Jak se odhlásit z Netflixu: Průvodce postupem
|

Jak se odhlásit z Netflixu: Průvodce postupem

Netflix je jednou z největších streamovacích platforem na světě, která nabízí tisíce filmů a seriálů všech žánrů. Ale co když už máte dost a chcete zrušit své členství? V tomto průvodci vám ukážeme, jak se snadno a rychle odhlásit z Netflixu.

Prvním krokem je přihlášení do svého účtu na webové stránce Netflixu. Následně přejděte do sekce "Účet" a najděte možnost "Zrušit členství". Poté jen stačí dodržet několik jednoduchých kroků a potvrdit svou volbu. Netflix vám poté zruší členství na konci fakturačního období.

Za pár okamžiků se můžete rozloučit s Netflixem a přestat platit za službu, kterou již nepotřebujete. Takže pokud jste se rozhodli přestat používat Netflix, následujte náš jednoduchý návod a během chvilky budete volní od této streamovací platformy.
1. Úvod: Proč byste měli vědět, jak se odhlásit z Netflixu

1. Úvod: Proč byste měli vědět, jak se odhlásit z Netflixu

Pokud jste se rozhodli odhlásit se z Netflixu a hledáte spolehlivý průvodce, jste na správném místě! Odhlášení z Netflixu může být snadné, pokud víte, jak na to. V tomto článku vám představíme kroky, které musíte provést, abyste úspěšně ukončili své členství.

Prvním krokem je přihlášení do vašeho Netflix účtu. Otevřete webový prohlížeč a přejděte na netflix.com. Klikněte na tlačítko "Přihlásit se" v pravém horním rohu obrazovky. Zadejte své přihlašovací údaje a vyčkejte, než se přihlásíte do svého účtu.

Nyní, když jste přihlášeni, přejděte na horní menu a najděte možnost "Účet". Klikněte na ní a budete přesměrováni na stránku s nastaveními účtu. Na této stránce se přesvědčte, že jste na kartě "Umožnit" a najděte možnost "Zrušit členství". Klikněte na tuto možnost a budete přesměrováni na další stránku, kde vám budou poskytnuty informace o tom, jak budou ovlivněny vaše účtovní data. Potvrďte odhlášení kliknutím na tlačítko "Zrušit členství".

A to je vše! Po dokončení tohoto pravidla se odhlásíte z Netflixu. Buďte si však vědomi toho, že pokud máte platné členství, budete stále mít přístup k obsahu až do konce fakturačního období. Tímto způsobem můžete být zcela jistí, že budete mít čas na prohlížení a zároveň neplatit další poplatky.

2. Krok za krokem: Jak zrušit své členství na Netflixu

2. Krok za krokem: Jak zrušit své členství na Netflixu

Pokud jste se rozhodli ukončit své členství na Netflixu, máme pro vás jednoduchý návod jak na to. Stačí následovat krok za krokem tento průvodce a během pár minut budete mít své členství zrušeno.

1. Nejprve se přihlaste ke svému Netflix účtu. Otevřete webovou stránku Netflixu a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Zadejte své přihlašovací údaje a klikněte na „Přihlásit se“.

2. Po přihlášení se přesuňte na horní panel a klepněte na ikonku svého profilu. Vyberte možnost „Účet“ z rozbalovacího menu.

3. Na stránce „Účet“ se přesuňte dolů a klikněte na možnost „Zrušit členství“. Následně klepněte na tlačítko „Zrušit členství“ potvrďte své rozhodnutí v rámci potvrzovacího dialogového okna.

4. A je to! Vaše členství na Netflixu bylo úspěšně zrušeno. Pokud si během příštích 10 měsíců rozmyslíte, můžete se kdykoli znovu přihlásit a obnovit své členství.

3. Možnosti plateb a fakturace: Co si uvědomit před odhlášením

3. Možnosti plateb a fakturace: Co si uvědomit před odhlášením

Pokud uvažujete o odhlášení z Netflixu, je důležité mít na paměti možnosti plateb a fakturace spojené s tímto procesem. Předtím než se rozhodnete ukončit své členství, zde je pár věcí, které byste si měli uvědomit:

 • Platební metoda: Zkontrolujte, jakou platební metodu používáte pro svůj účet na Netflixu. Jestliže platíte pomocí kreditní karty, je nezbytné ji odebrat z účtu, aby se předešlo dalším automatickým platbám.
 • Předplatné: Pokud jste si vybrali měsíční předplatné, pamatujte, že pokud se odhlásíte uprostřed fakturačního období, Netflix vám přesto účtuje celý měsíc. Například, pokud se odhlásíte 15. dubna, budete mít přístup k obsahu do 15. května, než se předplatné skutečně ukončí.
 • Fakturace: Pokud jste si vyžádali fakturu od Netflixu, je důležité si ji stáhnout nebo vytisknout před odhlášením. Měli byste mít k dispozici veškeré důkazy o zaplacených částkách a účtech spojených s vaší fakturou.

Mějte na paměti, že informace o platebních a fakturačních možnostech se mohou lišit podle vašeho regionu a vybraného tarifu. Doporučujeme vždy přečíst si podrobné informace na stránkách Netflixu nebo se obrátit na jejich zákaznickou podporu, abyste se dozvěděli konkrétní podrobnosti o vaší platbě a fakturaci před odhlášením.
4. Několik užitečných tipů a triků pro pohodlné odhlášení

4. Několik užitečných tipů a triků pro pohodlné odhlášení

Někdy se nám prostě stane, že se musíme odhlásit z Netflixu. Možná chcete přepnout na jiný účet, nebo si užívat večer s přáteli bez žádných seriálů. Ať už je důvod jakýkoliv, tady je pár užitečných tipů a triků, jak to udělat co nejsnadněji.

 1. Přístup k účtu
  První krok je přihlásit se na svůj účet na Netflixu. Stačí otevřít webový prohlížeč a přejít na netflix.com. Pokud jste již přihlášeni, přeskočte na další bod.

 2. Profil a nastavení
  Poté, co jste se přihlásili, klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky. Otevře se vám menu s možnostmi. Vyberte možnost "Účet", která vás přesměruje na stránku s nastavením vášho účtu.

 3. Odhlášení
  Na stránce s nastavením účtu se posuňte dolů a najděte možnost "Odhlásit všechna zařízení". Klikněte na tuto možnost a potvrďte své rozhodnutí. To je vše! Nyní jste úspěšně odhlášeni z Netflixu.

Doufáme, že vám tyto rady a triky pomohou s pohodlným odhlášením z Netflixu. Ať už budete chtít zkusit jiný účet nebo jen chvíli odpočinout od nekonečných streamovaných pořadů, proces byl snadný a rychlý.
5. Odhlášení na různých zařízeních: Co dělat, když máte Netflix na více zařízeních

5. Odhlášení na různých zařízeních: Co dělat, když máte Netflix na více zařízeních

Pokud máte Netflix přihlášený na více zařízeních a potřebujete se odhlásit, nezoufejte! Netflix má pro vás jednoduchý postup, jak to udělat. Odhlášení na různých zařízeních je uživatelsky přívětivé a budete moci přepnout nebo přidat nové zařízení s minimálním úsilím.

První možností je použít webový prohlížeč na svém počítači. Stačí se přihlásit na svůj Netflix účet, kliknout na své uživatelské jméno v pravém horním rohu a vybrat možnost "Účet". Poté přejděte na sekci "Nastavení" a dále na "Kde jste se přihlásili". Zde uvidíte seznam všech zařízení přihlášených na váš účet. Pro odhlášení z konkrétního zařízení stačí kliknout přímo na tlačítko "Odhlásit se" vedle něj.

Další možností je použít mobilní aplikaci Netflix na svém chytrém telefonu nebo tabletu. V aplikaci se přihlaste na svůj účet a klepněte na ikonu "Menu" v levém horním rohu. Poté vyberte "Účet" a postupujte stejným způsobem jako ve webovém prohlížeči. Najděte sekci "Kde jste se přihlásili" a odhlášení ze specifického zařízení zde provedete stejně jako na počítači.

Tímto jednoduchým postupem se můžete snadno odhlásit z Netflixu na různých zařízeních. Užijte si maximální flexibilitu a kontrolu nad svým účtem.
6. Jak se vrátit k Netflixu po dočasném odhlášení: Navigace mezi pauzou a opětovným připojením

6. Jak se vrátit k Netflixu po dočasném odhlášení: Navigace mezi pauzou a opětovným připojením

Pokud jste se náhodou odhlásili z Netflixu a chcete se vrátit zpět ke sledování svých oblíbených filmů a seriálů, nebojte se. Navigace mezi pauzou a opětovným připojením je překvapivě jednoduchá. Stačí postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Na domovské obrazovce vašeho zařízení vyhledejte ikonu Netflixu a klepněte na ni.
 2. Jakmile se vám otevře aplikace Netflix, uvidíte možnost "Přihlásit se" na horní části obrazovky. Klepněte na tuto možnost.
 3. Zobrazí se vám přihlašovací formulář, kde budete muset zadat své přihlašovací údaje – přesné jméno a heslo, které jste použili při vytváření účtu Netflix.
 4. Když jste všechny své údaje správně vyplnili, klepněte na tlačítko "Přihlásit se" a během okamžiku se vrátíte zpět na svůj Netflix účet.

A to je celé! Teď už stačí jen vybrat si oblíbený obsah a ponořit se zpět do světa neomezeného streamování. Pokud jste zapomněli své přihlašovací údaje nebo máte problémy s opětovným připojením, můžete vyhledat pomoc na stránkách Netflixu nebo se obrátit na jejich zákaznickou podporu.
7. Četnost fakturace a změna plánu: Co se stane s vaším účtem po odhlášení

7. Četnost fakturace a změna plánu: Co se stane s vaším účtem po odhlášení

Pokud se rozhodnete odhlásit z Netflixu, je důležité vědět, jak to ovlivní vaše fakturaci a plány. Po odhlášení zůstanete přihlášeni a můžete sledovat obsah až do konce fakturačního období. Nicméně na konci tohoto období přejdete na bezplatný účet, což povede ke změně dostupných funkcí.

Jakmile se odhlásíte, vaše účtovací metoda bude odstraněna a přestanou se vám účtovat poplatky. Avšak pokud jste předem zaplatili za další měsíce, Netflix vám za tento nepoužitý čas vrátí peníze. Mohou to být například dárkové karty nebo zpětné platby na vaší platební kartu.

Je také důležité zmínit, že pokud se přihlásíte zpět do Netflixu během 10 měsíců od vašeho odhlášení, vaše uložené preference a sledovací seznamy zůstanou nedotčené. Nicméně po těchto 10 měsících Netflix odstraní všechny informace o vašem účtu a budete muset začít znovu.

Takže pokud plánujete odhlášení z Netflixu, buďte si jisti, že plně využíváte všechny možnosti stránky a sledovací historii, abyste si uchovali vše, co si přejete. Vezměte v úvahu i změny ve funkčnosti účtu po odhlášení a rozhodněte se, zda je to pro vás správná volba.
8. Závěr: Bez stresu odhlášení z Netflixu a užitečné informace pro členy

8. Závěr: Bez stresu odhlášení z Netflixu a užitečné informace pro členy

Jestliže jste se rozhodli odhlásit z Netflixu a máte obavy, že to bude složité, můžeme vás uklidnit. Proces odhlášení je jednoduchý a snadno proveditelný. Chceme vám poskytnout užitečné informace a tipy, které vám pomohou vyřešit některé obvyklé dotazy a nedoučenosti, abyste mohli svým členstvím na Netflixu správně manipulovat.

Pokud jste na Netflixu pouze na zkušební verzi, nemusíte se obávat žádného placení či ukončení členství. Stačí jednoduše do 30 dnů od zaregistrování zrušit své členství a nebudete obviněni ze žádných navazujících poplatků. Pokud jste si již předplatili placené členství, budete pokračovat v placení až do chvíle, kdy své členství zrušíte. A opět, žádné navazující poplatky nebudou uplatněny po ukončení předplatného.

Abyste se odhlásili z Netflixu, postupujte následovně:

 1. Přihlaste se do svého Netflixu.
 2. Klikněte na svůj profil v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Vyberte položku "Účet".
 4. Na stránce s účtem přejděte dolů a klikněte na "Zrušit členství".
 5. Potvrďte svou volbu a následujte instrukce pro potvrzení.

Samozřejmě, pokud se jedná o dočasné pozastavení místo úplného ukončení, můžete si vybrat možnost pozastavení členství. Netflix vám umožní vrátit se kdykoliv, aniž byste museli znovu zadávat všechny údaje.

Doufáme, že vám tento průvodce postupem pomohl s odhlášením z Netflixu a že využijete všech užitečných informací, které vám poskytujeme. Nezapomeňte, že můžete kdykoliv znovu přijít a vstoupit do světa nekonečných filmů a seriálů na Netflixu. Doufáme, že vám náš průvodce jak se odhlásit z Netflixu byl nápomocný. Teď už budete schopni svobodně řídit své předplatné a využívat jiné platformy. Pokud byste se v budoucnu rozhodli vrátit, budeme tady pro vás s novými tipy a informacemi. A teď, hurá na další seriálové dobrodružství!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *