Co je možné přijímat na Astra mimo Skylinku?
|

Co je možné přijímat na Astra mimo Skylinku?

V dnešní době je přijímač Astra jednou z nejoblíbenějších možností pro televizní příjem. Ačkoli většina lidí při těchto rozhovorech automaticky myslí na Skylink, věřte nebo ne, existuje mnoho dalšího obsahu, který lze přijímat na této platformě. Astra je totiž satelitní systém, který umožňuje příjem různých televizních kanálů a programů, nejen od Skylinku. Pokud se zajímáte o rozšíření svého televizního obsahu, v tomto článku se podíváme na to, co dalšího lze přijímat na Astra satelitu a jaké možnosti vám nabízí. Připravte se na zábavu a objevujte nové programy, které domovským kanálům často unikají!
Co je možné přijímat na Astra mimo Skylinku?

Co je možné přijímat na Astra mimo Skylinku?

Na satelitu Astra je možné přijímat různé televizní služby a kanály, které nejsou součástí Skylinku. Díky technologii satelitního příjmu je možné mít přístup ke široké škále programů a služeb. Mezi možnosti příjmu patří:

 • Freesat: Jedná se o satelitní platformu, která nabízí volně dostupné televizní a rozhlasové kanály bez nutnosti placení předplatného. Freesat je ideální volba pokud preferujete české i zahraniční programy a nechcete si platit předplatné.

 • Filmy a seriály: Na Astra satelitu je také dostupných mnoho televizních stanic a programů s filmovým a seriálovým obsahem. Můžete si užívat nejnovější hollywoodské hity, oblíbené seriály a další zajímavé pořady. Stačí si vybrat některou ze satelitních služeb, která nabízí filmové a seriálové kanály.

 • Sportovní přenosy: Na Astru je také možné naladit sportovní kanály a sledovat živé přenosy různých sportovních událostí. Nezmeškejte žádný zápas, závod nebo mistrovství a buďte v obraze díky satelitnímu příjmu.

Pokud uvažujete o využití příjmu na Astra satelitu mimo Skylinku, neváhejte a prozkoumejte všechny dostupné možnosti. Zajistí vám širokou nabídku programů, která jistě uspokojí vaše potřeby a zájmy.

Přehled volných kanálů na satelitu Astra

Přehled volných kanálů na satelitu Astra

Na satelitu Astra je kromě Skylinku také mnoho volných kanálů, které můžete přijímat bez jakéhokoliv placeného předplatného. Tyto kanály nabízejí různorodý obsah od filmů a seriálů až po zpravodajství a sportovní přenosy. Přehledný seznam volných kanálů najdete níže:

 • Nova: Tento kanál nabízí širokou škálu zábavy, včetně oblíbených seriálů a reality show. Na Nově vysílají také sportovní přenosy a zpravodajství.
 • Prima: Prima je jedním z nejpopulárnějších českých televizních kanálů. Zahrnuje různé žánry, jako jsou rodinné komedie, dramata a talk show. Prima také vysílá vlastní zpravodajství a sportovní události.
 • TV Barrandov: Tento kanál se zaměřuje na českou kinematografii a seriály. Na TV Barrandov najdete mnoho českých filmů a populárních seriálů, které jsou k dispozici zdarma.

Tyto jsou jen některé z mnoha volných kanálů na satelitu Astra. Jejich přijímání je jednoduché a nevyžaduje žádné dodatečné poplatky. Pokud si rádi užíváte televizní zábavu bez placeného předplatného, pak je Astra s volnými kanály skvělou volbou pro vás.
Výhody a nevýhody přijímání Astra bez Skylinku

Výhody a nevýhody přijímání Astra bez Skylinku

Skylink je jednou z nejpopulárnějších satelitních služeb v České republice, ale výhodou platformy Astra je, že umožňuje příjem řady dalších kanálů a služeb mimo Skylink. Existuje mnoho dalších satelitních služeb, které lze přijímat na Astra satelitu. Některé z těchto služeb jsou dostupné zdarma, zatímco jiné vyžadují předplatné.

Jednou z výhod příjmu Astra bez Skylinku je rozmanitost kanálů. Na Astra satelitu můžete nalézt nejen české kanály, ale také mezinárodní kanály v různých jazycích. Od zpravodajství a sportu až po filmy a seriály, existuje široká škála možností pro vaše televizní potřeby.

Další výhodou je flexibilita. V případě, že nejste spokojeni se službami Skylinku, přijímání Astra umožňuje přechod na jinou satelitní službu bez nutnosti výměny vybavení. Stačí pouze přeprogramovat váš satelitní přijímač a rozšířit nabídku dostupných kanálů bez nutnosti dalších nákladů.

Samozřejmě existují i některé nevýhody přijímání Astra bez Skylinku. Jednou z nich je cena. Některé z dodatečných kanálů a služeb na Astra satelitu jsou placené a vyžadují předplatné. Je tedy důležité zvážit, zda je pro vás rozšířená nabídka kanálů a služeb dostatečně atraktivní, abyste si připlatili.

Další nevýhodou může být složitější nastavení a přeprogramování satelitního přijímače. Pokud nejste zkušený uživatel, může být přechod na jinou satelitní službu trochu komplikovaný. Je proto doporučeno vyhledat odbornou pomoc nebo se podrobně seznámit s příslušnými manuály.

Vzhledem k rozmanitosti kanálů a služeb, které můžete přijímat na Astra satelitu mimo Skylinku, je důležité zvážit jak výhody, tak nevýhody, a rozhodnout, zda to pro vás stojí za to. Výběr satelitní služby by měl odpovídat vašim preferencím a požadavkům na televizní obsah.
Doporučení pro přijímání Astra: volba dekodéru a antény

Doporučení pro přijímání Astra: volba dekodéru a antény

Astra je jednou z nejpopulárnějších satelitních služeb dostupných v České republice. Pokud se vám zdá, že Skylink neobsahuje dostatečnou nabídku programů, nebo máte zájem sledovat obsah z jiných zemí, nezoufejte. Na Astra totiž můžete přijímat i mnoho dalších programů, které nejsou součástí Skylinku.

Pokud se rozhodnete přijímat Astra, je důležité zvolit si vhodný dekodér a anténu. Existuje několik typů dekodérů na trhu, které jsou kompatibilní s Astra. Doporučujeme zvolit HD dekodér, který vám umožní vychutnat si vysoké rozlišení při sledování oblíbených programů. Nezapomeňte také na kvalitní anténu, která je klíčová pro kvalitní příjem signálu.

Pokud jste používali již předtím službu Skylink, nemusíte se obávat, že přechod na Astra bude komplikovaný. Většina nových dekodérů je navržena tak, aby byla kompatibilní se staršími anténami. Stačí pouze provést jednoduchou aktualizaci softwaru a změnit nastavení na vašem dekodéru. V případě nejistoty nebo problémů s přechodem na Astra doporučujeme kontaktovat odborníka, který vám rád pomůže s nastavením vaší antény a dekodéru pro příjem Astra.

Jak naladit volné kanály na Astra bez Skylinku

Astra je jedním z nejoblíbenějších satelitních systémů v Evropě, který umožňuje příjem široké škály televizních kanálů. I když je Skylink nejpopulárnějším poskytovatelem s přístupovými kartami k tomuto systému, existuje mnoho dalších volných kanálů, které lze naladit na Astru bez Skylinku. Pokud jste zvědaví na možnosti, které vám tento satelitní systém nabízí, níže najdete přehled některých zajímavých kanálů, na které se můžete těšit.

1. České a slovenské kanály
Na Astru je dostupných mnoho českých a slovenských volných kanálů, které pokrývají nejrůznější žánry. Od veřejnoprávních stanic jako ČT 1, ČT 2, nebo Markíza, až po specializované kanály zaměřené na filmy, sport nebo dětský obsah. Můžete se těšit na oblíbené programy a seriály bez nutnosti placení přístupového poplatku.

2. Mezinárodní kanály
Díky Astrě můžete také přijímat mnoho mezinárodních volných kanálů z různých zemí. Od anglicky mluvících stanic jako BBC nebo CNN, až po francouzské, německé a další evropské kanály. Můžete si tak užít nejen českou a slovenskou televizi, ale také sledovat zahraniční pořady, zpravodajství nebo sportovní události.

3. Specializované kanály
Astra nabízí také širokou škálu specializovaných volných kanálů, které se zaměřují na konkrétní tématiku. Můžete naladit kanály s dokumentárními filmy, hudbou, módními, kulinářskými nebo cestovatelskými pořady. Bez ohledu na to, jaká témata vás zajímají, v Astrálním systému si jistě najdete kanál, který vás zaujme.

Bavte se objevováním nových kanálů a vychutnejte si široký výběr programů, které Astra nabízí mimo Skylinku. Připravte si své oblíbené pořady, zpravodajství a filmy a vychutnejte si nekonečné hodiny zábavy z pohodlí vašeho domova.

Možnost přijímat Astra s jiným satelitním poskytovatelem

Na satelitu Astra je možné přijímat celou řadu programů a služeb, nejen prostřednictvím Skylinku. Existuje mnoho dalších satelitních poskytovatelů, kteří vám umožní přístup ke širokému výběru televizních a rozhlasových stanic, a to i v HD kvalitě.

Níže uvádíme některé z možností, které máte k dispozici při příjmu Astry s jiným satelitním poskytovatelem:

 1. T-Mobile SAT TV: Poskytuje přístup ke zhruba 100 televizním stanicím a 50 rozhlasovým stanicím v českém a slovenském jazyce. Nabízí také možnost přidávat si další placené balíčky s programy z různých žánrů.

 2. freesat: Další populární satelitní poskytovatel v České republice, který nabízí volně dostupné televizní a rozhlasové stanice. Máte také možnost přidat si placené programové balíčky s dalšími kanály.

 3. UPCE Digital: Satelitní platforma nabízející přístup k více než 140 televizním stanicím, včetně mnoha HD kanálů. UPCE Digital umožňuje také zpětné zhlédnutí vybraných pořadů a přehrání vašich oblíbených filmů a seriálů na vyžádání.

Výběr satelitního poskytovatele závisí na vašich preferencích a požadavcích. Pokud hledáte specifický druh obsahu, jako například sportovní kanály, nebo máte zájem o vysokou kvalitu obrazu, existují různé možnosti, které lze vybrat. Nezapomeňte také zkontrolovat dostupnost a podporu v Vaší lokalitě.

Alternativy k přijímaní Astra bez Skylinku

Existuje řada zajímavých alternativ, jak přijímat satelitní signál na Astra, aniž byste museli mít předplatné u společnosti Skylink. Zde je přehled několika možností:

 1. Freesat: Jedná se o bezplatnou satelitní platformu, která nabízí širokou škálu kanálů včetně veřejnoprávních stanic. Freesat je ideální volbou pro ty, kteří nechtějí platit měsíční poplatky a přesto chtějí mít přístup ke kvalitnímu televiznímu obsahu.

 2. CS Link: Tato alternativa k Skylinku poskytuje přístup ke kanálům ve vysokém rozlišení (HD) a také nabízí možnost předplatit si různé balíčky kanálů podle vašich preferencí. S CS Linkem můžete sledovat nejen české a slovenské programy, ale také stovky dalších stanic z celého světa.

 3. DVB-T2: Pokud máte raději pozemní vysílání, můžete využít možnosti přijímat televizní signál pomocí DVB-T2. Tato technologie je dostupná ve většině českých a slovenských měst a díky ní získáte přístup ke všem veřejnoprávním i některým komerčním televizním stanicím.

Výběr vhodné alternativy závisí na vašich preferencích a potřebách. Vždy je dobré provést si důkladný průzkum trhu a porovnat nabídku jednotlivých poskytovatelů. Doufáme, že tento článek vás informoval o různých možnostech příjmu na Astra mimo Skylinku. S vírou v nové poznatky jste teď vybaveni, abyste si vychutnávali širokou škálu programů dle vašich zájmů.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *