Kontakty

Pokud máte jakýkoliv dotaz, připomínku nebo nápad, neváhejte nám napsat. Jsme tým nadšenců, který s láskou vytváří obsah pro stránku a rádi se podělíme o své zkušenosti.

jak nás kontaktovat

Pro jednoduché dotazy nebo diskuzi o poslední dobrou sérii použijte náš facebook. Pro serióznější témata pište raději na email:

email

admin@vipfilmy.cz

Ochrana osobních údajů
napište nám

neváhejte a ozvěte se

Rádi přivítáme jakoukoliv zpětnou vazbu. Pozitivem nás potěšíte, kritiku přijmeme rádi a budeme se snažit zlepšit.

Pokud máte tip na zajímavý článek nebo byste chtěli přispět vlastním příspěvkem, dejte nám vědět! Nové posily ve štábu rozhodně neodmítáme.

Často Kladené otázky


Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Naše cíle jsou poskytnout vám co nejlepší zákaznický servis a zároveň vás inspirovat k objevování nových chutí a aromat z celého světa. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat přímo. 

Ano, po registraci můžete přidávat vlastní recenze a hodnocení filmů a seriálů. Vaše názory jsou pro nás důležité!

Naše databáze obsahuje širokou škálu informací, včetně obsazení, režisérů, hodnocení, recenzí, žánrů a mnoho dalšího.

Naše databáze se aktualizuje denně, aby vám poskytla nejnovější informace o filmech a seriálech.

Připravujeme pro vás novou sekci „Nadcházející premiéry“ kde najdete informace o nových filmech a seriálech, které se brzy objeví v kinech nebo na televizních obrazovkách.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Naši zákaznickou podporu se snažíme zodpovědět co nejrychleji.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800