. II. Klasické role: Jaké postavy a herci tvoří páteř této rodinné komedie?

Při pohledu na obsazení rodinné komedie "Herci Sám doma" si nemůžeme přestat vybavovat ikonické postavy a jejich herecké výkony. Tato nezapomenutelná série zahrnuje řadu klasických rolí, které daly filmu svou jedinečnou atmosféru.

V titulní roli malého Kevina McCallistera se neodolatelně prosadil mladý Macaulay Culkin. S jeho přirozenou šarmantností a talentem se diváci okamžitě zamilovali do tohoto malého hrdiny, který se musí sám postavit dvěma neohroženým zlodějům. Jeho zářivým úsměvem a roztomilými rošťárkami se stal ikonou a získal si pevné místo v srdcích fanoušků po celém světě.

Druhou nezapomenutelnou postavou je Kevinův prapodivný a zároveň užaslý soused, který ho nakonec zachrání před nemilosrdnými zloději. Tuto úlohu s bravurou ztvárnil legendární herec Joe Pesci. Jeho vtipné grimasy a expresivní projev byly navždy zasazeny v paměti diváků, a přinesly filmu další rozměr.

To jsou jen dvě z mnoha klasických rolí a herců, kteří tvoří páteř této milované rodinné komedie. Jejich herecké výkony nejsou jen legráckou pro jednorázový večer, ale zůstávají živé v našem srdci a dodávají filmu Sám doma naprostý kouzelný náboj.
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/g2eb1465c9f755fa939cff8a3dfd881602fa36f6ab35f38c18075897d6c6e007331b0bb5fedcc11482ae70b5931e4e1ba061a453958064c9a714e3db6f79b0723_640.jpg" alt="3. III. Rozdíly v obsazení: Srovnání herců původního a novějšího dílu "Herci Sám doma"">

3. III. Rozdíly v obsazení: Srovnání herců původního a novějšího dílu "Herci Sám doma"

V origiálním filmu „Sám doma“ z roku 1990 jsme se zamilovali do dychtivého a chytrého Kevina McAllistera, kterého úžasně ztvárnil Macaulay Culkin. V pozdějších dílech se však objevil jeho mladší bratr Fuller, kterého si zahrál Kieran Culkin, Macaulayho skutečný bratr. Je zřejmé, že herci, kteří ztvárňovali hlavní roli Sám doma, byli pečlivě vybráni a jejich rodinná vazba ještě více přidala na autentičnosti příběhu.

Novější díly této ikonické série, jako „Sám doma 3: Víno škodí“ a „Sám doma 4: Ztracen v New Yorku“, přinesly úplně nové postavy. Alex Pruitt získal popularitu díky svému rebelantskému duchu a nekonečným vynálezům. Tentokrát ho ztvárnil Jason Beghe. V posledním díle se přidala i Kate, kterou si zahrála Francine Hughes, a novorozeňátko Sultan, kterého vytvořili animátoři. Tyto nové postavy přinesly do série čerstvý dech a dokázaly udržet fans „Sám doma“ nadšené i po tolika letech.

Je fascinující sledovat, jak obsazení filmu „Sám doma“ postupně evoluuje. Zatímco v původním díle se soustředila hlavně na rodinu McAllisterových, v novějších dílech jsme se setkali s dalšími zajímavými postavami, které přinesly novou dynamiku a komediální prvky.

4. IV. Geniální výběr: Jak režisér vybral dětské herecké talenty do role hlavního hrdiny?

4. IV. Geniální výběr: Jak režisér vybral dětské herecké talenty do role hlavního hrdiny?

Ve filmu "Herci Sám doma" je jednou z nejpůsobivějších věcí skvělé obsazení dětských hereckých talentů do role hlavní postavy. Režisér si dal záležet na tom, aby vybral ty nejlepší z nejlepších a výsledek je skutečně geniální. Jak to tedy vypadalo při výběru těchto nadějných mladých herců?

Začneme tím, že režisér nastudoval a přezkoumal stovky záběrů, na kterých děti předváděly své herecké schopnosti. Z dětských castingů vybral několik kandidátů, kteří nejenže zaujali svým talentem, ale také byli schopni přenést na plátno sám charakter a šarm hlavního hrdiny.

Dalším krokem byly konkrétní konkurzy, kde byly děti vystaveny různým scénkám a situacím z filmu. Cílem bylo zjistit, jak dobře se děti dokážou vcítit do role a projevit svůj přirozený talent. Vybraní účastníci museli prokázat schopnost improvizace, reakce na dialogy a schopnost pracovat s ostatními herci. Po náročných testech byly nakonec vybrány ty nejlepší děti, které se staly pevnou součástí obsazení a dodaly filmu jiskru autentičnosti a neodolatelného kouzla.

Při výběru dětských hereckých talentů do role hlavního hrdiny ve filmu "Herci Sám doma" byla kladená velká důraz na jejich schopnosti, charisma a přirozenost. Režisér si vybral z tisíců zájemců ty nejtalentovanější a výsledek je opravdu úžasný. Díky jejich hereckému umění a nadšení se diváci mohou těšit na skvělý film plný humorných a dojemných momentů, které jsou v tomto příběhu tak nezbytné.
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/gfbd30b54bdac419c86e092b4b29052009ddcd522e26424780bea3a03db5b3348d82438b3d4ad8e8d53a7a62bb0ac0f1eabbf984366991ef0e45bd9762bd921dd_640.jpg" alt="5. V. Nezapomenutelné výkony: Kdo z herců ve filmu "Herci Sám doma" se nejvíce vynořil?">

5. V. Nezapomenutelné výkony: Kdo z herců ve filmu "Herci Sám doma" se nejvíce vynořil?

V komedii „Herci Sám doma“ se objevuje skvělé obsazení, které přináší nezapomenutelné herecké výkony. Jedním z nejvíce vynikajících herců ve filmu je bezpochyby Macaulay Culkin, který ztvárnil roli Kevina McCallistera. Culkinova přirozenost a komediální instinkt přispěly k tomu, že se tato postava stala ikonou a Kevin McCallister se stal jedním z nejznámějších dětských protagonistů ve filmové historii.

<p>Dalším vynikajícím hercem ve filmu je Joe Pesci jako vyděrač Harryho Limeho. Pesciho schopnost zahrát nejen komické scény, ale také uvěřitelně podat postavu záporáka, ho staví mezi nejlepší herce ve filmu. Jeho interakce s Kevinem McCallisterem vytváří vtipné a napínavé situace, které jsou nezapomenutelné.</p>

<p>Poslední hvězdou filmu "Herci Sám doma", kterým nelze přehlédnout, je Catherine O'Hara. Její podání role matky Kevina, Kate McCallisterové, je skvělé. O'Hara dokáže ztvárnit různé emoce a její chemie s Macaulayem Culkinem je skutečně autentická. Díky nim se posunuje film z obyčejné rodinné komedie do světa nezapomenutelného filmového díla, který si získal srdce diváků po celém světě.</p>

6. VI. Vývoj kariéry: Jaký vliv mělo účinkování v této rodinné komedii na hereckou dráhu jednotlivých herců?

6. VI. Vývoj kariéry: Jaký vliv mělo účinkování v této rodinné komedii na hereckou dráhu jednotlivých herců?

Po celých dvaceti sedmi letech od svého vydání je film "Sám doma" stále oblíbeným kouskem mezi rodinnými komediemi. Jedním z faktorů, který přispěl k jeho velkému úspěchu, je samozřejmě herecké obsazení. Tento náměstíčkový film si totiž vybral skvělé herce, kteří dokázali přinést do svých rolí nezapomenutelný humor a charisma.

Jedním z těchto herců je světoznámý Macaulay Culkin, který se ve filmu objevil v roli osamoceného a chytrého Kevina McAllistera. Díky svému výkonu v "Sám doma" se Culkin stal dítěcí hvězdou a jeho kariéra se vyvíjela velmi rychle. Následovaly další úspěšné projekty jako "Jen blázen zabil", ale na vrcholu své popularity se začal potýkat s osobními problémy. I přesto zůstává jeho herecký talent nesporným a jeho účinkování v tomto filmu rozhodně sehrálo klíčovou roli v jeho kariéře.

Dalším významným hercem ve filmu byl herec Joe Pesci, který se proslavil v roli zloděje Harryho Limea. Pesci byl již před "Sám doma" známý svými výkony ve snímcích jako "Goodfellas" či "Casino", ale právě tato rodinná komedie mu dovolila ukázat jeho všestrannost jako herce. Díky svému charakteristickému projevu a nadhledu si získal diváky nejen u dospělých, ale i u dětského publika. Jeho účinkování v "Sám doma" zpečetilo jeho postavení jako výborného komediálního herce a přineslo mu další příležitosti v podobných rolích.

Dalšími skvělými herci ve filmu jsou Daniel Stern, Catherine O’Hara, John Heard a mnoho dalších, kteří svoji práci dotvořili a přidali do filmu vlastní osobitost. "Sám doma" se tak stal skutečnouvývýhrou jak pro hollywoodské hvězdy, tak pro diváky, kteří se rádi vracejí k tomuto kultovnímu snímku.
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/gc857324e25f5a4837b1d68ee38d805961e6c8c1949a8efdd7879143510c1268302037dbdf2157e61edf34d16148b8d00d145459da04fd5431281af10f00dde03_640.jpg" alt="7. VII. Sympatické dvojice: Jaké herecké páry vytvořily nezapomenutelnou dynamiku ve filmu "Herci Sám doma"?">

7. VII. Sympatické dvojice: Jaké herecké páry vytvořily nezapomenutelnou dynamiku ve filmu "Herci Sám doma"?

Ve famózním vánočním filmu "Herci Sám doma" se kromě neohroženého Kevina, ztvárněného Macauley Culkinem, objevuje celá řada talentovaných herců a hereček, kteří si zahráli členy jeho rodiny. Díky pevným hereckým výkonům a skvělé chemii mezi nimi, vytvořily některé herecké páry nezapomenutelnou dynamiku, která filmovému světu vryla do paměti. V následujícím výčtu si připomeneme některé z nich:

  1. Joe Pesci (Harry) a Daniel Stern (Marv): Tento komediální geniální tandem ztělesňuje dva zloděje, kteří se snaží vyloupit Kevinovu rodinnou vysněnou vilu. Jejich nespočetná sprostá slovní vata a zákulisní plány neustále přinášejí divákům smích a napětí. Jejich vzájemná interakce funguje vynikajícím způsobem a nepostrádá humornou vypointovanost.

  2. Catherine O’Hara (Kate) a John Heard (Peter): Jako Kevinovi rodiče se O’Hara a Heard zaručují, že hraje budou strhující a opravdová. Svým autentickým projevem, emotivními situacemi a často poněkud chaotickým postojem dokáží diváky zaujmout a přesvědčit, že jsou opravdovou rodinou. Jejich vzájemná interakce je plná milující komičnosti a věrohodnosti.

  3. Devin Ratray (Buzz) a Macauley Culkin (Kevin): Bez povídky o "Hercích Sám doma" by nebyl úplný bez zapamatováníhodného vztahu mezi nejstarším Kevinovým sourozencem Buzzem a samotným Kevinem. Ratray a Culkin zde vytvářejí dokonalou dichotomii – Buzz jako drsný a nejhlasitější z bratrů, zatímco Kevin jako roztomilý a chytrý mladý rebel. Jejich výměny replik a slovní potyčky představují komediální výšinu filmu.

Tato sympatická trojice hereckých dvojic, společně s dalšími talentovanými členy obsazení, představuje jasnou příčinu, proč je film "Herci Sám doma" tak oblíbený a vyhledávaný dodnes. Jejich herecký talent a skvělá chemie dohromady tvoří nezapomenutelnou komediální dynamiku, která se zaryje do srdcí diváků.

8. VIII. Proměna ďábla Marvina: Jak se změnil vzhled a styl Marvina v průběhu filmové série?

Od prvního pojetí až po poslední díl série Sám doma, se postava zlomyslného Marvina Harryho změnila tak, že je téměř nepoznatelná. V průběhu času jeho vzhled a styl prošly ohromnou metamorfózou, která překvapila nejen fanoušky, ale také kritiky.

Na začátku série byl Marvin ztvárněný hercem Danielem Sternem. Jeho vzhled byl poněkud neotesaný, s obrovským blonďatým vousem a neopracovaným účesem. Byl bezpochyby typem člověka, na kterého byste nechtěli narazit ve tmě ulice. Tento drsný a ošuntělý styl přesně odpovídal jeho charakteru a roli zloděje.

Avšak s postupem času a s nástupem dalších dílů série se Marvina dostalo přehlídkové proměny. Druhého herce, Joea Pesciho, dokázal nápaditě ztvárnit Marvina v jeho podání. Jeho vzhled se zcela změnil, a to ke zděšení i pobavení diváků. Zlomyslný Marvin se vyhašeným účesem a plnovousem se transformoval v neobratného a nesmělého muže, jehož husté kudrnaté vlasy a velký úsměv byste zaznamenali mezi davem. Byl to takový příklad paradoxu, protože jeho skutečné já bylo v ostrém kontrastu s jeho novým vzhledem.

Díky těmto transformacím a smyslu pro humor herců je Marvinova postava stále jednou z nezapomenutelných v historii rodinné komedie Sám doma. Je fascinující sledovat, jak se postava vyvíjela a jak se hlasatelé změnili. Jestliže neznáte tyto změny, pak si rozhodně nechte ještě jednu projekci doma ve svém oblíbeném křesle a připravte se na překvapení, smích a radostnou nostalgii, kterou vám tato skvělá série nabídne.
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/ga0679122cb5a546f5eaba69cdc02de95f2d232df225c778103adbe414d4297dff8b773bbeab7f81fae1d4000663acf90_640.jpg" alt="9. IX. Přidaná hodnota cameo vystoupení: Které známé osobnosti si zahrály ve filmech "Herci Sám doma"?">

9. IX. Přidaná hodnota cameo vystoupení: Které známé osobnosti si zahrály ve filmech "Herci Sám doma"?

Cameo vystoupení známých osobností v filmech je vždy velkou atrakcí pro diváky. A co se týče série filmů "Herci Sám doma", není výjimkou. Tvůrci se při tvorbě těchto rodinných komedií opravdu vyřádili a do svých snímků přizvali několik známých tváří, které dodají příběhu ještě více šťávy. Zde je přehled některých slavných osobností, které si zahrály ve filmech "Herci Sám doma":

  • Donald Trump: Ano, opravdu! Přestože se jedná o komediální roli, bývalý prezident Spojených států se objevil ve druhém díle série, konkrétně ve filmu "Sám doma 2: Ztracen v New Yorku". Zahrál si sám sebe a poskytl mladému Kevinovi cennou radu o tom, jak dorazit na recepci do hotelu.

  • Michael Jordan: Pro fanoušky basketbalu nemůže být cameo vystoupení slavného basketbalisty jiné než výjimečné. Michael Jordan se objevil ve třetím dílu s názvem "Sám doma 3: Spolu v akci". V jedné ze scén se zhostil role samotného Michaela Jordana, který přišel dát mladému Alexovi radu ohledně sportu.

  • Kieran Culkin: Možná vás překvapí, že herci z jedné rodiny se objevili ve filmech "Herci Sám doma". Ve druhém díle série si Kieran Culkin, bratr slavného Macaulaye Culkin, zahrál malého kluka jménem Fuller McCallister. Byla to jeho první filmová role a jeho vystoupení bylo pozitivně přijato diváky i kritiky.

Tyto přidané hodnoty cameo vystoupení opravdu zpestřují celkový zážitek z filmů "Herci Sám doma". Každý ze zmíněných herců přinesl do příběhu svůj vlastní kouzelný moment a přispěl k nezapomenutelnosti těchto ikonických rodinných komedií.
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/g8c492399014c7d5d8855aa7cb2719abe562a895b176adbeb1812847020120bf1c258a598b267854d36844fb7cf39b98326df5db41dd43862c3db4a3786492851_640.jpg" alt="10. X. Možná pokračování: Diskuze o potenciálním obsazení v dalších dílech série "Herci Sám doma"">

10. X. Možná pokračování: Diskuze o potenciálním obsazení v dalších dílech série "Herci Sám doma"

Ve světě filmových fanoušků je série „Herci Sám doma“ neodmyslitelně spojena s nezapomenutelným Kevinem McCallisterem v podání Macaulaye Culkina. Jeho šibalské dobrodružství, kdy zůstal sám doma a musel se bránit neohroženým zlodějům, si získalo srdce mnoha diváků. Ale jak by vypadalo další pokračování této populární herní série, kterou jsme tak milovali? Podívejme se na potenciální obsazení, které by mohlo být plné překvapení a osvěžení, a uvidíme, jestli by se to povedlo překonat klasiku.

Potenciální herecká obsazení pro další díly série

Zde je seznam herců, kteří by mohli dát nový život postavám z série „Herci Sám doma“ a doplnit ji o svou jedinečnou charisma:

  • Finn Wolfhard jako nový Kevin McCallister: Mladý a talentovaný Wolfhard, známý z Netflixovské série „Stranger Things“, by mohl převzít žezlo a stát se novým šibalským hrdinou, který se bude bránit proti jedovatým dobrodružstvím.
  • Sandra Bullock jako matka McCallisterových: Tato skvělá herečka by dokázala přinést svůj vlastní humor a sílu do role matky, která si nevšimne, že její syn sám doma čelí nebezpečí. Její energie by mohla být skvělým protipólem k Wolfhardově komediálnímu talentu.
  • Joe Pesci a Daniel Stern jako zloději Harry a Marv: Proč nevrátit se k původním postavám, které daly sérii tak charakteristický humor? Pesci a Stern jsou vystřídáni dobře, a i když jsou o něco starší, jejich komická chemie je stále tak živá.

<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/02/gdeb22c169ab4cdea457d3e3c14ded1957e89e3ea5878aaae772338531324966dcbf702cddedba4fc012289beae792883b0242018f907098f3cc22463f0bc897f_640.jpg" alt="11. XI. Nezapomenutelné herecké chvíle: Jaké okamžiky se vám nejvíce vybavují, když si připomenete film "Herci Sám doma"?">

11. XI. Nezapomenutelné herecké chvíle: Jaké okamžiky se vám nejvíce vybavují, když si připomenete film "Herci Sám doma"?

Herci Sám doma: Jak vypadá obsazení rodinné komedie, kterou milujeme?

Nebuďte překvapeni, že herecké výkony jsou něčím, co vám velmi rychle vytane na mysl, kdykoli slyšíte jméno "Herci Sám doma". Film z roku 1990, který je dodnes neodmyslitelnou součástí našich Vánoc, nám přinesl bezpočet zapamatovatelných scén a dojemných momentů. Jsou to právě herci, kteří svým talentem a charismatickým vystoupením dodali filmu tu správnou dávku humoru a rodinného tepla.

Mezi nezapomenutelná herecká vystoupení v "Hercích Sám doma" patří především úžasný Macaulay Culkin, který si zahrál roli Kevina McCallistera, roztomilého a trochu zlobivého osmiletého chlapce. Jeho schopnost improvizace a přirozený talent pro komedii si získaly srdce milionů diváků po celém světě. Jeho způsob, jak čelit zlodějům a házet jim klacky pod nohy, se stala ikonickou sérií scén, které dodnes vzbuzují smích.

Dalšími hvězdami filmu byli Joe Pesci a Daniel Stern jako neohrabaní lupiči Harry a Marv. Jejich komické týrání na straně Kevina bylo také jednou z hlavních příčin proč jsme si zamilovali tuto rodinnou komedii. Jejich herecká chemie a schopnost zahrát si na drsňáky i trapné figury přidala filmu další vrstvu zábavy a napětí. Jejich napumpované reakce na Kevinovy překvapivé pasti se staly kultovními momenty a přispěly k neuvěřitelné popularitě filmu.

A konečně, ale ne posledním, nemůžeme zapomenout na Johna Candye jako na roli Kevinova týraného, ale ve skutečnosti milujícího otce. Jeho zralý herecký výkon a schopnost vyjádřit smutek i radost jsou rozhodně součástí důvodu, proč se diváci stali neodolatelně připojení k tomuto filmu. Jeho přítomnost ve filmu dodala rovnováhu mezi komikou a emocemi a přesvědčivě ztvárnil roli láskyplného otce, který se snaží vrátit domů ke svému odtrženému synovi.

Všichni tito herci přinesli do "Herce Sám doma" své vlastní barevné nuance a vyšlapané cesty, které si nelze představit s nikým jiným. Jejich herecké chvíle nám nepřichází na mysl jen kvůli filmu "Herci Sám doma", ale jsou jednoduše nezapomenutelné a nesmazatelné z našich pamětí. Jejich talent a herecké dovednosti nám připomínají, proč se tento film stal takovým kultovním hitem. Ať už jsou to Kevinovy lumpárny, Harryho a Marvova trhlina nebo otčevo hledání svého ztraceného syna, herecké chvíle z "Herce Sám doma" jsou prostě dokonalé. A teď už víte vše o tom, jak vypadá obsazení rodinné komedie Herci Sám doma. Užijte si další zábavný večer s touto ikonickou filmovou sérií a pobavte se s oblíbenými postavami!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *