Co sledovat na Netflixu? Doporučení
|

Co sledovat na Netflixu? Doporučení

V dnešní době je v nabídce Netflixu neskutečné množství filmů a seriálů, a proto je někdy těžké se rozhodnout, co si vybrat. Ale nebojte se, máme pro vás ty nejlepší tipy, co sledovat na Netflixu! Bez ohledu na váš vkus, žánr či náladu tu najdete něco pro každého. Máme prozkoumané oblíbené kousky, novinky i skryté poklady, které vám rozhodně neuniknou. Od napínavých kriminálek a dystopických dramat až po srdcervoucí romantické příběhy – máme všechno. Připravte se na hodiny a hodiny skvělé zábavy, zdokonalení světově proslulého "Netflix and chill" dovednosti a neustálé překvapování novými objevy. Nenechte se ztratit ve světě Netflixu, my vás provedeme po té nejlepší cestě. Pojďte s námi sledovat to nejlepší, co Netflix má k dispozici!
1. Různorodost žánrů na Netflixu: Odvážte se objevovat nové filmy a seriály

1. Různorodost žánrů na Netflixu: Odvážte se objevovat nové filmy a seriály

Netflix je známý svou bohatou a různorodou nabídkou žánrů, kterou nabízí svým uživatelům. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem akčních filmů, dobrodružných seriálů nebo romantických komedií, Netflix má pro vás něco, co vás zaujme.

Jednou z nejlepších věcí na Netflixu je, že můžete objevovat nové filmy a seriály z různých žánrů a zemí. Můžete se ponořit do tajemného světa kriminálních thrillerů, prozkoumávat historické události prostřednictvím dokumentárních sérií nebo si užívat napínavé horory a sci-fi příběhy.

Pokud jste fanouškem filmů a seriálů s emocionálním příběhem, doporučuji vyzkoušet Netflixovou nabídku dramatických žánrů. Od životních dramat po napínavé psychologické thrillerové sériály, Netflix nabízí řadu možností, které vás zaujmou.

Najít si to správné, co sledovat na Netflixu, může být náročné, když máte tak mnoho možností. Naštěstí Netflix má také skvělý algoritmus doporučení, který vám může pomoci najít obsah, který vás nejvíce osloví. Stačí zkontrolovat sekci "Doporučené pro vás" a Netflix vám představí filmy a seriály, které odpovídají vašim preferencím. Nebo můžete také využít doporučení od přátel a rodiny, kteří Netflix používají.
2. Skvělé dokumentární sériály na Netflixu, které stojí za sledování

2. Skvělé dokumentární sériály na Netflixu, které stojí za sledování

Pokud se rádi ponoříte do světa skutečných příběhů, Netflix nabízí široký výběr skvělých dokumentárních sériálů. Zde jsou některé z našich nejlepších doporučení:

 1. "Making a Murderer" – Tato sériál se stal ihned po uvedení na Netflixu šokujícím hitem. Sleduje život a soudní případ Steva Averyho, který byl dvakrát odsouzen za trestnou činnost. Seriál skvěle ukazuje, jak se spravedlnost může mýlit a jak mocní se mohou vyhnout trestu.

 2. "Planet Earth II" – Pokud máte rádi přírodu a divokou zvěř, tato série je pro vás dokonalou volbou. Sleduje krásu našeho planety a jejího rozmanitého ekosystému. Jasná kvalita záběrů a úžasné komentáře od slavného Davida Attenborougha vás vtáhnou do děje a budete se cítit, jako byste byli součástí přírody.

 3. "The Staircase" – Tato sériál vás přenese do stropatření ve věci vraždy. Sledujte proces, který prožívá Michael Peterson, obviněný z vraždy své ženy. Budete mít možnost zhodnotit důkazy sami a rozhodnout, zda je Michael skutečným pachatelem nebo nevinným obviněným.

Tyto dokumentární série na Netflixu vám nabídnou neuvěřitelné příběhy, poutavé záběry a spoustu informací. Získáte přehled o zločinech, přírodě a lidech ze všech koutů světa. Stačí si jen vybrat, co vás nejvíce zajímá, usadit se pohodlně a ponořit se do světa dokumentárních sérií.

3. Nejpůsobivější české filmy na Netflixu – doporučení pro českého diváka

Netflix je plný skvělých filmů z celého světa a česká kinematografie není výjimkou. Pokud jste český divák a rádi se těšíte na nějakou kvalitní českou produkci, tak jste na správném místě! Přinášíme vám seznam našich nejpůsobivějších českých filmů na Netflixu, které stojí opravdu za pozornost.

 1. "Občanský průkaz" – Tento kultovní český film režiséra Václava Havla je nejednou označován za jednu z nejlepších českých komedií všech dob. S humorem se zde komentuje byrokracie a absurdnost totalitního režimu. Výborné herecké výkony a inteligentní scénář udělají z tohoto filmu stoprocentní zábavu.

 2. "Kolya" – Jednoho z nejznámějších českých filmů, který získal i Oscara za nejlepší cizojazyčný film, nemůžeme opomenout. "Kolya" je dojemný příběh o vztahu mezi starým hudebníkem a malým chlapečkem. Nechte se unést krásnou hudbou a jedinečnou atmosférou tohoto filmu.

 3. "Pupendo" – Pokud si chcete zasmát a zároveň se zamyslet nad minulostí, je tento film skvělou volbou. "Pupendo" vypráví příběh muže, který pracuje ve filmových ateliérech v 70. letech, a zároveň nám ukazuje, jaký byl život v této době. Skvělá komedie, která však není jen povrchním vyprávěním, ale nabízí i hlubší sdělení.

Takže pokud máte chvíli čas a potřebujete si odpočinout od amerických velkofilmů, zamiřte na Netflix a vychutnejte si některý z těchto nejpůsobivějších českých filmů. Nejspíš vás příjemně překvapí jejich kvalita a originalita.
4. Napínavé kriminální seriály na Netflixu, které vás zaručeně zahřejí na půdu

4. Napínavé kriminální seriály na Netflixu, které vás zaručeně zahřejí na půdu

Pokud jste fanoušci napínavých kriminálních příběhů, máme pro vás skvělou zprávu – na Netflixu je dostatek kvalitních sérií, které vás zaručeně nezklamou. Připravte se na poutavé a nezapomenutelné zážitky, které vás doslova zahřejí na půdu. Zde jsou naše doporučení:

 1. "Lupin" – Tato francouzská kriminální série vás zavede do světa šarmantního zloděje jménem Assane Diop. Sledujte, jak naplňuje své dětství snu stát se moderním Robinem Hoodem a pomáhá tak vyřizovat účty s korumpovanými mocnými.

 2. "Mindhunter" – Toto americké drama je založeno na skutečných událostech a sleduje dvojici agentů FBI, kteří se snaží rozluštit myšlení a motivy sériových vrahů. Vneste se do psychologií těchto zločinců a přijďte jim na kloub spolu s vyšetřovateli.

 3. "Breaking Bad" – I když už tato kultovní série měla svou premiéru před několika lety, stále si zaslouží být součástí vašeho seznamu na Netflixu. Sledujte transformaci školního učitele Waltera Whitea, který se kvůli financím ocitne ve světě drogového obchodu. Odvážná, návyková a perfektně napsaná série, která vás zaručeně nechá napjaté.

Tyto tři kriminální seriály jsou jen malým výběrem toho, co na Netflixu můžete najít. Věříme, že vás napínavé zápletky, strhující postavy a neustálé překvapení udrží v napětí a teplé na půdu. Co tedy ještě čekáte? Pusťte se do sledování!

5. Sledujte nejvýznamnější historické seriály na Netflixu a prožijte minulost

Netflix nabízí širokou škálu historických seriálů, které nás přenáší zpět do minulosti a umožňují nám prožít významné události a épochy, které formovaly naši historii. Jestliže máte zájem o historii a rádi se ponoříte do doby dávno minulé, máme pro vás několik doporučení.

 1. "The Crown" – Tento seriál se zaměřuje na osudy britské královské rodiny Windsorů a jejího vůdce – královny Alžběty II. Zásadní historické události jsou zde spojeny s intenzivními lidskými příběhy, které vytvářejí napínavou atmosféru. Prostřednictvím tohoto seriálu se můžete přenést doživotí britské královny a prožít histórii ze zákulisí.

 2. "Vikingové" – Tento epický seriál vás zavede do světa mocných vikingů a jejich doby dobrodružství a dobyvačných tažení. S úchvatnou vizuální stránkou a skvělými hereckými výkony vás "Vikingové" uchvátí a přenesou do doby, kdy se vikingové stali bohatými a mocnými válečníky.

 3. "Narcos" – Tento provokativní seriál nás zavede do temných ulic a korupcí ovládaných světů drogových kartelů v Kolumbii. Příběh sleduje vzestup a pád narkobaronů jako Pablo Escobar a nabízí nám pohled do jednoho z nejsložitějších období kolumbijské historie. Skvěle napsaný scénář a autentické herecké výkony vytváří napínavé dobrodružství, které nelze opomenout.

Vyzkoušejte tyto historické seriály na Netflixu a prožijte minulost na vlastní kůži. Ponořte se do epických světů dávných dob a nechte se unést jejich dobrodružstvím, dramatem a významem. Netflix nabízí nekonečné možnosti prozkoumávání historie, takže si můžete vybrat ze široké škály dalších seriálů a objevovat nové a zajímavé aspekty minulosti.
6. Vynikající sci-fi filmy a seriály na Netflixu, které vás přenesou do budoucnosti

6. Vynikající sci-fi filmy a seriály na Netflixu, které vás přenesou do budoucnosti

Pokud máte rádi vědeckofantastické filmy a seriály, nemusíte hledat dál než na Netflixu. Tento populární streamingový kanál nabízí široký výběr vynikajících sci-fi titulů, které vás zcela jistě přenesou do budoucnosti. Ať už jste fanouškem vesmírných dobrodružství, dystopií nebo futuristických technologií, Netflix má pro vás něco připraveno.

Zde je několik doporučení, která byste na Netflixu neměli minout, pokud jste příznivcem sci-fi žánru:

 • "Black Mirror": Tato antologická série se pohybuje na tenké hranici mezi realitou a technologií. Každý díl je samostatný příběh, který se odehrává v blízké budoucnosti a přináší nám úvahy nad tím, jak technologie ovlivňuje naše životy. Od epizody, která se zaměřuje na sociální média až po ty, které zkoumají virtuální realitu, "Black Mirror" je určitě série, kterou byste měli sledovat.

 • "Stranger Things": Tato vynikající série je kombinací sci-fi, hororu a nadpřirozena. Do záhadného města Hawkins v roce 1983 přichází tajemná dívka s telekinetickými schopnostmi a zmizení jejího mladšího přítele odhaluje temné tajemství, které se skrývá pod povrchem města. "Stranger Things" vás zavede do světa paralelních dimenzí, monstrov a tajemných laboratoří.

 • "Altered Carbon": Tato dystopická sci-fi série se odehrává v budoucnosti, kde lidé mohou přenášet své vědomí do jiných těl a žít tak věčně. Hlavní hrdina Takeshi Kovacs je propuštěn z vězení a je najat, aby vyřešil vraždu jednoho milionáře. "Altered Carbon" se vyznačuje fascinujícím světem, zápletkami plnými intrik a otázkami nad tím, co znamená být lidský.

Toto jsou jen některé z mnoha skvělých sci-fi titulů, které najdete na Netflixu. Nechte se unést do budoucnosti a objevujte nové světy a neuvěřitelná dobrodružství.
7. Skvělé komediální show na Netflixu, které vás rozesmějí na každém kroku

7. Skvělé komediální show na Netflixu, které vás rozesmějí na každém kroku

Na Netflixu najdete širokou škálu skvělých komediálních show, které vás rozesmějí na každém kroku. Tady je několik doporučení, která byste neměli minout!

 1. "The Office" – Americká verze této kultovní show je prostě neodolatelná. Sledujte příběh zaměstnanců papírnictví Dunder Mifflin, jejich vtipné a často absurdní situace v práci. Připravte se na nepřeberné množství smíchu a nezapomenutelné postavy.

 2. "Brooklyn Nine-Nine" – Tato policejní komedie je plná vtipů a skvělých hereckých výkonů. Následujte detektivy z pobočky 99 při jejich zábavných a často nepovedených případech. Andy Samberg a jeho kolegové vám zaručeně zlepší náladu.

 3. "The Good Place" – Tato originální show vás zavede do světa po smrti, kde se nečekaně ocitá zmatená Eleanor. Sledujte, jak se snaží zostřit život v ráji a přitom spoustu zábavy. Skvělé herecké obsazení a originální scénář se postarají o vaše odreagování.

Těmto komediálním show na Netflixu se prostě nedá odolat. Ponořte se do jejich světa a užívejte si humoru, který vás zaručeně rozesměje! Doufáme, že vám naše doporučení pomohla najít něco zajímavého k sledování na Netflixu. Nezapomeňte se podělit o své oblíbené filmy a seriály s námi! Užijte si sledování a objevujte nové příběhy!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *