Jak se odhlásit z Netflixu: Postup pro odhlášení z Netflixu
|

Jak se odhlásit z Netflixu: Postup pro odhlášení z Netflixu

Chcete se odhlásit z Netflixu, ale nevíte jak? V tomto článku vám přinášíme snadný a jasný postup pro odhlášení z této populární streamovací platformy. Zapomeňte na nekonečné hledání a s námi to udělejte rychle a jednoduše!
Jak najít možnost odhlášení z Netflixu

Jak najít možnost odhlášení z Netflixu

Pokud máte potřebu se odhlásit z Netflixu a nevíte, jak na to, nemusíte se ničeho bát! V tomto příspěvku vám přinášíme jednoduchý postup, jak najít možnost odhlášení z vašeho Netflix účtu. Stačí si pečlivě přečíst následující kroky a během chvilky budete moci bez obav opustit svůj účet.

 1. Otevřete webový prohlížeč na svém počítači nebo mobilním zařízení a přejděte na stránku Netflixu.
 2. Přihlaste se k vašemu účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla.
 3. Jakmile jste přihlášeni, přejděte na horní pravou část obrazovky, kde uvidíte svůj profilový obrázek. Na něj klikněte pro otevření menu.
 4. Rozbalte menu a zvolte možnost „Nastavení“ nebo „Profil a nastavení“.
 5. Dále se scrolujte dolů na stránce s nastaveními a najděte sekci „Účet“ nebo „Můj účet“.
 6. Jakmile jste v sekci Účet, hledejte možnost „Odhlásit se“, „Zrušit předplatné“ nebo něco podobného. Klikněte na to.
 7. Někdy vás může systém požádat o potvrzení, zda si opravdu přejete odhlásit. Pokud ano, potvrďte svou volbu.
 8. Gratulujeme! Teď jste se úspěšně odhlásili z Netflixu a můžete si v klidu projít další kroky podle vašeho přání.

Pamatujte, že pokud se rozhodnete přihlásit zpět do svého účtu během několika měsíců, můžete si být jisti, že Netflix bude mít na paměti vaše předchozí preference a historii sledování. Takže neváhejte a v případě potřeby se kdykoli vrátit zpět do světa výběru seriálů a filmů, který Netflix nabízí.

Postup k odhlášení z Netflixu bez problémů

Postup k odhlášení z Netflixu bez problémů

Pokud jste se rozhodli ukončit své členství v Netflixu, není to žádný problém. Postup odhlášení je jednoduchý a bezproblémový. S následujícími kroky se snadno odhlásíte z Netflixu a ukončíte své členství.

 1. Otevřete webovou stránku Netflixu a přihlaste se do svého účtu.
 2. Klikněte na svůj profil v horní části obrazovky a zvolte možnost "Účet".
 3. Veletrhu "Členství a fakturace" klikněte na odkaz "Zobrazit podrobnosti".
 4. Najděte možnost "Zrušit členství" a klikněte na ni.
 5. Netflix vás požádá o potvrzení ukončení členství. Potvrďte své rozhodnutí kliknutím na tlačítko "Ukončit členství".

Po provedení těchto kroků budete okamžitě odhlášeni z Netflixu a členství bude zrušeno. Pamatujte si, že pokud jste měli aktivní zůstatek na účtu, bude vám účtován poplatek až do konce platnosti období, za které jste již zaplatili. Pokud se později rozhodnete vrátit se k Netflixu, můžete jednoduše znovu otevřít svůj účet a znovu se přihlásit.
Jaký je proces odhlášení z Netflixu a jak ho dokončit

Jaký je proces odhlášení z Netflixu a jak ho dokončit

Pokud se rozhodnete odhlásit z Netflixu, proces je jednoduchý a rychlý. Postupujte podle těchto kroků a během několika minut budete moci úspěšně ukončit své členství.

 1. Nejprve se přihlaste do svého účtu na Netflixu pomocí svých přihlašovacích údajů.
 2. Po přihlášení klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Účet".
 3. Zde najdete sekcí "Členství a platby" možnost "Zrušit členství". Klikněte na ni.
 4. Následně se zobrazí stránka s potvrzovacím dotazem. Tato stránka obsahuje informace o tom, jakým způsobem ukončení členství ovlivní přístup k obsahu. Přečtěte si toto sdělení pozorně.
 5. Pokud jste rozhodnuti pokračovat, klikněte na tlačítko "Zrušit členství". Žádné poplatky za zbytek průběžného období vám nebudou účtovány.
 6. Pokud jste si na poslední chvíli rozmysleli, můžete stisknout tlačítko "Stornovat" a zůstat členem Netflixu.

Během několika sekund obdržíte potvrzovací e-mail, který vám sdělí, že jste úspěšně odhlášeni z Netflixu. Na této stránce můžete také sledovat datum, do kdy máte stále přístup k obsahu. Pokud se v budoucnu rozhodnete vrátit, můžete se kdykoliv přihlásit a obnovit členství. Ukončení členství znamená, že nebudete dále účtováni a přístup na Netflix bude ukončen až s uplynutím průběžného období.
Co dělat, když nemohu najít možnost odhlášení z Netflixu

Co dělat, když nemohu najít možnost odhlášení z Netflixu

Pokud jste se rozhodli odhlásit z Netflixu a nemůžete najít možnost pro odhlášení, nemusíte se obávat! Odhlášení z Netflixu je rychlý a jednoduchý proces. Sledujte následující kroky, abyste se mohli rozloučit s vaším účtem:

 1. Přihlaste se do svého Netflix účtu na webovém prohlížeči.
 2. Klikněte na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu obrazovky a zvolte možnost "Účet".
 3. Na stránce s účtem najděte možnost "Členství a rozúčtování" a klikněte na odkaz "Zrušení členství".
 4. Pomocí tlačítka "Zrušit členství" potvrďte své rozhodnutí o odhlášení z Netflixu.

Je důležité si uvědomit, že po odhlášení z Netflixu již nebudete mít přístup k obsahu a všechny vaše doporučení a uložené položky budou odstraněny. Pokud se v budoucnu rozhodnete znovu připojit ke službě Netflix, můžete se přihlásit stejným způsobem, jakým jste se odhlásili.

Není to složité, že ano? Takže pokud jste při hledání možnosti odhlášení z Netflixu narazili na obtíže, nebojte se. Stačí se přihlásit do svého účtu, přejít na stránku s účtem a zvolit možnost "Zrušení členství". Je to jednoduchý proces, který vám umožní přepnout se na jinou streamingovou platformu nebo se vrátit k Netflixu, až budete znovu připraveni.

4 jednoduché kroky k úspěšnému odhlášení z Netflixu

Existuje mnoho důvodů, proč byste se mohli rozhodnout odhlásit z Netflixu. Ať už jde o to, že jste si užívali všech dostupných seriálů a filmů, nebo jednoduše jen potřebujete čas odpočinku od obrazovky, proces odhlášení z Netflixu je poměrně jednoduchý a snadno proveditelný. Následující čtyři kroky vám ukáží, jak se odhlásit z Netflixu a získat zpět kontrolu nad svým účtem.

 1. Otevřete svůj webový prohlížeč a přejděte na oficiální stránku Netflixu.

 2. Přihlaste se do svého účtu pomocí svých přihlašovacích údajů.

 3. Klikněte na svůj profil v pravém horním rohu obrazovky a zvolte možnost "Účet".

 4. V sekci "Členství a platby" najděte možnost "Zrušit členství" a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Po dokončení těchto čtyř kroků bude váš účet na Netflixu úspěšně zrušen. V případě, že se v budoucnu rozhodnete vrátit, stačí se přihlásit a obnovit své členství. Pamatujte, že po zrušení členství budete mít stále přístup k obsahu Netflixu do konce aktuálního fakturačního období.

Doporučení pro bezbolestné odhlášení z Netflixu

Pokud se rozhodnete ukončit své členství v Netflixu, nebo jste například přestali používat tuto službu, je zde jednoduchý postup pro bezbolestné odhlášení. Sledujte tyto kroky a během pár minut budete moci ukončit své členství a přestat platit.

 1. Začněte tím, že se přihlásíte do svého Netflix účtu ve webovém prohlížeči na svém počítači nebo laptopu.

 2. Po přihlášení klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Účet".

 3. Na stránce "Účet" se posuňte dolů a najděte sekci "Členství a fakturace". Zde klikněte na možnost "Zrušit členství" vedle položky "Členství".

 4. Zobrazí se vám stránka s informacemi o vašem členství. Chcete-li pokračovat v odhlášení, klikněte na tlačítko "Odhlásit" nebo "Zrušit členství" (v závislosti na lokalizaci).

 5. Budete vyzváni, jestli jste si jisti, že chcete zrušit členství. Potvrďte své rozhodnutí a následujte pokyny, které se vám zobrazí na obrazovce.

Po dokončení těchto kroků bude vaše členství zrušeno. Pokud jste si náhodou během 10 měsíců od zrušení členství rozmysleli, můžete si kdykoli opětovně přihlásit na svůj účet a obnovit Netflix. Užívání a přerušení služby by mělo být snadné a bez problémů.

Jak se spolehlivě odhlásit z Netflixu a dokončit proces bez zbytečného klikání

Pokud se rozhodnete opustit svou předplatnou službu Netflix, odhlášení je jednoduchým procesem, který lze dokončit bez zbytečného klikání. Zde je jednoduchý postup, jak se spolehlivě odhlásit z Netflixu:

 1. Navštivte webovou stránku Netflixu a přihlaste se do svého účtu.
 2. Po přihlášení klikněte na ikonu svého profilového obrázku v pravém horním rohu obrazovky a ve vyskakovacím menu vyberte možnost "Nastavení účtu".
 3. Na stránce s nastavením účtu přejděte níže k sekci "Nastavení" a najděte možnost "Odhlásit se z všech zařízení".
 4. Potvrďte svůj výběr kliknutím na tlačítko "Odhlásit se z všech zařízení".

Nyní jste úspěšně odhlášeni ze všech zařízení, která používají váš Netflix účet. Pokud se v budoucnu rozhodnete znovu se přihlásit, jednoduše použijte své přihlašovací údaje a začněte streamovat své oblíbené seriály a filmy. Nyní již víte, jak jednoduše se odhlásit z Netflixu a ukončit své členství. Bez ohledu na důvod, aplikace vám poskytuje snadný a rychlý postup k odhlášení. Buďte si jistí, že si dokážete poradit s jakoukoli změnou či úpravou svého účtu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *