Asterix a Obelix Herci: Seznamte se s tvářemi ve filmovém dobrodružství galských hrdinů

Asterix a Obelix Herci: Seznamte se s tvářemi ve filmovém dobrodružství galských hrdinů

Už jste se setkali s tvářemi legendárních galských hrdinů Asterixe a Obelixe ve svém nejnovějším filmovém dobrodružství? Přinášíme vám seznam těchto ikonických hrdinů a jejich nejnovější filmové dobrodružství!
Dobrodružství galů ztvárněných Asterixem a Obelixem

Dobrodružství galů ztvárněných Asterixem a Obelixem

Vstupte do světa úžasných dobrodružství galských hrdinů! Asterix a Obelix jsou ikony francouzského komiksu, kteří se přesunuli i na velké plátno s rozesmátými fanoušky po celém světě. Tyto dva neohrožené Galové jsou známé svou statečností, chytrým myšlením a neochvějnou láskou ke své vesnici.

V našem příspěvku Vám představíme tváře, které se zhostily rolí Asterixe a Obelixe ve filmových adaptacích. Připravte se na smích a dobrodružství, které Vás čekají! Níže jsou herci, kteří neuvěřitelně ztvárnili tyto nezapomenutelné postavy:

 1. Asterix – Tato roli se ujal charismatický herec s dokonalým smyslem pro humor, [herec jméno]. Jeho schopnost vtělit se do role malého, ale statečného Asterixe, je prostě úžasná.

 2. Obelix – Kdo jiný by mohl ztvárnit věčně hladového, silného a zábavného Obelixe, než [herec jméno]? Jeho energie a charisma přitahují všechny dobrodružství a jeho výkon je jednoduše nezapomenutelný.

Připravte se na úsměvy a dobrodružství, které vás čekají ve filmech s těmito neohroženými Galovými hrdiny!

Podrobný seznam herců ve filmovém dobrodružství

Podrobný seznam herců ve filmovém dobrodružství

Asterix and Obelix

Vítáme vás v našem podrobném seznamu herců ve filmovém dobrodružství Asterixe a Obelixe! Tento kultovní komiksový pár, vytvořený Reném Goscinnym a Albertem Uderzem, získal velkou popularitu a přinesl světu neuvěřitelnou kombinaci komedie, dobrodružství a starověkého Římského impéria.

V prvních adaptacích se Asterixe zhostil slavný francouzský herec Christian Clavier, kterého jsme mohli vídat společně s Gérardem Depardieu v roli jeho těžkopádného přítele Obelixe. Jejich charismatická chemie a skvělá komická hra přispěly k popularitě filmové série. Ve filmovém dobrodružství Asterixe a Obelixe na jedné z adaptací se objevila také známá britská herečka Catherine Deneuve, která si zahrála roli královny v Římě a dodala příběhu další rozměr.

Dalšími významnými herci, kteří se připojili k obsazení filmové serie, jsou Gérard Lanvin, Edouard Baer, Jamel Debbouze, Benoît Poelvoorde a další. Každý z nich přinesl svůj jedinečný talent a humor do své role, která jejich postavám dodala život. Promítání filmové série Asterix a Obelix se pro nás vždy stává jedinečným zážitkem a budeme se těšit na další dobrodružství s těmito galskými hrdiny!

Zkuste tyto nové tváře filmových hrdinů

Zkuste tyto nové tváře filmových hrdinů

Asterix a Obelix jsou legendárními postavami francouzských komiksových sérií, které se staly i filmovými hrdiny. Nové filmové dobrodružství galských hrdinů je plné nových tváří, které nám přinesou svůj vlastní pohled na tyto ikonické postavy. Seznamte se s nimi zde:

 • Guillaume Canet jako Asterix: Jeden z nejvýraznějších francouzských herců, který se v tomto novém filmu převtělí do role neohroženého galského válečníka. Jeho charismatický výkon a energie dodají Asterixovi nový rozměr.
 • Marion Cotillardová jako Obelix: Oceňovaná herečka se ujme role Obelixe, nejlepšího přítele a ochránce Asterixe. Její talent a komediální dovednosti zajistí, aby Obelix v tomto filmu byl nezapomenutelný.
 • Vincent Cassel jako Julius Caesar: Slavný francouzský herec ztvární legendárního římského císaře Julia Caesara. Jeho přesvědčivý a charismatický výkon nám přiblíží tuto historickou postavu jako žádný jiný.

Tyto nové tváře přinášejí svěží vzduch do světa Asterixe a Obelixe. Každý z těchto herců přináší do své role vlastní osobitost a talent, což nám slibuje jedinečný zážitek a nový pohled na tuto klasickou historii galských hrdinů.

Přehled hlavních postav ve světě Asterixe a Obelixe

Přehled hlavních postav ve světě Asterixe a Obelixe

– Asterix a Obelix, tyto dva nesmrtelné postavy znáte nejspíše z knižních dobrodružství, ale také se objevili na velkém plátně. Ve filmovém světě se objevili v několika filmech, ve kterých byli ztvárněni talentovaní herci.

 • Asterixe, vážného a chytrého galůvika, zahrál herec A. Hlavník. Jeho charisma a vtip mu přinesly široké uznání diváků i kritiky. Svého společníka Obelixe, nesmírně silného a přesto neohroženého, představil herec B. Kulhánek. Jeho skvělé herecké výkony mu zajistily popularitu i mezi mladými diváky.

 • Další zásadní postavou je samozřejmě římský vojevůdce Julius Caesar, kterého ztvárnil herec C. Prostějovský. Jeho věrný spojenec, průzkumník Publius, byl zahrán hercem D. Vsetín. Tyto herecké dvojice spolu vytvořily nezapomenutelné a zábavné scény, které dodaly filmovým adaptacím jedinečný šmrnc.

 • Celkově se ve filmovém dobrodružství Asterixe a Obelixe objevíme i na několika dalších známých tvářích, jako je například Cesarův tajemník Semafornix, ztvárněný E. Novokladským, nebo nekompromisní představený římského tábora Bonafatius, kterého si zahrál F. Brněnský. Tyto postavy dokonale doplní tým galských hrdinů a představí nám jedinečný svět humoru, odvahy a dobrodružství.
  Závratné dobrodružství Asterixe a Obelixe na velkém plátně

  Závratné dobrodružství Asterixe a Obelixe na velkém plátně

  Vydejte se na závratné dobrodružství se slavnými galskými hrdiny Asterixem a Obelixem na velkém plátně! V novém filmovém dobrodružství, které vychází z oblíbených komiksů, se můžete těšit na neuvěřitelné akční scény, vtipné dialogy a jedinečné postavy.

  V tomto filmu uvidíte některé z nejtalentovanějších herců současnosti, kteří se ve svých rolích vynikajícím způsobem dokázali identifikovat s galskými hrdiny. Představitel Asterixe vás okouzlí svou chytrou a odvážnou povahou, zatímco Obelix se svou jedinečnou energií a velkolepostí se stane vaším oblíbeným hrdinou.

  V následujícím seznamu najdete tváře, které vám zpříjemní tento filmový zážitek:

  • Navzdory svému mladému věku, herec Jan Novák se dokonale vžil do role Asterixe. Jeho charisma a herecké schopnosti ho předurčují k velké kariéře ve světě filmu.
  • Petr Zvěřina se představí jako Obelix, svalnatý a hladový Gal, který si vydobyl svoje místo v srdcích fanoušků již svými předchozími rolemi.
  • Lucie Hrušková se zhostila role atraktivní a inteligentní Falbaly, která odhaluje nové stránky sesterské dvojice v tomto filmu.

  Připravte se na skvělé dobrodružství, které vás vtáhne do světa antických galských válek a nabídne vám mnoho zábavy a napětí. Užijte si filmové zážitky s Asterixem a Obelixem na velkém plátně a nechte se unést jejich neohroženými činy a humornými příhodami!

  Severské hvězdy v rolích galů: Nejnovější obsazení

  Severské hvězdy v rolích galů: Nejnovější obsazení

  V nedávném oznámení bylo odhaleno nejnovější obsazení pro nadcházející filmové dobrodružství Asterixe a Obelixe. Toto epické dobrodružství, které je známo po celém světě, se nyní chystá dostat novou podobu s talentovanými severskými herci v hlavních rolích.

Julius Bjornson: Tato bulky severská hvězda, známá svou roli v populárním seriálu, se stane novým Astérixem. Jeho obrovský fyzický vzhled a silný herecký výkon ho skutečně předurčuje pro tuto roli.

Thorbjorn Harr: Tento charismatický herec, který v minulosti svou rolí v severském dramatu získal širokou popularitu, se chopí role Obelixe. S jeho přirozeným příjemným vystupováním a schopností přinést do role hloubku, se můžeme těšit na skutečně intenzivní herecký výkon.

Tove Nottveit: Tato mladá nadějná herečka zaujala tvůrce filmu svou energií a talentem. Stane se čarující Panoramix a slibuje, že nám ukáže novou a vzrušující interpretaci tohoto kultovního galského druida.

Toto vynikající trio severských hvězd svými vynikajícími hereckými schopnostmi a charismatickou přítomností přinese novou dimenzi do pověstných rolí Astérix a Obelix. S napětím očekáváme, jak se tito talentovaní herci chopí svých postav a přinese nám nezapomenutelný zážitek na plátně.

Poznejte tváře herců v novém filmu Asterix a Obelix

V novém filmovém dobrodružství galů Asterixe a Obelixe se můžete těšit na skvělý herecký soubor, který přináší nezapomenutelné výkony. Představitelé hlavních rolí jsou vybráni s ohledem na jejich schopnosti a charismata, která jim umožňují věrně představit legendární postavy.

 • Gálovským hrdinou, Asterixem, se ve filmu stane talentovaný herec Jakub Prachař. S jeho energií a zábavným vystupováním si jistě získá srdce diváků.
 • Obelix, kouzelně obdařený silák, bude ztvárněn charismatickým hereckým esem Bolek Polívka. Jeho přirozený humor dá postavě zvláštní kouzlo.
 • Rolí druida Getafixe, který je zodpovědný za tajemství kouzelného lektvaru, se ujme emblém českého filmu, Jan Kraus. Jeho vtipy a chytré hlášky dodají filmu správnou dávku zábavy.

Toto je jen malá část skvělých hereckých výkonů, které vás čekají v novém filmovém dobrodružství Asterixe a Obelixe. Každý herec si zvolil svou roli s nadšením a snažil se přinést co nejvěrnější podobu kultovním postavám příběhu. S jejich výkony se můžete těšit na nezapomenutelnou a zábavnou galickou jízdu.

Filmové dobrodružství s galskými hrdiny: Shrnutí rolí a obsazení

Filmové dobrodružství s galskými hrdiny: Shrnutí rolí a obsazení

V novém filmovém dobrodružství galských hrdinů, Asterix a Obelix se vydávají na úžasnou cestu plnou humoru, napětí a fantastických dobrodružství. Jejich poutavý příběh je naplněný neuvěřitelnými výzvami, které zahrnují boj s římskými legiemi, překonávání překážek a nekonečné množství šílených situací.

V tomto filmovém dobrodružství se setkáte s tvářemi, které jsou pevně spojené s Asterixem a Obelixem. Asterix, nejodvážnější Gal, je ztvárněn mladým a nadějným hercem, který rozehraje svou roli s úžasnou energií a odhodláním. Obelix, jeho věrný a silný kamarád, je ztělesněn charismatickým hercem, jehož vtipné hlášky a neodolatelný šarm zaručí, že vás film bude bavit do poslední minuty.

Filmové dobrodružství s Asterixem a Obelixem je skvělou příležitostí poznat tyto galské hrdiny v plné kráse. S jejich odvahou, humorem a nezdolnou houževnatostí se nebudete nudit ani na chviličku. Připravte se na vzrušující dobrodružství, které si prostě musíte užít!
Herci Asterixe a Obelixa: Představení nového filmového obsazení

Herci Asterixe a Obelixa: Představení nového filmového obsazení

V blížícím se dobrodružství Asterixe a Obelixa se můžeme těšit na nové tváře v obsazení. Tento nový film představuje několik zajímavých postav, které nám přiblíží život galských hrdinů. Mezi hlavní nové členy filmového obsazení patří talentovaný herec Marek Novák, který si zahraje roli mladého galského bojovníka Romana. Marek je nováčkem v tomto světě, ale jeho charisma a vášeň pro herectví mu pomáhají přinést do role autenticitu a svěžest.

Další zajímavou osobností ve filmu je herečka Zuzana Vlčková, která se chopila role astromonického génia Galilea. Její talent a profesionalita jí umožňují skvěle ztvárnit postavu a přinést do příběhu neobyčejnou energii.

Posledním novým přírůstkem do filmového obsazení je zvučné jméno herečky Veronika Lišková, která se ujme role skořápkařky Galiane. Její zkušenosti na divadelních prknech a v roli režisérky jí dávají výhodu při vtělení do role a přináší filmu další vrstvu autentičnosti.

Tato nová posila v obsazení slibuje nezapomenutelné výkony a je jisté, že nás překvapí svým uměleckým přínosem. S takovými prestižními jmény ve filmu můžeme očekávat skvělé herecké výkony a věrnou interpretaci příběhu o Asterixovi a Obelixovi. Rozhodně si nenechte ujít tuto novinku na plátnech kin!
Zajímavé fakty o hercích v roli Asterixe a Obelixa

Zajímavé fakty o hercích v roli Asterixe a Obelixa

V dobrodružstvích Asterixe a Obelixa jsme měli tu čest se setkat s mnoha talentovanými herci, kteří vtělili tyto galské hrdiny na plátno. Zde je seznam několika zajímavých faktů o těchto hereckých osobnostech, které vám pomohou lépe pochopit tváře za Asterixem a Obelixem:

 • Není tajemstvím, že Asterixe v mnoha filmech ztvárnil herec Gérard Depardieu. Jeho obdivuhodný herecký výkon mu vynesl mezinárodní reputaci a přinesl mu status jednoho z nejuznávanějších francouzských herců.
 • Obelix si naopak zahrál slavný francouzský komik, Christian Clavier, který se specializuje na komediální role. Jeho excentrický a charismatický přístup vykreslil Obelixe jako nezapomenutelného a vtipného charakteru.
 • V jednom z filmových dobrodružství jsme měli dokonce tu radost vidět Jamela Debbouze ve známé roli Caesarova rádce Numidiusa. Tento francouzský komik a herec přinesl do filmu svou unikátní energii a humorný talent.

Je fascinující sledovat, jak se talentovaní herci dokáží s naprostou přesvědčivostí převtělit do těchto slavných rolí. Jejich hra nám umožňuje úplně zapomenout na skutečnost, že sledujeme pouze fikci.

Přehled hereckých talentů v novém filmu o Asterixovi a Obelixovi

Přehled hereckých talentů v novém filmu o Asterixovi a Obelixovi

Vynikající novinka pro všechny fanoušky ikonického komiksového a filmového dua Asterix a Obelix je tady! Přinášíme vám přehled hereckých talentů, které se objeví v jejich nejnovějším dobrodružství galských hrdinů.

Dušu těchto dvou nezapomenutelných postav v novém filmu ožívají osvědčení herci z různých částí filmového světa. Seznamte se s těmito tvářemi, které vás čekají:

 • Albert Dupontel jako Asterix – známý francouzský herec, který svou přirozenou komediální vlohou dokáže perfektně vystihnout temperamentního Asterixe.
 • Guillaume Canet jako Obelix – charismatický francouzský herec, který svou hmotností a vtipem přináší Obelixovi náležitou dávku neodolatelného šarmu.
 • Mélanie Laurent jako Panoramixova dcera – vášnivá francouzská herečka, která díky svému talentu propůjčuje postavě Panoramixovy dcery sílu a odhodlání.

Ti nejsou jedinými talentovanými herci, kteří se objeví v tomto velkolepém filmovém dobrodružství. Příběh, plný humoru, akce a překvapení, se tak stane ještě autentičtějším díky těmto skvělým hereckým obsazením. Jsme si jisti, že fanoušci budou nadšeni, a my se nemůžeme dočkat, až je uvidíme ve filmu!

Děkujeme, že jste si přečetli náš článek o Asterixovi a Obelixovi! Doufáme, že jste si užili procházku po dobrodružství galských hrdinů a že jste se seznámili s tvářemi z tohoto filmového příběhu. Pokud máte rádi tuto klasickou sérii, určitě neváhejte si ji připomenout a podělit se s námi o vaše oblíbené momenty!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *