Jak smazat účet na Netflixu: Postup odstranění
|

Jak smazat účet na Netflixu: Postup odstranění

Netflix je populární streamovací služba nabízející tisíce filmů a televizních seriálů. Nicméně, pokud už nechcete využívat jejich služeb nebo chcete změnit své přístupové údaje, můžete si přát smazat svůj účet na Netflixu. V tomto článku vám představíme postup, jak jednoduše odstranit svůj účet na této platformě. Bez ohledu na vaše důvody, odstranění účtu v Netflixu je snadné a rychlé. Takže pokud se chystáte rozloučit se s touto streamovací službou, zůstaňte s námi a dozvíte se vše, co potřebujete vědět, aby byl proces co nejjednodušší.
Jak smazat účet na Netflixu: Návod krok za krokem

Jak smazat účet na Netflixu: Návod krok za krokem

Pokud již nechcete používat svůj účet na Netflixu a chcete ho smazat, není to žádný problém. Následujte jednoduchý krok za krokem postup a váš účet bude odstraněn v žádném okamžiku.

 1. Přihlaste se do svého účtu: Nejprve se přihlaste do svého účtu na Netflixu pomocí své e-mailové adresy a hesla.

 2. Vyberte možnost "Profil a nastavení": Poté, co jste se přihlásili, klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Profil a nastavení" z rozbalovacího menu.

 3. Zvolte možnost "Zrušit členství": V sekci "Členství a fakturace" najděte možnost "Zrušit členství". Klikněte na ni.

 4. Potvrďte zrušení účtu: Netflix vás nyní požádá o potvrzení zrušení účtu. Přečtěte si upozornění a pokud jste si jisti, že chcete smazat svůj účet, klikněte na tlačítko "Zrušit členství".

 5. Dokončení: Gratulujeme, právě jste smazali svůj účet na Netflixu! Všechny vaše informace a předplatné budou okamžitě odstraněny.

Uvědomte si, že odstranění účtu je trvalé a nelze ho obnovit. Pokud si v budoucnu změníte názor, budete muset vytvořit nový účet s novou e-mailovou adresou.

Mějte na paměti, že zrušení účtu neznamená automatické získání peněz zpět za předplatné. Pokud máte platné členství nebo předplatné, nezapomeňte se obrátit na zákaznickou podporu Netflixu a dohodnout se na dalším postupu.

Co je třeba vědět před smazáním účtu na Netflixu

Co je třeba vědět před smazáním účtu na Netflixu

Pokud se rozhodnete smazat svůj účet na Netflixu, existuje několik důležitých věcí, které byste měli mít na paměti. Začněte tím, že si přečtete následující kroky pro postup odstranění účtu.

 1. Zálohujte své osobní údaje: Než začnete s mazáním, je důležité, abyste zálohovali své osobní údaje, které na Netflixu máte. To zahrnuje historii sledování, oceněné filmy nebo seriály a vaše nastavení účtu. Určitě si stáhněte nebo zapište tyto informace, abyste je měli později po ruce.

 2. Zrušte všechna aktivní předplatné: Před smazáním účtu na Netflixu se ujistěte, že jste zrušili všechna aktivní předplatné. Netflix bude pokračovat v účtování poplatků, pokud nedojde k včasnému zrušení předplatného. Ověřte si své platby a zajistěte, že jste odpovídajícím způsobem zrušili předplatné.

 3. Potvrďte smazání účtu: Když jste připraveni smazat svůj účet na Netflixu, přejděte na stránku s nastaveními účtu a vyberte možnost "Smazat účet". Budete požádáni o potvrzení smazání, a pokud budete pokračovat, váš účet bude nenávratně vymazán. Ujistěte se, že opravdu chcete smazat svůj účet, protože data nelze obnovit.

Když jsou tyto body splněny, váš účet na Netflixu bude úspěšně smazán. Mějte na paměti, že vymazání účtu smaže veškeré historie sledování a osobní údaje spojené s vaším účtem.
Postup odstranění účtu na Netflixu bezpečně a trvale

Postup odstranění účtu na Netflixu bezpečně a trvale

Pokud se rozhodnete odstranit svůj účet na Netflixu, existují jednoduché kroky, které můžete následovat. Zaprvé, přihlaste se ke svému účtu na Netflixu a přejděte do sekce "Účet". Zde najdete možnost "Zrušit členství" nebo "Zrušit účet".

Po kliknutí na tuto možnost se vám zobrazí veškeré informace týkající se zrušení účtu. Doporučuje se si přečíst tato pravidla, abyste byli se vším náležitě seznámeni. Poté klikněte na tlačítko "Zrušit členství" a potvrďte své rozhodnutí.

Důležité je uvědomit si, že k odstranění účtu na Netflixu dochází okamžitě, a proto již nebudete mít přístup k žádným uloženým filmům nebo seriálům. Po odstranění účtu se také zastaví účtování příštího měsíčního poplatku.

Aby bylo odstranění účtu trvalé, je důležité nepřihlásit se na svůj účet na Netflixu v průběhu 10 měsíců od jeho zrušení. Pokud byste se přihlásili v tomto období, váš účet se obnoví a budete opět účtováni.

Nyní, když znáte postup odstranění účtu na Netflixu, si můžete být jisti, že můžete provést tuto změnu jednoduše a bezpečně. Mějte na paměti, že odstranění účtu je trvalé a nevratné, proto zvážte všechny možnosti předtím, než se rozhodnete tento krok učinit.

Důležité kroky pro zrušení předplatného na Netflixu

Pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné na Netflixu, existuje několik důležitých kroků, které je třeba dodržet. Bez ohledu na to, zda již není obsah na Netflixu pro vás zajímavý nebo jednoduše potřebujete ušetřit peníze, následující postup vám pomůže smazat svůj účet.

 1. Přihlašte se do svého účtu. Otevřete webový prohlížeč a přejděte na oficiální stránku Netflixu. Zadejte svůj e-mail a heslo, které jste používali k přihlášení. Pokud jste zapomněli své přihlašovací údaje, použijte funkci obnovení hesla na stránce.

 2. Vyberte si profil. Pokud ve svém účtu máte více profilů, vyberte ten, který chcete odstranit. Přepněte se na daný profil kliknutím na jeho jméno v pravém horním rohu.

 3. Otevřete nastavení účtu. V pravém horním rohu klikněte na ikonu s uživatelským jménem a vyberte „Účet“. Tím se dostanete na stránku s nastaveními vašeho účtu.

 4. Klikněte na možnost „Zrušit členství“. V části „Členství a fakturace“ najděte odkaz s názvem „Zrušit členství“. Kliknutím na tento odkaz otevřete webovou stránku s dalšími informacemi o zrušení a potvrďte své rozhodnutí.

 5. Postupujte podle pokynů. Podle pokynů na obrazovce se můžete dozvědět, co se stane po zrušení předplatného. Například pokud máte stále aktivní dobu zkušebního období nebo zůstatek na účtu, budou tyto informace uvedeny.

Pamatujte, že po zrušení předplatného již nebudete mít přístup k obsahu Netflixu a peníze se již nebudou vybírat z vašeho bankovního účtu.
Jak zachovat své osobní údaje při odstraňování účtu na Netflixu

Jak zachovat své osobní údaje při odstraňování účtu na Netflixu

Existuje několik důvodů, proč byste se mohli rozhodnout odstranit svůj účet na Netflixu. Možná už jste si již oblíbili jinou streamovací službu, nebo jednoduše již nepotřebujete přístup k Netflixu. Bez ohledu na důvod, následující postup vám ukáže, jak jednoduše smazat svůj účet na Netflixu.

 1. Přihlašte se do svého účtu: Nejprve se přihlaste do svého účtu na Netflixu. Měli byste vidět svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky.

 2. Otevřete nabídku Nastavení: Po přihlášení přejděte na nabídku Nastavení. Můžete ji najít kliknutím na svůj profilový obrázek a vybráním položky Nastavení.

 3. Vyberte „Odstranit profil“: V menu Nastavení vyhledejte možnost "Odstranit profil". Vyberte tuto položku, abyste pokračovali ve smazání svého účtu.

 4. Potvrďte odstranění účtu: Po vybrání možnosti "Odstranit profil" se objeví varování, které vás upozorní na to, co se stane při odstranění účtu. Přečtěte si ho a potvrďte svůj výběr.

 5. Dokončete proces odstranění: Poté, co jste potvrdili odstranění účtu, ještě jednou se ujistěte, že opravdu chcete smazat svůj účet na Netflixu. Po potvrzení dojde k odstranění vašeho účtu a všechny vaše osobní údaje budou smazány.

Je důležité poznamenat, že ačkoli se aplikace odstraní ze všech vašich zařízení, mohou trvat až 10 pracovních dnů na kompletní odstranění všech vašich osobních údajů z serverů Netflixu. Buďte tedy trpěliví a v případě jakýchkoli problémů se obraťte na zákaznickou podporu Netflixu.
Co dělat, pokud máte problémy se smazáním účtu na Netflixu

Co dělat, pokud máte problémy se smazáním účtu na Netflixu

Pokud se ocitnete v situaci, ve které chcete zrušit svůj účet na Netflixu, nemusíte si s tím lámat hlavu. Existuje jednoduchý postup, kterým můžete účet odstranit, a to v pár jednoduchých krocích.

1) Nejprve se přihlaste do svého účtu na Netflixu pomocí svých přihlašovacích údajů. Po přihlášení se přesuňte na horní pravý roh obrazovky, kde najdete ikonu vašeho profilu. Klikněte na ni a zobrazí se vám rozbalovací nabídka.

2) V nabídce vyberte možnost "Účet". To vás přesměruje na stránku s nastavením účtu. Na této stránce najdete v levém sloupci možnost "Zrušit členství". Klikněte na tuto možnost.

3) Po klepnutí na "Zrušit členství" se vám zobrazí informace o vašem účtu a procesu zrušení členství. Přečtěte si tyto informace pečlivě, abyste byli se vším seznámeni. Poté klepněte na tlačítko "Zrušit členství".

Po dokončení těchto kroků bude váš účet na Netflixu úspěšně zrušen. Nezapomeňte, že pokud máte zaplacené členství, můžete stále streamovat obsah do konce platného období. Po tomto období však již nebudete moci streamovat žádný obsah a vaše platební údaje budou odstraněny z Netflixu.

Několik doporučení pro plynulé odstranění účtu na Netflixu

Pokud se rozhodnete ukončit své členství na Netflixu a odstranit svůj účet, existuje několik doporučení, která vám pomohou to udělat plynule a bez problémů. Chcete-li zrušit své členství, postupujte podle následujících kroků:

 1. Přihlaste se do svého účtu na Netflixu pomocí svého uživatelského jména a hesla. Klikněte na ikonu profilu vpravo nahoře obrazovky a vyberte možnost "Účet".

 2. V sekci "Členství a fakturace" klikněte na odkaz "Zrušit členství". Na této stránce si můžete vybrat, zda chcete okamžitě zrušit své členství nebo pokračovat do konce období, za které jste již zaplatili.

 3. Potvrďte své rozhodnutí kliknutím na tlačítko "Zrušit členství". Pokud jste zvolili pokračování do konce období, bude váš účet aktivní do tohoto data, a poté se automaticky odstraní.

Je důležité mít na paměti, že odstranění účtu na Netflixu odstraní veškeré vaše osobní informace, historii sledování a seznamy uložených položek. Pokud se rozhodnete vrátit se k Netflixu v budoucnu, budete muset vytvořit nový účet a znovu nastavit své preference. Doufáme, že vám tento návod na odstranění účtu na Netflixu pomohl. Pamatujte, že můžete kdykoli vrátit zpět a vytvořit nový účet, pokud si to rozmyslíte. Přejeme vám příjemné sledování!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *