Nejoblíbenější filmy pro dívky: Snímky, které milují dívky

Nejoblíbenější filmy pro dívky: Snímky, které milují dívky

Toužíte ⁤po zábavném filmovém večeru s kamarádkami? Připravte si ⁣popcorn a pojďte ‌objevit nejoblíbenější filmy pro dívky, které neodolatelně nadchnou každou příznivkyni žánru. Od romantických příběhů po ‌dobrodružné snímky, máme pro vás ty nejlepší tipy!

1. Neodolatelné romantické komedie, které vtahují dívky do⁣ příběhu⁤ lásky

Romantické ⁤komedie jsou jedním z ⁣nejoblíbenějších žánrů filmů ​mezi⁣ dívkami po celém‍ světě. Tyto​ snímky mají úžasnou schopnost vtáhnout ​nás do světa lásky a příběhů, které nám připomínají naše vlastní romance. Neodolatelné romantické ​komedie nesmí​ chybět ve filmové⁤ knihovně žádné dívky, která⁣ ráda snechává a ponoří se do světa unikátních a ‌zábavných ⁤příběhů ​lásky.

Co dělá tyto filmy tak neodolatelnými? ‌Jsou‌ to jednoduché ⁣a⁢ autentické příběhy, které se samy popisují. Představují život a situace, se ⁣kterými se můžeme snadno⁣ ztotožnit – první lásky, nepředvídatelné situace, zábavné zvraty ‌a dojemné okamžiky. ‌Pokud jde o romantické komedie, musíme zmínit ikonické snímky jako "10 věcí, které na⁢ tobě nenávidím", "Americký prezident" nebo "Než jsem ‌tě ⁣poznala".

Ve světě filmu existuje mnoho úžasných ⁢romantických komedií, které roztáhnou ⁢dívčí srdce. Zaměřují se na různé aspekty‍ lásky a zábavy, ‌ať už‍ je to milostný trojúhelník, neuskutečnitelná​ láska ⁢nebo řada komediálních zápletek. ⁤Zde⁤ je seznam některých dalších‍ nepopiratelně oblíbených ⁤filmů, které nejednu dívku⁣ pohltí:

 • "Bylo nebylo" ​- jedinečný příběh ‌o ztracené paměti a hledání pravé lásky. Dívky se ‍nechají ​vtáhnout do záhadného světa, ve ‍kterém​ se neustále ptají,‌ jaký ⁤osud je spojuje s hlavním hrdinou.
 • "Láska nebeská" – nezapomenutelný příběh​ o lásce,⁢ která překračuje hranice⁢ mezi životem a smrtí. Dívky se‍ dozvídají, že ⁢láska ⁤je‌ silnější než cokoli⁢ jiného a má moc překonat nekonečné⁣ překážky.
 • "Bridget Jonesová" -⁤ zábavná a ⁤děsivě autentická přehlídka situací, které zažívá ‍Bridget, uvádí‍ dívky⁤ do smíchu ​a ukazuje jim, že nikdo není ​dokonalý a všechny‍ rány a selhání patří k ⁤životu.

Jsou⁢ to jen několik‌ příkladů, ale svět romantických komedií je otevřený a ⁣plný ​překvapení. ⁤Každý ⁤snímek vás přivádí ​do jiného příběhu, který vtáhne dívky do zábavného a vzrušujícího světa nekonečného ⁣románu.
2. Příběhy silných hrdinek navždy zamilují dívky ⁣do akčních‍ filmů

2. Příběhy silných ⁤hrdinek ‌navždy zamilují ​dívky do akčních ⁢filmů

Dívky všech ‍věkových skupin mají své oblíbené filmy, které je ve zvláštní míře inspirují ‌a nadchnou. Jednou z hlavních ‍lákadel jsou příběhy silných‌ hrdinek,⁣ které nejenže⁢ dokážou konkurovat mužským akčním postavám, ale taktéž‌ působí ‌jako velký motivátor pro⁤ všechny ‍diváky. Tyto snímky dokáží oslovit dívky beze zbytku a‌ navždy zamilovat ⁣do žánru akčních filmů.

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější filmy ⁢určené přímo pro‍ dívky, které potvrzují, že ⁢příběh silné hrdinky⁢ může být stejně dobrodružný a vzrušující jako u mužských protagonistů:

 • Wonder Woman – ​neohrožená Diana Prince, kterou ztvárnila⁢ Gal Gadot,‌ na plátně ‌přivádí diváky do úžasného světa bojových‍ Amazonek
 • Brave – Pixarova animovaná pohádka o statečné skotské princezně Meridě, která‌ se nechce podvolit ⁤tradičnímu očekávání společnosti
 • Kráska ⁣a zvíře – klasický animovaný film, který ukazuje, ⁢že skutečná krása je uvnitř a že láska a odvaha mohou překonat všechny překážky

Nejoblíbenější filmy pro⁢ dívky jsou dokonalou kombinací vzrušující akce, motivujících příběhů⁤ a důležitých⁤ životních ‌hodnot. Pronikněte​ do světa ‌těchto hrdinek, které tvoří dívčí ​sílu ⁤a inspirují je k dosažení⁤ vlastních⁢ snů.

3. I ⁢dívky mají rády fantasy: Pohádkové snímky, které kouzlí na velkém plátně

3. I dívky mají rády fantasy: Pohádkové snímky, které kouzlí‌ na ‍velkém plátně

Pohádkové snímky mají vždy jedinečné kouzlo, které uchvátí⁢ nejen dospělé, ale i malé princezny. Pro ⁤dívky jsou ‍tyto filmy‌ často⁢ tou nejlepší zábavou, která je vtáhne do světa fantazie, magie a dobrodružství. Pokud hledáte⁣ filmy, které rozzáří ‍oči ⁣vaší malé princezny, máme‌ pro ⁣vás několik‌ nejoblíbenějších ⁤tipů.

 1. "Ledové království" ⁣ -​ Tento moderní‍ klasik nenechá v klidu žádnou malou diváčku! Sledujte dobrodružství sestrám Aně⁢ a Elze, které ‌se ⁣odehrávají ve zasněženém ‍království. Skvělá‌ hudba,⁣ vtipné postavy‍ a ‌neuvěřitelné animace udělají tento film nezapomenutelným zážitkem.

 2. "Malá mořská‍ víla" – Kdo by neznal příběh malé ⁤Ariely, která je zamilovaná do světa nad vodou?‍ Tento klasický pohádkový snímek⁣ Disneyho studio vás zavede pod hladinu oceánu a dobrodružství ‌spolu s Ariellou vás jistě zaujme.

 3. "Kouzelníkův ⁣učeň" ​ – Tento film je zasazený⁢ do světa kouzel⁢ a‍ magie. Sledujte příběh sympatického kouzelnického učně, který se dostane do nečekaných problémů, ale s trochou odvahy⁣ a inteligence ⁣se mu podaří vše překonat.

Tyto filmy zaručeně okouzlí ‌vaše malé‍ princezny a dominují jejich seznamům nejoblíbenějších filmů. A kromě toho, můžete je společně s dívkami sledovat a vytvořit nezapomenutelné ‌rodinné zážitky. Takže si připravte popcorn,⁤ uspořádejte rodinný pohodový večer a ponořte se do světa pohádek a fantazie!
4. Skvělé životní⁢ příběhy: Inspirující ⁣filmy pro dívky, které ‌osloví srdce

4. Skvělé životní příběhy: Inspirující‌ filmy pro dívky, které ​osloví srdce

Seznam nejoblíbenějších ⁢filmů pro dívky je plný úžasných snímků, ⁤které dokážou oslovit nejen dívčí srdce, ale i dospělé diváky. Inspirující⁤ příběhy a skvělé​ životní lekce,⁣ které tyto filmy⁤ přinášejí, jsou nenahraditelným zdrojem motivace a⁣ radosti. ‌Zde je malý výběr těch nejlepších‍ filmů, ⁢které vás zaručeně‌ přenesou do světa ⁣dobrodružství, lásky a překonávání⁢ vlastních limitů.

 1. Malá mořská⁣ víla ⁢(The Little Mermaid)

  • Pohádkový ‌snímek, který vás⁢ vtáhne do podmořského ⁣světa plného magie a zázraků.
  • Ariel, neohrožená mořská víla, vás ⁣provede⁤ okouzlujícím ⁣příběhem o věrnosti, odvaze a touze po svobodě.
 2. Zkrocená hora (Wild)

  • Silný a oduševnělý příběh, který sleduje život mladé ženy⁣ jménem Cheryl Strayed.
  • Film nám ukáže, jak‌ Cheryl ztrácí a získává samu sebe ​během ⁣dramatické 1100-mílové pouti po Pacific Crest⁤ Trail.
 3. V pasti (Room)
  • Silný a emotivní příběh Matildy "Ma" a jejího syna Jacka, kteří jsou uvězněni v malém pokoji.
  • Film nám ukazuje ‍sílu mateřství a odhodlání ‌bojovat za svobodu.

Tyto​ a mnoho‍ dalších⁢ filmů jsou skutečným důkazem toho, že​ nejlepší ⁢filmy pro dívky jsou ty, které zasáhnou srdce a inspirovaly je k boji za ‍jejich vlastní šťastné konce.

5. Nejlepší animované filmy pro dívky: Barvitá dobrodružství ‍a ​přátelství⁢ na plátně


Animované filmy pro dívky jsou plné dobrodružství, emocí a inspirace.​ Nechybí ​v nich⁤ rozmanité postavy, silné příběhy‌ a skvělé poselství.‍ Zde​ je výběr nejlepších snímků, které dívky milují.

1.⁤ Ledové království – pohádková klasika

Snímek Ledové ⁢království‍ si⁢ získal ‌srdce dívek po⁤ celém světě. Příběh sestrám Aně ​a ⁢Elze v zasněženém ⁢království⁤ plném magie a‍ dobrodružství ​je ideálním animákem pro všechny malé princezny. Navíc, nemůžeme ⁤zapomenout na nádhernou‌ hudbu, která filmu ‍dodává ďábelský šarm.

2. Omalovánky⁢ – barvitá cesta za přátelstvím

​ ⁤​ Omalovánky ⁢jsou skvělým příkladem animovaného‍ filmu ⁣s odkazem na přátelství. Ponoříte se do⁣ světa vybarvitelných postaviček, které zobrazením vlastních‌ emocí ⁤a ⁣prožitků dětem předávají skvělé ⁤životní lekce. Film nabízí inspiraci ⁤pro kreativitu a zdůrazňuje důležitost přijímání sebe sama.

3. Příšerky s.r.o. – povedená komedie

Příšerky s.r.o. vytvářejí zábavné prostředí a učí děti, že strach není​ tím nejhorším na světě. Hlavní ‍příběh se točí ⁢kolem strašidla ​Boba a‍ jeho ⁤přátel ze Společnosti​ příšerek. Film nabízí skvělou komedii ‍a poukazuje na to, že před předsudky není třeba se skrývat.
⁤ ⁣


6. ​Odvaha a‌ sebevědomí: Filmy zaměřené na feministickou tematiku, které ‍povzbuzují dívky

Feministická tematika ve filmech ‌nabývá stále větší obliby mezi⁤ dívkami všech věkových kategorií. Tato kolekce nejoblíbenějších ⁣filmů pro⁤ dívky ⁢nabízí povzbuzení a inspiraci, které⁣ jsou ⁣zaměřené na ​odvahu a ⁢sebevědomí.⁢ Tyto snímky přinášejí feministické poselství a⁣ ukazují,⁢ že dívky jsou ​silné a mohou dosáhnout všeho, na co​ si troufnou.

 • Wonder Woman -⁣ Tentokrát Wonder Woman přebírá hlavní roli na plátně a​ inspiruje ⁢dívky po celém světě. Tento ‍akční film ukazuje, že ženy ‌mohou být hrdinkami a stát se symbolem síly a odvahy.
 • Brave ⁣- Tento animovaný film vypráví příběh statečné ​skotské princezny ‌Meridy. Dívka, která se nevzdává svých ⁣snů a ‍bojuje proti​ tradičním ​očekáváním, aby se​ stala svou vlastní hrdinkou.
 • Hidden Figures ⁢ – ‍Tento skutečný příběh se ⁤odehrává⁣ ve 60. letech a vypráví o skupině afroamerických žen, které ‍překonávají ​rasovou nerovnost ⁣a ⁢ukazují své ⁢schopnosti ve vědeckém prostředí NASA.​ Tento inspirativní film povzbuzuje dívky k tomu, aby se neohlížely na společenské‌ stereotypy a dosáhly na své‍ cíle.

Tyto filmy⁤ jsou skvělým zdrojem motivace ⁢a ‍připomínkou,⁢ že odvaha a sebevědomí jsou klíčové vlastnosti, které dívky mohou rozvíjet a⁤ být samy ‌sebou. Jsou to silné ‍a inspirativní příběhy,⁢ které⁣ podporují hodnoty feminismu a povzbuzují mladé dívky k tomu, ⁢aby snily a⁤ dosáhly ‍svých cílů bez ohledu na pohlaví.

Nenechte si ujít tyto ⁤skvělé filmy ⁣a bavte‍ se ⁤při jejich sledování plně. Najdete v nich jedinečné hrdinky,‌ které mohou být příkladem⁢ pro všechny dívky, které si troufnou bojovat za své sny a svobodu.

7. Dívčí vášeň a talent: Klasické taneční‌ a hudební snímky, které rozehřejí srdce

7. Dívčí vášeň a‌ talent: Klasické taneční a ‍hudební⁤ snímky, ‌které rozehřejí srdce

– Když je řeč o filmech⁤ pro dívky, nelze ‌opominout klasické taneční a hudební⁣ snímky,⁢ které jsou naplněny emocemi⁢ a vášní. Dívky ​se mohou ztotožnit s hlavními hrdinkami, které se snaží prosadit ⁢ve světě tance a hudby a ‍nenechat se omezovat společenskými normami. ⁣Tyto filmy jsou plné ⁢inspirace a‍ ukazují, že srdce je ‌schopné dosáhnout neuvěřitelných věcí, pokud nás žene⁤ pravá vášeň a⁢ talent.

 • Mnoho dívek miluje tyto filmy nejen⁣ kvůli jejich úžasné hudbě a choreografii, ale také ​kvůli jejich silnému poselství. Často se dotýkají důležitých tématických prvků, jako je ⁣překonávání předsudků, nalezení vlastní identity a ‌sebevědomí, a samozřejmě také lásku a přátelství. ‍Tito hrdinové vedou ​dívky ​cestou‍ sebeobjevování a dávají jim lekci o síle a odvaze.

 • Mezi nejpopulárnější ‍filmy v této kategorii patří například "Dirty Dancing",​ který⁤ zahrnuje taneční‍ vášeň a nezapomenutelnou lásku. Dalším oblíbeným ‌snímkem je "Krotitelé duchů",​ který propojuje neuvěřitelnou ⁤hudbu a cestu ke svému hlubokému já.⁤ Nezapomínejme také ⁣na "Moulin Rouge", který kombinuje⁤ musicál,⁣ romantiku a senzační herecké výkony. Tyto⁢ filmy jsou jen některými z mnoha, ​které dokáží vyvolat silné emoce​ a ‌rozehřát‍ srdce při jejich sledování.
  8. Rodinné snímky: Filmy, které spojují generace a‍ vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky

  8. Rodinné snímky: ⁤Filmy, které⁣ spojují generace a vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky

Odpoledne strávené před televizí s rodinou nebo projekcí oblíbeného filmu​ na ⁢zahradě patří mezi nezapomenutelné okamžiky, které spojují generace. Rodinné snímky mají schopnost vyvolat smích, dojetí​ a navodit pocit naprostého ​pohodlí. Zařadil‍ jsem pro​ vás nejlepší rodinné filmy, ‌které vám ​doslova rozvine srdce a⁤ zanechají nezapomenutelné vzpomínky na společně ⁣trávený čas s ⁣vašimi ⁤blízkými.

 1. "Up" (2009): Tento animovaný film od studia Pixar⁤ vás přenese do světa ⁤dobrodružství, emocí a životních lekcí. ⁢Sledujte dojemný příběh staršího vdovce Carla Fredricksena,⁤ který‍ díky ‍balonům a svému snu o ⁤dobytí Jižní Ameriky vyráží na fantastickou výpravu. "Up" je skvělou volbou pro rodinný filmový večer, který posiluje ‌pouta mezi generacemi a‌ učí důležité hodnoty jako přátelství‌ a‍ naslouchání.

 2. "Kdo chce zabít Jessii?" (1966): Tento odlehčený ⁢český sci-fi‍ film je ⁢skvělou volbou​ pro ‍večer plný smíchu ⁣a⁢ zábavy.‍ Sledujte ‍příběh‍ Filipa, ⁤mezinárodního majstra v přechytračování, který se ocitne‌ ve světě snů‍ podnikového světa.⁢ "Kdo ⁢chce⁤ zabít Jessii?" ‌ je ideálním filmem pro rodinný ⁣večer, který si ⁤užijí všichni členové‍ rodiny. Příběh plný⁣ absurdních gagů a jedinečného⁣ československého humoru vás rozptýlí a posiluje pouta mezi dětmi, rodiči a prarodiči.

 3. "Divoké kone" ⁤ (2002):‍ Tento​ krásný⁢ příběh o přátelství mezi dívkou ‍Gracie a‍ divokým koněm nazvaným Flicka vás vtáhne do překrásného a divokého světa přírody. Společně s Gracie ​objevujte sílu⁣ přírody, hranice překonávání ​a hodnotu ⁣rodiny. "Divoké kone" je kombinací napínavého ​dobrodružství a emotivních momentů, které osloví celou rodinu.

Ať už se rozhodnete pro sledování animovaných filmů, českých klasik nebo‌ nadčasových rodinných⁢ příběhů, tyto ⁢vybrané snímky ‍určitě nezklamou. Vytvořte si společně s rodinou nezapomenutelné vzpomínky a užívejte si magii filmového světa! ​Doufáme, že vám tento‍ článek přinesl inspiraci⁤ a radost při objevování ⁤nejoblíbenějších filmů pro dívky. ⁢Bez ohledu na váš věk, je vždy skvělé najít ⁤snímek, který vás⁤ bude bavit a ⁣inspirovat. Tak si udělejte čas na dobrou domácí‍ projekci a užijte si tento filmový zážitek!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *