Marečku Podejte mi Pero Herci: Kdo zazářil v této filmové komedii?

Hrají v ní známí herci a slibuje humorné zážitky. Přečtěte si náš článek o filmové komedii "Marečku Podejte mi Pero Herci" a zjistěte, kdo v něm zazářil!
<img class="kimage_class" src="https://vipfilmy.cz/wp-content/uploads/2024/01/gb77d02c522cc1d4c4876402ac82e06335ea2390a2f0c3053741ae13f0393131329a40f45fd7001e99a4bf38799c00b8a28bab046c9a3f05a004e6c6ff998de57_640.jpg" alt="Here are 11 consecutive headings for the article "Marečku Podejte mi Pero Herci: Kdo zazářil v této filmové komedii?":">

Here are 11 consecutive headings for the article "Marečku Podejte mi Pero Herci: Kdo zazářil v této filmové komedii?":

Filmová komedie "Marečku Podejte mi Pero Herci" je nabitá skvělými hereckými výkony, které si získaly srdce diváků po celém světě. Zde je seznam 11 vynikajících herců, kteří ve filmu zazářili:

 1. Jan Kačer – Jako Mareček předvedl brilantní komediální talent, který dokázal vyvolat smích i u nejváhavějších diváků.
 2. Jiří Lábus – Jeho roztomilý, ale trochu nemotorný postarší učitel Lavička se stal jednou z nezapomenutelných postav tohoto filmu.
 3. Ladislav Smoljak – Nezapomínáme samozřejmě ani na režiséra samotného, který si vytvořil úlohu Cyrila Horáčka, Marečkova přítele, a svým jedinečným humorem získal divácký obdiv.
 4. Pavel Landovský – Jeho ztvárnění věčně nerozhodného a zavalitého Pečenky rozesmálo publikum do slz.
 5. Zdeněk Svěrák – Jako hospodský Gruntorád a jeho neodolatelné výroky do puntíku zapadaly do falešného cirkusu a dění kolem něj.

Tyto jmenované herecké legendy jsou pouze některými z hvězd, které daly této filmové komedii nesmírný šarm. Jejich skvělé herecké výkony přispěly k vytvoření vtipné atmosféry, která si našla cestu do srdcí diváků. Ať už jste fanoušky klasického českého filmového humoru nebo jste film teprve objevili, "Marečku Podejte mi Pero Herci" vám přinese skvělý zážitek a pobaví vás do poslední minuty.

1. Přehled významných herců ve filmu Marečku Podejte mi Pero

1. Přehled významných herců ve filmu Marečku Podejte mi Pero

Dlouho očekávaný film Marečku Podejte mi Pero přinesl do světa českého filmu mnoho výjimečných hereckých výkonů. Tato komedie z roku 1976 se stala jedním z největších filmových hitů a získala si srdce diváků svým humorem a dojemným příběhem. Zde je přehled několika významných herců, kteří ve filmu zazářili:

 1. Jiří Sovák – Sovák si ve filmu zahrál roli sympatického učitele, který se snaží udržet pořádek ve škole a pomáhá svým studentům překonávat životní překážky. Jeho charismatický výkon a schopnost vtělit se do role mu vynesly mnoho uznání od kritiků i diváků.

 2. Václav Vydra – Vydra se ve filmu Marečku Podejte mi Pero představil jako nezaměnitelný pan ředitel školy. Jeho komediální vlohy, výrazný hlas a vtipné dialogy z něj udělaly jednoho z nejoblíbenějších hereckých tváří filmu.

 3. Waldemar Matuška – Tento slavný český zpěvák nejen že zazpíval známou filmovou píseň, ale také si zahrál roli informátora na střední škole. Jeho charismatická osobnost se skvěle hodila do role a jeho píseň dodala filmu další vrstvu emocí.

 4. Stella Zázvorková – Zázvorková si ve filmu zahrála roli poněkud excentrického učitelky. Její skvělý komediální timing a schopnost přinést autentičnost každé scéně jí vynesly mnoho ocenění a místo v srdcích diváků.

Všichni tito herci společně vytvořili nesmírně působivý soubor postav, které se navždy zapsaly do historie českého filmu. Jejich herecké výkony ve filmu Marečku Podejte mi Pero jsou výjimečné a dodávají filmu jedinečný a nezapomenutelný šarm.

2. Komedijní géniové, kteří propůjčili své talenty tomuto filmu

Ve filmu "Marečku Podejte mi Pero" jsme měli tu čest vidět nejen vtipného scénáře, ale také skvělh herecké obsazení, které celému dílu dodalo ten správný šmrnc. Zde je několik komediálních géniů, kteří svými talentovanými výkony zazářili v tomto filmu:

 1. Jiří Menzel – Tento proslulý režisér si také zahrál jednu z hlavních rolí ve filmu. Jeho podmanivá přirozenost a skvělý smysl pro humor udělal z jeho postavy chlípného učitele opravdový komediální skvost.

 2. Jiří Sovák – Další herecká hvězda, která se zde ukázala ve své nejlepší formě. Jeho výrazný herecký projev a vtipná mimika byly nepřehlédnutelné. Jeho postava podivínského souseda přinesla do filmu spoustu komických situací.

 3. Květa Fialová – Tato talentovaná herečka přesvědčivě ztvárnila roli Marečkovy babičky. Její vtipné hlášky a přirozené herecké výkony nám připomněly, proč je jednou z nejvýznamnějších hereček své doby.

Tyto tři herecké osobnosti použily své talenty a komediální génia, aby vytvořili nezapomenutelné a směšné momenty v "Marečku Podejte mi Pero". Jejich skvělé herecké představení zanechalo diváky rozesmáté a přesvědčilo o tom, že jsou opravdu výjimeční v tom, co dělají.
3. Hvězdy, které zazářily v Marečku Podejte mi Pero: Podrobný přehled

3. Hvězdy, které zazářily v Marečku Podejte mi Pero: Podrobný přehled

V komedii "Marečku Podejte mi Pero" z roku 1976 se objevila řada talentovaných herců, kteří se zde doslova zazářili. Jedním z hlavních protagonistů byl například legendární český herec Jiří Menzel, který si nejen zahrál roli Marečka, ale tento filmový poklad také režíroval. Menzela určitě znáte z jeho režisérskeho počinu "Ostře sledované vlaky", za který dokonce získal Oscara.

Dalším výrazným hercem ve filmu byl Rudolf Hrušínský, který ztvárnil panáka Antonína Marečka. Tato role mu seděla jako ulitá a jeho vtipné dialogy jsou dodnes kultovní. Hrušínský patří k nejvýznamnějším osobnostem českého filmu a je považován za jednoho z nejlepších českých komiků všech dob.

Kromě Menzela a Hrušínského se ve filmu objevily i další hvězdy českého filmového nebe, například Jiřina Bohdalová, Jiří Kodet, Jana Preissová, Lubomír Lipský a další. Jejich skvělé herecké výkony a chytlavé komediální situace udělaly z "Marečku Podejte mi Pero" jednu z nejoblíbenějších českých filmových komedií všech dob.

Toto jedinečné herecké obsazení a geniální režie Jiřího Menzela zaručují, že film "Marečku Podejte mi Pero" je skutečnou lahůdkou české kinematografie. Zhlédnutí této komedie je tak příležitostí nejen pro fanoušky klasických českých filmů, ale i pro ty, kteří si chtějí užít skvělou zábavu a zasmát se do sytosti.

4. Očekávejte skvělý komediální výkon od těchto hereckých ikon

Tato filmová komedie, Marečku Podejte mi Pero, je plná úžasných hereckých výkonů, které vás dostanou smíchy do slz. Vážení diváci, buďte připraveni na skvělý komediální zážitek od těchto hereckých ikon:

 1. Jiří Menzel – Tato živá legenda českého filmu se ve filmu Marečku Podejte mi Pero opět předvádí ve své nezaměnitelné komické roli. Jeho charakteristický výraz a skvělý smysl pro humor přidávají filmu úžasnou dynamiku.

 2. Josef Abrhám – Další vynikající herec, který plně osvěžuje film svým skvělým komediálním projevem. Jeho vtipné dialogy a neuvěřitelný timing vytvářejí komediální chemii, která je pro toto dílo tak typická.

 3. Libuše Šafránková – Nemůžeme zapomenout na jednu z nejtalentovanějších českých hereček. Její účast ve filmu Marečku Podejte mi Pero dodává příběhu jemnou, ale zároveň silnou ženskou energii, kterou si zamilujete.

Tyto herecké ikony milují komedii a jejich výkony v Marečku Podejte mi Pero o tom svědčí. Připravte se na smích a zábavu, kterou si budete pamatovat ještě dlouho.
5. Kdo si získal srdce diváků rolí v Marečku Podejte mi Pero?

5. Kdo si získal srdce diváků rolí v Marečku Podejte mi Pero?

V komedii "Marečku Podejte mi Pero" se objevuje řada vynikajících herců, kteří svými rolími dokázali získat srdce diváků. Jedním z nich je bezesporu Jiří Schmitzer, který ve filmu ztvárňuje titulního hrdinu Marečka. Schmitzer svým charismatickým a vtipným představením přináší Marečkovi skrze scénu neskonalou energii a srdíčko celému příběhu.

Dalším výrazným hercem v tomto filmu je Václav Postránecký, který se ve své roli zarytého parašutisty Janauského neustále snaží zasahovat do veškerých Marečkových plánů. Jeho nesmiřitelný vztah s hlavním hrdinou a jeho neodolatelný humor jsou přímo osvěžující a přispívají k celkovému humornému charakteru filmu.

Nezapomenutelnou rolí v "Marečku Podejte mi Pero" se také pyšní Miroslav Donutil, který se ve filmu objevuje jako major Herman, komunisticky založený syn cankáře, s kterým věčně soupeří. Jeho výborná schopnost propojit groteskní a komediální prvky přináší do filmu nezaměnitelnou dynamiku a zábavné momenty.

Celkově lze říci, že herci ve filmu "Marečku Podejte mi Pero" excelují v komediálním žánru a dokážou diváky dojmout a zasmát zároveň. Jejich výrazné a silné výkony dávají filmu jistotu, že se jedná o nezapomenutelnou komedii, která si získá srdce každého diváka.
6. Významné herecké duo, které přináší nezapomenutelný humor do filmu

6. Významné herecké duo, které přináší nezapomenutelný humor do filmu

V historii českého filmu se objevilo mnoho významných hereckých duí, které svými výkony přinesly nezapomenutelný humor do filmových komedií. Jedním z těchto duo je bezesporu Marečku Podejte mi Pero Herci. Tento filmový titul si získal srdce diváků díky skvělému hereckému obsazení a jejich vtipným výkonům.

Jedním z nezapomenutelných členů tohoto duo je herec Václav Vydra, který ve filmu ztvárnil postavu Maruše, neohroženého podvodníka a vyhlášeného klamára. Jeho herecký projev a schopnost vtisknout svým postavám autentičnost a komický projev jej přivedly do srdcí diváků. Jeho spoluhráčkou v tomto filmu byla herečka Libuše Safránková, která ve filmu zaujala roli Marušovy partnerky, která spolu s ním podvádí a plní si své zlodějské sny. Jejich společné herecké výkony nejenže přinesly filmu humor, ale také dokázaly prokázat jejich herecký talent a chemii na plátně.

Díky jejich vtipnému a originálnímu projevu se Marečku Podejte mi Pero Herci stal jedním z ikonických filmů české filmové komedie. Jejich herecké duo vytvořilo skvělou dynamiku a vzájemnou spolupráci, která přinášela divákům nespočet úsměvů. Jejich nezapomenutelné herecké výkony dokázaly rozproudit atmosféru a učinit z tohoto filmu skutečnou komedii, která je stále živá a oblíbená mezi diváky.

Pojďte s námi navázat na tento nezapomenutelný filmový zážitek a prozkoumejte svět Marečku Podejte mi Pero Herci a jejich unikátního humoru. Zaručujeme vám, že se budete smát do slz a nebudete litovat, že jste pronikli do této filmové komedie plné zábavných situací a mistrných hereckých výkonů.
7. Talentovaní nováčci, kteří se prosadili ve filmu Marečku Podejte mi Pero

7. Talentovaní nováčci, kteří se prosadili ve filmu Marečku Podejte mi Pero

V nádherné filmové komedii Marečku Podejte mi Pero se objevilo několik talentovaných nováčků, kteří svým výkonem zazářili a ukázali svůj potenciál. Tito mladí herci se zhostili svých rolí s chutí a přinášejí do filmu svěží energii. Podívejme se, kdo všechno vyčnívá v tomto komediálním hitu:

 • Jakub Gottwald: Mladý a nadějný herecký talent, který ztvárnil titulního hrdinu Marečka. Jeho charismatický projev a schopnost ovládat komické situace přináší Marečkovi nezapomenutelný život na plátně.
 • Kristýna Plíšková: Herečka plná energie, která vytvořila sympatickou postavu Marečkovy sestřenice Evy. Její svěžest a přirozenost dodávají filmu další vrstvu humoru.
 • Adam Balaž: Mladý talent, který si zahrál nejlepšího kamaráda hlavního hrdiny Petra. Jeho přítomnost na plátně je skvělou komickou osvěžující přídavkou a jeho chemie s ostatními herci je zřejmá.

Ti všichni a mnoho dalších herců předvedli v Marečku Podejte mi Pero skvělý výkon a zapojili se do vytvoření nezapomenutelné filmové komedie. Jejich talent a nadšení ukazuje, že mají před sebou slibnou budoucnost v českém filmovém průmyslu.

8. Proč tyto herecké výkony stojí za vaši pozornost ve filmu Marečku Podejte mi Pero

8. Proč tyto herecké výkony stojí za vaši pozornost ve filmu Marečku Podejte mi Pero

V komediálním filmu "Marečku Podejte mi Pero" se můžete těšit na řadu skvělých hereckých výkonů, které stojí za vaší pozornost. Všichni herci ve filmu přinášejí do svých rolí energii, zábavu a vtipné momenty, které vás rozhodně pobaví.

Jedním z hereckých jasných standoutů ve filmu je herec Jan Kraus, který ztvárňuje titulní roli Marečka. Jeho vtipné rétorické výstupy a komická gesta jsou neodolatelné a přispívají k celkovému humornému nadhledu filmu. Krausova herecká přítomnost na plátně je rozhodně elektrizující a přináší do filmu nezapomenutelné momenty.

Dalším skvělým výkonem ve filmu je herečka Lucie Špolarová, která ztvárňuje Marečkovu lásku Lízu. Její charismatická a přirozená herecká práce přináší do filmu romantický rozměr a spolu s Janem Krausem tvoří neodolatelnou hereckou dvojici. Jejich chemie na plátně je cítit již od prvního okamžiku a dodává filmu nejen romantický, ale i komický náboj.

Dále nelze zapomenout zmínit herecký výkon Jiřího Lábuse, který ve filmu exceluje v roli Marečkova přítele Robina. Jeho nezaměnitelný komediální styl a výtvarný humor přináší do filmu další vrstvu zábavy. Jeho herecký talent prostupuje každou scénou, ve které se objeví, a přináší do filmu další rozměr humoru.

Celkově lze říci, že všichni herci ve filmu "Marečku Podejte mi Pero" předvádějí, jak výjimečnost a nadšení mohou udělat z každé scény nezapomenutelný zážitek pro diváky. Jejich herecké výkony jsou důkazem jejich schopnosti nejenom bavit, ale i emocionálně angažovat diváky. Tentá filmová komedie nabízí skvělou podívanou, kterou by si opravdu neměl nechat ujít žádný filmový fanoušek!
9. Herecký ansámbl, který dodává filmu Marečku Podejte mi Pero jedinečný šarm

9. Herecký ansámbl, který dodává filmu Marečku Podejte mi Pero jedinečný šarm

Herecký ansámbl filmu Marečku Podejte mi Pero hrál klíčovou roli při vytváření jedinečného šarmu tohoto filmu. S jejich talentem, komediálním nadhledem a perfektním výkonem se stali nezapomenutelnými postavami, které zazářily na plátně. Zde je krátký přehled několika herců, kteří v tomto filmu zaujali.

 1. Jitka Čvančarová: Tato výjimečná herečka se ve filmu Marečku Podejte mi Pero předvedla v roli sympatické studentky, která je zamilovaná do hlavního hrdiny. Její charismatický výkon a přirozenost dodávaly filmu na autentičnosti a humoru.

 2. Jiří Bartoška: Tento legendární český herec exceloval ve své roli učitele, který se snaží vyrovnat se svými profesionálními a osobními dilematy. Jeho herecká síla a schopnost rozehrát vtipné situace byly klíčovými faktory, které přispěly k úspěchu filmu.

 3. Miroslav Donutil: Fanoušci českého filmu ho znají jako vynikajícího komediálního herce a v Marečku Podejte mi Pero není výjimkou. Jeho roli krále nemorálního žánru ztvárnil s takovou grácií a vtipem, že se stal nezapomenutelným hrdinou filmu.

Tyto jsou jen některé z mnoha talentovaných herců, kteří přispěli k jedinečnému šarmu filmu Marečku Podejte mi Pero. Jejich schopnost přenést život a energii do svých postav byla nepřehlédnutelná a zcela zásadní pro kvalitu tohoto komediálního klenotu.
10. Vybrané momenty, ve kterých herci excelují v Marečku Podejte mi Pero

10. Vybrané momenty, ve kterých herci excelují v Marečku Podejte mi Pero

Marečku Podejte mi Pero je filmová komedie plná skvělého obsazení, které dokáže přinést hodiny smíchu a zábavy divákům. Zde je pár vybraných momentů, ve kterých herci skutečně zazářili:

Ana Geislerová jako Tereza/Marta

Ana Geislerová se v rolích sestrer Terezy a Marty rozhodně neztrácí. Její vtipné grimasy, výrazný mimický projev a schopnost přenést na diváky emoce vytvářejí komediální atmosféru, která nezklame.

Marek Taclík jako Ignác Hrůša

Marek Taclík ve své roli Ignáce Hrůši, šarmantního a trochu neohrabaného venkovského chlapa, ukazuje svůj talent a schopnost být vtipný. Jeho přirozená komedická chvíle spolu s nezapomenutelným projevem přidávají další vrstvu humoru do filmu.

Zuzana Bydžovská jako cizinka Meluzína

Zuzana Bydžovská si získává srdce diváků rolí cizinky Meluzíny, která je zároveň pohledná i vtipná. Její způsob vyjádření a spontánnost vytvářejí komické situace a přidávají do filmu svěžest.

Tyto momenty jsou jen malým úryvkem ze zabavného světa Marečku Podejte mi Pero. Celé obsazení si zaslouží pochvalu a vytvoření nesmírně zábavného filmu.

11. Doporučujeme sledovat Marečku Podejte mi Pero pro těchto hereckých hvězd

! Tento český filmový klenot nabízí mimořádné herecké výkony, které vás rozhodně zaujmou. V hlavní roli Marečka, vidláka plného skvělých nápadů a překvapení, nezapomenutelně exceluje herec Jiří Sovák. Jeho komický talent a šarm jsou prostě neodolatelné.

Další hvězdou tohoto filmu je bezpochyby Vladimír Menšík, který úspěšně ztvárňuje postavu Pešky, Marečkova věrného kamaráda. Jeho vtipné dialogy a nečekané situace se při sledování tohoto filmu rozhodně nebudete nudit. A jak bychom mohli zapomenout na půvabnou Jiřinu Bohdalovou, která se ve filmu objevuje jako ředitelka školky. Její charismatická a energická přítomnost přináší do filmového plátna úžasnou svěžest.

Toto komediální drama je skutečně jedinečné a přináší nám jedinečné herecké výkony. Pokud máte rádi kvalitní český film, plný humoru a situací, které si zapamatujete, pak je Marečku Podejte mi Pero přesně to, co hledáte. Doporučujeme si tento film rozhodně nenechat ujít! Přečetli jste si náš článek o filmové komedii "Marečku Podejte mi Pero Herci". Doufáme, že jsme vám přiblížili, kdo v ní zazářil a v jaké roli. Nechte se unést humoru a zábavě tohoto příběhu!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *