Nejlepší filmy pro dívky 2017: Zábava pro dívky všech věků

Nejlepší filmy pro dívky 2017: Zábava pro dívky všech věků

Vítáme vás v našem článku o nejlepších filmech pro dívky roku 2017!​ Připravte se na skvělou⁤ zábavu, která osloví dívky všech⁢ věkových kategorií.

Nejlepší filmy pro dívky 2017:⁢ Zábava pro ⁢dívky všech ​věků

V roce 2017⁣ bylo⁤ uvedeno mnoho skvělých filmů,‍ které ‍si získaly ‌srdce dívek všech věkových kategorií. Naše kolekce nejlepších filmů⁢ pro dívky ​je zde,‍ aby vám přinesla hodiny nekonečné zábavy a dobrodružství. Bez ohledu na váš věk, tu najdete nejrůznější‌ žánry a inspirující příběhy, ⁤které vás‍ přivádějí do světa fantazie a emocionálního napětí.

 • Pro milovnice komedií, doporučujeme se podívat na „Děvčata v plavkách“ – příběh skupinky​ dívek, které se vydávají‍ na dovolenou a dozvídají se‌ mnoho ‍o vztazích a přátelství. Zaručeně vás nasměje a zahřeje vaše ⁣srdce.

 • Pokud jste fanouškou dobrodružných filmů, pak je tu‌ pro vás „Deník malé princezny“,⁢ který vás ‌zavede do světa tajuplného zámku a překážky, které musí malá princezna překonat. Výjimečná animace a⁢ uvěřitelné postavy vás ⁤pohltí a naučí, jak neztratit naději ​v nelehkých situacích.

 • Pro dívky s uměleckým duchem bychom doporučili „Čarodějka Lilith“ – ‌originální ‍fantazijní film o skromné dívce, která objevuje⁣ svou magickou sílu a bojuje ⁤proti nejrůznějším⁣ zlým ‌silám. Tento film vás okouzlí svou vizuální ​nádherou ​a hlubokým poselstvím o síle a odvaze.

Ať⁣ už‌ vyberete kterýkoli film z‍ naší⁤ kolekce,‍ jedno je⁣ jisté – Nejlepší filmy pro dívky 2017 přinášejí nejen zábavu, ale i ⁢poučení a inspiraci. Takže se pohodlně usaďte⁢ a připravte⁣ se na emocionální jízdu plnou dobrodružství a nezapomenutelných momentů.

1. Nostalgická cesta do dívčího světa: Odkazy‍ na klasiku⁣ a ikonické filmy ve filmu roku 2017

Filmový rok 2017 byl plný ​nostalgických ‍cest do dívčího světa. Nejenže jsme se mohli těšit na⁣ zbrusu nové filmy, ale také jsme byli svědky oslavy‍ klasických a ikonických snímků, které přinesly radost do‌ srdcí dívek všech věků. Tento ⁣rok byl ⁣plný zábavy, srandy‌ a dobrodružství,⁣ které nás přenesly⁤ do našich oblíbených dívčích světů.

 1. "Beauty and the Beast" – Tato úžasná⁤ adaptace‌ klasické pohádky o ⁢Kráse a⁢ zvířeti oživila magii Disneyho ve velkolepém stylu. Emma Watson přinesla moderní a nezávislou verzi Belle, která oslovila nejen malé princezny, ale⁤ také ženy všech generací. Film nejen zachoval původní ⁣písně, ale také přidal nové a‍ ohromující výpravné scény, ‌které⁢ příběh dovedly na novou úroveň.

 2. "Wonder​ Woman" – Tento superhrdinský ‍film⁢ nabídl děvčatům​ skutečnou inspiraci. Gal Gadot ⁢si zahrála nekompromisní a‌ silnou princeznu Dianu,​ která bojovala za spravedlnost a ‍mír. Film přinesl ​nejen⁣ úžasné akční scény, ale také poselství o​ síle a důležitosti ⁢ženského hrdinství.

 3. "Coco" –‍ Tento animovaný film ‌od studia Pixar v nás vyvolal vlnu dojetí ​a cestu do ⁢magického‌ světa⁢ mexické tradice⁣ a vzpomínání na předky. Příběh mladého Miguela, který hledá svou vášeň⁢ pro hudbu, ‍nás učí o lásce, rodině a významu našich kořenů. "Coco" je považováno za jedno z nejkrásnějších‍ děl Pixaru, vhodné nejen ‌pro⁢ dívky, ale‌ pro celou rodinu.

Tyto filmy jsou jen⁤ vrcholem ledovce toho, co bylo k ⁢dispozici pro dívky, které hledaly zábavu ‌a inspiraci v roce ​2017. Každý z těchto snímků byl plný kouzel a emocí, které nás přenesly do ⁤jiných světů a nabídly‌ nám nezapomenutelné zážitky. Ať‌ už si vychutnáváte příběhy princezen, superhrdinek nebo ‌příběhy ⁢rodinné lásky, filmový⁢ rok 2017 měl co nabídnout pro každého.
2.​ Inspirující hrdinky na ​plátně: ⁤Silné ženské postavy v nově vydaných ‌filmech

2. Inspirující hrdinky ​na plátně: Silné ženské postavy v nově vydaných​ filmech

V roce 2017 bylo v​ kinech představeno mnoho filmů, které ukázaly, že ženské postavy mohou být nejen krásné, ale také silné a inspirativní. Tento rok se‌ staly hrdinkami na‌ plátně ​ženy, které nejenže ‌bojovaly​ za spravedlnost a svobodu,⁤ ale⁣ také se vyrovnávaly‍ s vlastními problémy a neúspěchy. ⁣Tyto⁢ filmy přinesly skvělou zábavu pro dívky všech věků, a nejen pro ně, ale také pro ​všechny filmové nadšence.

Ve filmu ⁤“Wonder Woman“ se do role superhrdinky vžila skvělá herečka Gal Gadot. Její ⁢postava ​Diana Prince nejenže bojuje proti zlu, ale také⁢ zastává hodnoty, jako je láska, naděje a ⁢síla. „Wonder Woman“ byla nejen jedním z nejlepších filmů tohoto roku, ale také ukázala, že ženské postavy ⁣mohou být klíčové pro ⁤úspěch na box office.

Dalším příkladem silné ženské postavy v nově vydaných filmech⁣ je ​Lara ⁣Croft ve filmu „Tomb ‌Raider“. ⁣Alicia Vikander se stala novou ikonou tohoto⁢ populárního akčního hrdinského příběhu. V tomto filmu nejenže Lara Croft bojuje s nepřáteli a nebezpečím, ale také⁤ odhaluje tajemství svého⁤ ztraceného otce.‍ Je to příběh o ​síle a odvaze mladé ženy, která ​se dokáže vymanit z nepříznivých​ okolností ⁢a stát se ‍hrdinkou.

3. Od humoru ⁢po⁤ dobrodružství: Žánrová rozmanitost nabízí‌ pro každou ​dívku něco nového

3. Od humoru po dobrodružství: Žánrová rozmanitost nabízí pro ⁢každou dívku něco nového

Když⁤ se ⁣jedná o filmy⁢ pro dívky, rok 2017 nabídl skutečně pestrou paletu žánrových možností. Bez ohledu na věk​ nebo zájmy, pro každou dívku bylo něco nového. Od humoru a romantiky ​až po dobrodružství a fantasy, ​tento rok ⁢měl filmové⁢ tituly, ‌které oslnily všechny dívky.

Komediální žánr byl zastoupen skvělými filmy, které ‍rozesmály jak mladší, tak starší diváky. Například "Holky z kalendáře" je příběh skupiny žen, které se spojí pro dobrou‍ věc⁢ a uvolní se na⁤ nečekané dobrodružství. Toto srdceryvné⁤ a vtipné ⁣drama je perfektní na odpolední nebo večerní zábavu.

Pro ty, které mají rády více akčních a dobrodružných příběhů,‍ film "Wonder ‌Woman" byl nepřehlédnutelnou volbou. Tato superhrdinka v moderním světě si získala srdce ⁣dívek ⁣všech věkových kategorií. ​S‍ odvahou, laskavostí a sílou ​inspiruje‍ všechny,‍ aby si plnily své sny a bojovaly za své přesvědčení.

Ať už jsou vaše preference pro filmy komedie, romantika, dobrodružství nebo fantasy, ⁤rok 2017 přinesl velký ‍výběr, který uspokojil požadavky každé dívky. Představené filmy jsou jen několik příkladů, které jsou ⁢vhodné ​pro​ různé věkové skupiny. Zábavné a ⁤motivující filmy jsou zárukou⁤ skvělého času stráveného s rodinou nebo přáteli. Nechte se ‌tedy unést⁢ a​ objevte svůj oblíbený film!

4. Nedoceněné poklady ‍roku 2017: ‍Skvělé filmy pro dívky, které ​minuli mnoho diváků

V roce 2017 bylo mnoho fantastických filmů, které nezískaly tolik pozornosti, jak by si zasloužily. Tyto filmy nejenže nabízejí skvělou zábavu, ale také silné příběhy zaměřené na dívky. ‌Bez⁢ ohledu na to, zda jste‍ teenagerka, mladá žena nebo‍ vyzrálá dáma, tyto filmy jsou‌ pro ​vás!

 1. "Dívka s všemi⁢ dary" – Tento napínavý thriller ⁣sleduje ‍příběh ‌mladé dívky ⁤jménem Melanie, která je jednou z posledních nadějí ‍lidstva v postapokalyptickém světě.​ Jejo ​schopnosti a odhodlání ohromí každého diváka.

 2. "Wonder Woman" -‌ Tato superhrdinská pohádka vypráví příběh Princezny Diany, která se vydává do světa lidí, aby bojovala proti ‍zlu ⁢a⁢ bránila spravedlnost. Tento‌ film je plný⁢ akce, síly ‍a inspirace, kterou potřebuje každá holka.

 3. "Beauty and‌ the Beast" – Klasický příběh o kráse ⁣a obludě se dočkal nového zpracování plného‌ magie a romantiky.⁣ Belle, krásná a nezávislá hrdinka, odhaluje pravou ‍povahu Bestie a nachází pravou lásku.

Tyto filmy jsou skutečnými poklady roku 2017, které ‌zaslouží mnohem více​ pozornosti. Přinášejí nejen skvělou ⁣zábavu, ​ale také silné postavy, které jsou inspirací pro všechny dívky. Nezapomeňte⁢ si je přidat ​na svůj ⁤seznam "must-see" filmů!
5. Osobní příběhy, ​které osloví každou dívku: Filmy s hlubokými emocionálními tématickými ​liniemi

5. Osobní příběhy, které osloví⁣ každou dívku: Filmy s hlubokými emocionálními tématickými⁣ liniemi

2021 nám přináší bohatou nabídku emocionálně provokativních filmů, které osloví každou dívku, bez ohledu ‌na její věk. Tyto vyprávění jsou⁣ naplněna hlubokými emocionálními tematickými liniemi, které nás ⁣provází skrze touhy, ​sny, a vztahy. Zajímavé příběhy,⁣ charismatické postavy a silné‍ herecké výkony umocňují tuto záživnou cestu filmem.

<p>Mezi nejlepší filmy pro dívky roku 2021 patří:</p>

<ul>
  <li><strong>"S láskou Rose"</strong> - Tento dojemný příběh sleduje život mladé Rose, která se snaží najít svůj smysl života a překonat vlastní limity ve světě baletu. Film nás nejenom seznamuje s tvrdou realitou soutěživého uměleckého světa, ale také oživuje naději a lásku.</li>
  <li><strong>"Zázraky z nebe"</strong> - Tato rodinná komedie vypráví o neuvěřitelném putování výjimečného psa jménem Rocky a jeho schopnosti spojovat lidi. Příběh je plný smíchu, dojetí a nečekaných obratů, které ukazují, že víra a přátelství jsou největšími zázraky na světě.</li>
  <li><strong>"Srdce přes plot"</strong> - Tento dojemný romantický příběh sleduje osudovou lásku mezi dvěma mladými lidmi, kteří pocházejí z různých sociálních vrstev. Film nás provází jejich vztahem plným výzev, překážek a rozhodnutí, která ovlivní jejich životy navždy.</li>
</ul>

<p>Tyto vybrané filmy jsou jen malým výběrem z celé škály emocionálních příběhů, které tento rok nabízí. Bez ohledu na to, zda máte rády romantiku, dobrodružství nebo komedii, najdete v tomto výběru film, který vás pohltí a zanechá vám mnoho emocionálních zážitků.</p>

6. Nezapomeňte na tyto filmy: Doporučení 2017, která musíte vidět, pokud jste dívka

Přinášíme vám seznam nejlepších filmů pro dívky ‍v roce 2017, které ⁣si jednoduše nesmíte nechat ujít. Tyto filmy nabídnou zábavu a napětí všem dívkám bez ohledu na věk. Takže připravte popcorn ⁣a pusťte si některou⁢ z těchto skvělých představení!

 • Wonder Woman -‌ Silné a‌ neohrožené hrdinky⁤ jsou v kurzu.​ Tento⁣ film vám přinese ​neuvěřitelný zážitek a ⁣navíc vás provede dojemným a inspirativním ⁣příběhem.
 • Přítelkyně z výšky ​ – Romantická komedie⁣ s vtipnými dialogy, která rozhodně neurazí. Podívejte⁤ se na příběh dvou nejlepších kamarádek, které se⁢ vydají na dobrodružný výlet napříč Evropou.
 • Coco – Ohromující animovaný film od⁤ studia Disney ⁢nabízí nejen fantastické vizuální efekty, ale i silný emoční příběh. Budete ⁣přitahovány‍ do světa mexické ⁤kultury a‍ dobrodružství hlavního hrdiny Miguela.

Nezapomeňte, ⁣že každý z filmů nabízí něco trochu ⁤odlišného. Ať už jste ‌fanouškem superhrdinek, romantiky nebo animovaných snímků, zaručeně ⁢si vyberete něco, ⁢co vás potěší. ‌Takže⁣ neváhejte a ⁣objevte tyto skvělé filmy přímo v roce ​2017!

7. Divácká ⁣oblíbenost versus kritický úspěch: Které filmy splnily očekávání⁢ dívek a jakým způsobem?

Filmy pro dívky mají vždy zvláštní místo v⁤ srdcích divaček všech věkových ⁤kategorií. ⁣Lidé se‌ často ⁤dělí na dva tábory – ti, kteří upřednostňují filmy s velkou diváckou oblíbeností, a ti, kteří se více řídí kritickým úspěchem. V roce⁤ 2017 bylo několik​ filmů, ⁣které splnily očekávání a‍ skvěle ⁤zábavily ​divačky po celém světě.

Zde je seznam‌ nejlepších filmů ‌pro dívky v roce 2017:

 1. Wonder Woman⁣ – Tento superhrdinský ‍film se stal okamžitou ikonou mezi dívkami různých věkových skupin. ‌S pozitivním a silným ‌ženským⁤ hrdinkem v čele, film nabízí akční⁤ dobrodružství, odvahu a inspiraci.

 2. Beauty and the Beast -⁣ Tato předělaná verze klasické pohádky o ​Krase a Bestii zaujala nejen děti, ale i dospělé ⁣divačky.⁣ S velkolepou ⁢výpravou, okouzlující hudbou a⁤ krásnými kostýmy si tento film získal srdce milionů divaček.

 3. The LEGO Batman Movie -​ Možná to zní překvapivě, ale tento animovaný film skutečně⁤ zaujal⁣ divačky všech věkových⁤ skupin. S vtipnými dialogy, ⁢akčními scénami a humorným ztvárněním Batmana si tento film​ zaslouží místo na seznamu ​nejlepších filmů pro dívky v roce 2017.

Každý film ⁤z tohoto seznamu dokázal splnit očekávání divaček, ať už z hlediska⁤ divácké oblíbenosti nebo kritického úspěchu. Bez ohledu​ na to, zda preferujete superhrdinské dobrodružství, romantické pohádky nebo⁢ animované komedie, v roce 2017 bylo pro⁢ dívky všech věkových skupin dostatek zábavy na​ plátně.⁢ Doufáme, že jsme vás‌ inspirovali při hledání nejlepších filmů pro⁤ dívky ⁤v roce 2017. ​Bez ohledu na věk, je tu ⁢pro ‌vás ​zábava a napětí‍ ve formě skvělých filmů. Zůstaňte naladěni, protože svět filmu má pro dívky stále mnoho skvělých​ příběhů ⁢k vyprávění.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *