Krok za Krokem Herci: Postavy, které nás bavily v komediálním seriálu

Vstupte do světa komediálního seriálu "Krok za Krokem" a setkávejte se s postavami, které nás štvaly, bavily a zaujaly – vše v jednom článku!
Krok za Krokem Herci: Postavy, které nás bavily v komediálním seriálu

Krok za Krokem Herci: Postavy, které nás bavily v komediálním seriálu

Komediální seriál "Krok za Krokem" zůstává jedním z nejpopulárnějších televizních pořadů v České republice. Jeho úspěch se dá přičíst především skvěle ztvárněným postavám, které nám donesly hodiny nekonečného smíchu a legrace. Zde je seznam některých herců a jejich nezapomenutelných postav, které nás bavily v komediálním seriálu "Krok za Krokem":

 1. Ondřej Vetchý jako Pavel Novák – charismatický a chytrý, Pavel byl hlavou rodiny Nováků a jeho taktiky, jak se vyhnout práci a nesmyslným problémům, nám vždy zlomily ledy.

 2. Daniela Kolářová jako Hana Nováková – vtipná a energická, Hana byla srdcem rodiny a její nekonečný optimizmus a snaha udržet všechny pohromy pohromama nás vždy rozesmávala.

 3. Václav Vydra jako Honza Novák – nejmladší z rodiny Nováků, Honza měl vždy neuvěřitelné nápady a jeho schopnost dostat se situace se smíchem byla nezaplacená.

 4. Jaromír Hanzlík jako František Novák – František byl Pavelův otec, který byl známý svou trochu opožděnou reakcí na události. Jeho nezapomenutelné hlášky a komické chování ho činily jednou z nejzábavnějších postav seriálu.

 5. Zlata Adamovská jako Bětka Nováková – Bětka, manželka Honzy, byla nesmlouvavá, ale milující matka, která věděla, jak ukázat svým dětem, kolik je ve skutečnosti miluje. Její nezdravé obavy a její nápadité tresty byly základem mnoha komických scén.

Tyto a mnoho dalších postav seriálu "Krok za Krokem" nám zanechaly nezapomenutelné a směšné okamžiky. Každý herec si zaslouží uznání za své vtipné a věrné ztvárnění svých postav, které nás bavily po celou dobu trvání tohoto skvělého komediálního seriálu.

1. Nezapomenutelné postavy ze seriálu Krok za Krokem

1. Nezapomenutelné postavy ze seriálu Krok za Krokem

Krok za Krokem je nezapomenutelný komediální seriál, který nám přinesl mnoho zábavy a smíchu. Ať už jste fanouškem seriálu od jeho začátku nebo jste ho teprve objevili, určitě jste si oblíbili některé z postav, které jsou stěžejním prvkem tohoto skvělého sitcomu. Zde je seznam nejikoničtějších postav, které nás neustále baví.

 • Tomáš Botík (Pavel Zedníček): Tomáš je hlavním protagonistou seriálu. Jeho ústřední role vyvolává neuvěřitelně vtipné a absurdní situace. Jeho nekonvenční způsob vyjadřování a komické grimasy dělají z Tomáše nezapomenutelnou postavu.
 • Jana Krejčová (Eva Holubová): Jana je křehká a naivní postava, která svým komediálním talentem dokáže rozesmát každého. Její neznalost světa a neustálé začínání konverzací bez souvislosti jsou hlavním zdrojem humoru v seriálu.
 • Vratislav Krejča (Jan Hrušínský): Vratislav je nezapomenutelným záporákem seriálu. Jeho křiklavé oblečení, sobecké jednání a přezíravý úsměv okamžitě vyvolávají negativní reakce. Jeho postava je skvělým komediálním protipólem k ostatním.

Tyto a mnoho dalších postav v seriálu Krok za Krokem nás bavily a zanechaly v našich srdcích nezapomenutelné spomínky. Jejich charizma, vtip a schopnost rozesmát nás přivádí ke smíchu i po letech od premiéry. Pokud jste ještě Krok za Krokem neviděli, měli byste si rozhodně pustit některý z dílů a poznat nezapomenutelné postavy na vlastní kůži!

2. Osobnostmi, které dodávaly seriálu Krok za Krokem jiskru

2. Osobnostmi, které dodávaly seriálu Krok za Krokem jiskru

Seriál Krok za Krokem byl neuvěřitelně populární a získal velkou fanouškovskou základnu. Jedním z hlavních důvodů, proč byl seriál tak úspěšný, byla skvělá a úsměvná sestava herců. Každý z herců přinesl do své role jedinečnost a dodal seriálu tu správnou jiskru.

 1. Dana Bartošová jako Markéta Neveselá – Dana si ve své roli představitelky matky tří dětí připsala množství humorných momentů. Její schopnost kombinovat na jednom místě mateřskou lásku, rozhodnost a trapasy přinesla do seriálu nespočet zábavných scén.

 2. Vladimír Kratina jako Honza Novotný – Charismatický a sympatický Vladimír si s rolí otce a manžela Honzy vyhrál srdce diváků. Jeho schopnost zahrát na situace upsanýho manžela ve stylu "zapomeň na to, co jsem řekl před pěti minutami" ho přivedla na seznam oblíbených postav.

 3. Petra Hřebíčková jako Veronika Novotná – Veronika, dcera Markéty a Honzy, byla postavou, která rozhodně neustávala v poskytování materiálu pro zábavu. Její neustálé neúspěšné pokusy o štěstí v lásce a její naivita nás vždy rozesmály.

Tyto tři herecké osobnosti byly jen některými z těch, kteří dodávali seriálu Krok za Krokem jiskru. Jejich zábavné výkony a energie přiměly diváky posadit se a smát se každému dílu. S touto skvělou sestavou za kamerou nebyl diví se seriál stal takovým hitem.
3. Představitelé postav, kteří se stali ikonami v komediálním žánru

3. Představitelé postav, kteří se stali ikonami v komediálním žánru

V komediálním žánru existuje mnoho nezapomenutelných postav, které se staly ikonami a dodnes nás baví svými vtipy a kouzlem na televizních obrazovkách. V seriálu Krok za Krokem jsme měli tu čest potkat několik neodolatelných postav, které nám zanechaly trvalý dojem.

Jedním z největších představitelů postav a ikon komediálního žánru je určitě Steve Urkel, ztvárněný v tomto seriálu skvělým Jaleelem Whiteem. Jeho chaotický a excentrický styl a jeho neuvěřitelné výrazy nám dodnes způsobují smích a nostalgie. Urkel byl nešťastný jedinec s nekonečným množstvím neúspěšných pokusů, které nám nabízejí nekonečnou dávku humoru a zároveň nám ukazují, že i přes všechny komické situace, je život o nalezení radosti v nejmenších věcech.

Další nezapomenutelnou postavou je Frank Lambert, kterého si zahrál Patrick Duffy. Frank Lambert byl tvrdohlavý, ale srdce na správném místě. Jeho humor nás vždy chytne za srdce a jeho schopnost se neustále dostávat do komických situací nám způsobuje provokativní smích. S jeho torpédy občasně přejíždějící rodinný dům nutí nás, diváky, se ptát, co přijde příště a jaký bude Frankův další počin.

V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na dědečka Al Lamberta, ztvárněného Jamesem Dentonem. Al je prostě dodává humoru a postavuje se jako nezapomenutelný charakter s jeho podmanivým smíchem a nevypočitatelnými akcemi. Jeho schopnost najít vtipné stránky i ve vážných situacích a bezstarostný přístup k životu ho činí opravdovou ikonickou postavou komediálního žánru.

Tyto postavy nám přinášejí do komediálního žánru nejen smích, ale také naději a radost. Jejich představitelé měli jedinečný talent přivádět tyto postavy k životu a zanechali v naší paměti trvalé ocenění. Při každém sledování Krok za Krokem si uvědomujeme, jaký výjimečný dojem tyto postavy udělaly a jak se staly ikonami komediálního žánru.
4. Hlavní hrdinové, kteří nás vtáhli do světa Krok za Krokem

4. Hlavní hrdinové, kteří nás vtáhli do světa Krok za Krokem

V komediálním seriálu "Krok za Krokem" jsme měli tu čest seznámit se s řadou výjimečných postav, které nás vtáhly do jejich světa plného humoru a zvratů. Hlavními hrdiny tohoto výjimečného seriálu jsou členové rodiny Lambertových, které jsme si okamžitě oblíbili a co byli humor a komediální situace tímto seriálem dobře známé.

Prvním hrdinou je zcela určitě Frank Lambert, postava představovaná skvělým Patrickem Duffy. Frank je otec tří dětí a postupně se z něj stává nejen manžel dvěma ženám, ale také vychovatel nevlastních dětí. Jeho odvážné a trapné situace, do kterých se často dostává, dodávají seriálu neodolatelný humor a dovedou nás k neustálému smíchu.

Další zajímavou postavou je Carol Fosterová-Lambertová, ztvárněná Patrickou Duffyovou. Carol je jednou z žen, se kterou se Frank oženil, a její lehkomyslná a komediální povaha ji činí roztomilou a veselou postavou. Je to žena, která se v každé situaci snaží najít něco pozitivního a potěšit ostatní svým vtipem.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na ostatní postavy, které tvoří úžasný komediální koktejl v tomto seriálu. Mezi nimi najdeme takové postavy jako Dana Fosterovou, Al Lamberta, Lily Fosterovou nebo J.T. Lamberta. Jejich poutavé příběhy a výjimečné herecké výkony nám přinášejí skvělé chvíle plné smíchu a radosti.

Seriál "Krok za Krokem" nás svou skvělou směsí humoru, komediálních situací a vynikajícími hereckými výkony hlavních hrdinů přímo pohltil a vtáhl do svého světa. Bez těchto postav by to nebylo stejné!
5. Rozbor nezapomenutelných scén s oblíbenými postavami

5. Rozbor nezapomenutelných scén s oblíbenými postavami

V každém komediálním seriálu jsou postavy, které si získají přízeň diváků a stávají se nezapomenutelnými. V seriálu "Krok za Krokem" nebylo jinak. Naše oblíbené postavy nám přinesly mnoho smíchu a jejich scény jsou doslova k nezapomenutí. Zde je rozbor několika takových scén, ve kterých se naši hrdinové vždycky dokázali zaskvět.

 1. Frank Lambert – Frankovo neodolatelné chování a vtipné výroky jsou stěžejní součástí seriálu. Jedna z nezapomenutelných scén je ta, kdy se snaží naučit tančit pro svou svatbu s Carol. Jeho trapasy a podrazy jsou prostě neodolatelné.

 2. Dana Foster – Tato postava na nás udělala dojem svou vtipností a inteligencí. Její scéna, kdy se pokouší naučit léčit zlomenou nohu pomocí YouTube tutoriálu, je skvělým příkladem toho, jak dokázala přinést do děje originální humor.

 3. Al Lambert – Alovo nekonvenční chování a jeho vášeň pro experimentování na diváky vždy zapůsobí. Jeho nejvýraznější scéna je bezpochyby ta, kdy se pokouší uvařit svou vlastní domácí pivo a výsledkem je výbuch, který si diváci jistě dlouho pamatují.

Tyto nezapomenutelné scény jsou jen malým výběrem toho, co "Krok za Krokem" nabízí díky svým oblíbeným postavám. Každý fanoušek seriálu si jistě vybaví ještě mnoho dalších momentů, které se mu vryly do paměti a způsobily mu záchvaty smíchu.
6. Herecký talent na prvním místě: Proč jsme si Krok za Krokem oblíbili

6. Herecký talent na prvním místě: Proč jsme si Krok za Krokem oblíbili

Postavy komediálního seriálu Krok za Krokem jsou jednoznačně důvodem, proč jsme si tuto show zamilovali. Herecký talent na prvním místě, kterým se tito herci pyšní, je základem pro náš neustálý smích a pobavení. Každá postava je výjimečná a přináší na obrazovky neopakovatelný humor a charakter.

Jedním z nejvýraznějších a nejoblíbenějších herců seriálu Krok za Krokem je bezpochyby John Goodman, který ztvárňuje postavu otce Danse Connerse. Jeho přirozený projev a nesmírně vtipné reakce při každodenních situacích jsou prostě nezaměnitelné. Goodmanova schopnost neuvěřitelně přesně vystihnout všechny nuance své postavy je to, co nás stále dokáže rozesmát po tolika letech.

Dalším z hereckých "jedináků" je Laurie Metcalf, která v seriálu stvárňuje role Roseanne Connersové, matky a manželky v televizní rodině. Její spontánní gesta a výrazy jsou plné energie a života. Díky ní se scény plné rodinných hádek stávají komediálními perlami a diváky nepřestávají bavit.

Nejde samozřejmě opomenout ani postavy dětí, jakými jsou například Becky, Darlene, nebo D.J. Díky preciznímu hereckému projevu, který je pro ně tak typický, se tito mladí herci stali vzorem pro mnoho jiných seriálů. Jejich výraznou součástí jsou neuvěřitelně trefné herecké výkony, které dodávají seriálu Krok za Krokem onu zábavnou jiskru.

Všichni herci seriálu Krok za Krokem, ať už ti hlavní nebo vedlejší, jsou tím, co nás opravdu baví a čím jsme si tuto komediální show zamilovali. Jejich herecké výkony jsou nezapomenutelné a díky nim se pořad stal jedním z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších sitcomů všech dob.
7. Fenomenální herecké výkony, které stvořily v Krok za Krokem magickou atmosféru

7. Fenomenální herecké výkony, které stvořily v Krok za Krokem magickou atmosféru

V komediálním seriálu "Krok za Krokem" jsme svědky několika fenomenálních hereckých výkonů, které přispěly k vytvoření magické atmosféry tohoto oblíbeného televizního pořadu. Herecké obsazení je jedním z hlavních pilířů úspěchu a tato show určitě nezklamala.

Jedním z nejoblíbenějších herců v seriálu je Patrik Děrgel, který velmi věrohodně ztvárnil bratrance Ondru. Jeho charisma a schopnost přirozeně zobrazit různé emotivní stavy postavy přispěly k tomu, že se diváci okamžitě zamilovali do Ondry a byli s ním po celou dobu jeho úžasného vývoje.

Dalším významným přínosem pro živost příběhu byla herečka Petra Bučková, která hrála roli Terezy. Její komediální timing a schopnost vtělit se do roztomilé, ale někdy trochu naivní postavy dodaly seriálu jedinečný punc. Bučková se stala oblíbenou a vyhledávanou herečkou, díky čemuž získala stálé místo v srdcích fanoušků po celé České republice.

Tyto a další skvělé herecké výkony přinesly do seriálu "Krok za Krokem" zábavu, smích a emoce. Jejich odvedená práce a talent přilákaly širokou diváckou základnu, která je stále oddaná a vrací se k těmto postavám opakovaně. Bez těchto fenomenálních hereckých výkonů by prostě ta magická atmosféra nebyla možná.
8. Naše největší hity: Která postava zanechala největší dojem?

8. Naše největší hity: Která postava zanechala největší dojem?

Naše komediální seriálová perla Krok za Krokem nás po celá léta bavila a přinášela nám nezapomenutelné momenty smíchu. Ale které postavy nám nakonec zanechaly největší dojem? Připravte se na nostalgickou jízdu plnou zábavných osobností a vychytaných hereckých výkonů!

 1. Frenc: Téměř by bylo nemožné začít výčet největších hitů seriálu bez vzpomínky na nášho nezaměnitelného Františka Pecha alias Frence. Jeho groteskní grimasy a neustálé přetvařování dokázaly vyvolat úsměv na tváři každého diváka. Bez něj by Krok za Krokem ztratil naší milovanou komediální jiskru.

 2. Petra: Zářivou hvězdou seriálu byla také nezapomenutelná Petra, která se na první pohled může zdát jako roztěkaná důchodkyně, ale její vtipný a upřímný pohled na život přinášel do našich obývacích pokojů chytrou a dojemnou komedii. Její absurdní příběhy nás vždycky dostaly!

 3. Melinda: A co říct o této okouzlující, extravagantní a intelektuální postavě! Melinda, kterou ztvárňovala bohatě talentovaná Petra Špalková, byla vždy připravená na nejneočekávanější situace a její nesmrtelné hlášky nám stále zní v uších. Je to postava, která zanechala největší dojem i po letech od skončení seriálu.

Nechybí vám někdo v našem výčtu? Účastněte se diskuze a sdílejte své vzpomínky na naše oblíbené postavy z komediálního seriálu Krok za Krokem!
9. Rozhovory s herci: Co si myslí o svých postavách v Krok za Krokem

9. Rozhovory s herci: Co si myslí o svých postavách v Krok za Krokem

Rozhovory s herci jsou vždy velkou lahůdkou pro všechny fanoušky, kteří chtějí vědět, jaké to bylo pracovat na oblíbeném seriálu Krok za Krokem. Jednou z nejdůležitějších otázek je samozřejmě, co si herci myslí o svých postavách. Každý z herců má svůj vlastní pohled na to, jakým způsobem přistoupili k tvorbě svých postav a co je na nich bavilo nejvíce. Přečtěte si několik zajímavých odpovědí od herců a zjistěte, jaké postavy je nejvíce bavily v tomto komediálním seriálu.

Katie, kterou ztvárnila Jane Kaczmarek, prozradila, že ji na její postavě bavil především její silný ženský přístup k životu. Byla to nezávislá žena, která se dokázala postavit jakýmkoliv překážkám a vždycky měla v hlavě jasno, co chce a kam směřuje. Pro Jane bylo velkým potěšením ztělesňovat takovou silnou ženskou postavu a přispět tak k pozitivnímu obrazu žen v televizi.

Franka, kterou hrál William Fichtner, si naopak nejvíce oblíbil pro její neustálou černý humor. Frank byl osobností s vtipem a jeho sarkasmus vytvářel mnoho komických situací. Podle Williama bylo skvělé hrát takovou postavu, která dokázala lidi rozesmát i v těch nejvážnějších chvílích. Frank byl prostě jedinečný a dodával celému seriálu velkou dávku humoru.

Dana, kterou ztvárnila Staci Keanan, zdůraznila, že ji na její postavě bavilo především to, jak se Dana vyvíjela a zraje. Na začátku byla spíše nezodpovědnou a sebestřednou teenagerkou, ale postupem času se stala zodpovědnou ženou, která si váží rodiny a zdravých mezilidských vztahů. Pro Staci to byl skvělý vývoj postavy a byla hrdá, že mohla přispět k tomuto procesu.

Tyto rozhovory s herci jasně ukazují, že každá postava v seriálu Krok za Krokem měla své specifické čaro a herci si na nich užívali práci. Bezpochyby jsou to právě tyto skvělé postavy, které dodávaly seriálu to správné kouzlo a zajišťovaly jeho dlouhodobý úspěch.
10. Jak seriál Krok za Krokem ovlivnil hereckou kariéru jednotlivých hvězd?

10. Jak seriál Krok za Krokem ovlivnil hereckou kariéru jednotlivých hvězd?

V komediálním seriálu Krok za Krokem jsme se setkali s řadou talentovaných hereckých hvězd, které svými skvělými výkony přivedly postavy k životu. Tento populární seriál měl velký vliv na hereckou kariéru mnoha z nich, které se díky svému úspěchu staly populárními tvářemi českého televizního světa.

Jednou z nezapomenutelných postav v seriálu byl bezpochyby Pepa Hnát. Tuto roli ztvárnil herec Marek Vašut, který se díky svému vtipu a charismatickému vystupování stal veřejně oblíbeným. Po ukončení Krok za Krokem se Marek Vašut objevil v řadě dalších komediálních projektů, a díky svému talentu si získal stálé místo mezi českými hereckými hvězdami.

Dalším hercem, který zazářil ve své roli v Krok za Krokem, byl Luboš Veselý. Jeho přesvědčivý projev a schopnost přinést do své postavy smích ho přivedly ke známým televizním rolím. Luboš Veselý si našel uplatnění v dalších komediálních seriálech a filmech, a stal se tak nedílnou součástí českého herectví.

Mnoho dalších herců, jako například Kristýna Leichtová, Petr Vondráček nebo Zdeněk Rampas, také získalo svůj podíl na úspěchu seriálu Krok za Krokem. Jsou to herecké osobnosti, které si získaly oblibu publikem a staly se neodmyslitelnou součástí české televizní scény.

Seriál Krok za Krokem nejen zaujal diváky svými zábavnými příběhy a skvělým hereckým obsazením, ale také ovlivnil hereckou kariéru jednotlivých hvězd. Díky svému úspěchu se herci stali populárními tvářemi televize a našli si uplatnění v dalších komediálních projektech. Jejich výkony v Krok za Krokem zůstávají nezapomenutelné a jejich herecký talent je stále obdivován.

11. Vzpomínáme na nejvtipnější momenty s ikonickými postavami Krok za Krokem

11. Vzpomínáme na nejvtipnější momenty s ikonickými postavami Krok za Krokem

Vzpomínání na nejvtipnější momenty s ikonickými postavami z oblíbeného komediálního seriálu Krok za Krokem je čistou radostí pro všechny fanoušky. Tato televizní show, která se vysílala v letech 1991 až 1998, nám poskytla nejen hodiny smíchu, ale také nezapomenutelné postavy, které se dostaly do srdcí diváků po celém světě.

První postavou, která nám všem utkvěla v paměti, je hlavní hrdina a otec rodiny, Frank Lambert, ztvárněný hereckým legendou Patrickem Duffy. Jeho neuvěřitelné příhody a komické situace, ve kterých se ocitá, jsou stále zdrojem smíchu. Jeho nezapomenutelné hlášky jako „No jo, tak to je zrovna moje štěstí“ se staly kultovními a fanoušci se na ně rádi vrací.

Další postavou, která si získala obrovskou popularitu, je Clarissa darHling Bartlett, ztvárněná herčkou Suzanne Somers. Její extravagantní styl, královské pochody po domě a trvalé snahy o udržení dokonalého vzhledu jsou nezapomenutelné. Clarissa je prostě ikonou elegance a nadbytku.

Nelze zapomenout ani na další členy Lambertovy rodiny a jejich komické eskapády. Dana Foster (Staci Keanan) se svou bohatou inventurou krátkých vztahů a Lucy Foster (Angela Watson) s její nekonečnou sbírkou neúspěšných pokusů o proslulou kariéru jsou dalšími postavami, které nám přinášejí smích a radost.

Sledování Krok za Krokem bylo jedinečným zážitkem, který nám poskytl nezapomenutelné okamžiky s ikonickými postavami. Tento komediální seriál se stal nedílnou součástí našich televizních zážitků a i po letech dokáže pobavit a rozesmát. Zábavný seriál Krok za Krokem nám přinesl mnoho skvělých postav, které jsme si zamilovali. Herci, kteří tyto postavy ztvárnili, nám dokázali předvést svůj talent v komedii a zanechali nezapomenutelné dojmy. Byli jsme svědky jejich skvělého hereckého umění, které nás bavilo a pobavilo. Krok za Krokem zůstává jedním z nejoblíbenějších seriálů díky těmto výjimečným hercům.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *