Kameňák Herci: Seznam herců z oblíbeného českého filmu Kameňák

Víte, že filmová série Kameňák se stala jednou z nejoblíbenějších komedií v českém kinematografii? Připravili jsme seznam herců, kteří tuto komedii oživili. Přečtěte si o tvářích, které jste možná opakovaně viděli na plátně, ale možná jste o jejich další kariéře vůbec nevěděli!
1. Seznam herců z Kameňáku: Přehled oblíbených tváří tohoto českého filmového klenotu

1. Seznam herců z Kameňáku: Přehled oblíbených tváří tohoto českého filmového klenotu

Kameňák, komedie z počátku 21. století, se stala jedním z nejoblíbenějších českých filmů všech dob. Není divu, že si tato série získala své kultovní postavení, díky směsicím vtipných příběhů, skvělému obsazení a nezapomenutelným dialogům. Nyní se podíváme na seznam nejvýraznějších herců, kteří se podíleli na vytvoření tohoto filmového klenotu.

 • Petr Nárožný: Dlouholetý český herec, který si zahrál postavu hajného Františka Soukupa v Kameňáku. Jeho vtipné vystoupení a charakteristický hlas se staly ikonickými rysy tohoto populárního filmu.

 • Václav Vydra: Jako kněz Antonín Pešina přinesl do Kameňáku sympatický a chytrý humor. Jeho schopnost vyvolat smích ve chvílích, kdy to nejméně očekáváme, ho staví na nezapomenutelné místo mezi herci tohoto filmu.

 • Jiří Krampol: Jeho role ředitele soukromého gymnázia, pana Šinskeho, je tak jedinečná, že by se dala označit za kultovní postavu. Krampolův hlas, mimika a schopnost trefně vytvořit komické situace přispěly k tomu, že Šinský je jedním z nejznámějších herců z Kameňáku.

Kromě těchto tří herců si samozřejmě životně zahráli i další tváře, jako například Václav Kopta, Filip Blažek, nebo Vladimír Škultéty. Jejich povedené výkony přinesly každé postavě z Kameňáku své jedinečné kouzlo. Otevřete si seznam a podívejte se na kompletní obsazení tohoto českého filmového skvostu!

2. Hvězdy prvního dílu: Známé tváře, které vytvořily ikonické postavy ve filmu Kameňák

2. Hvězdy prvního dílu: Známé tváře, které vytvořily ikonické postavy ve filmu Kameňák

Kameňák je česká filmová série, která získala velkou popularitu nejen u českých diváků, ale i mezi fanoušky po celém světě. Jednou z příčin, proč se tato komedie stala tak populární, jsou samozřejmě skvěle ztvárněné postavy. V prvním dílu Kameňáku se objevuje mnoho známých tváří, které si zahrály ikonické role ve filmu.

Jednou z nezapomenutelných postav je bezpochyby režisér Tonda Blaník, kterého ztvárnil herec Václav Vydra. Jeho neustále proslovované věty se rychle staly citáty, které zná každý a do dnešního dne jsou lidé schopni je citovat. Dalším známým tváří je Jan Gábor, který ve filmu vytvořil postavu Jiřího Kamence, nešikovného kriminálníka, který se snaží dostat se na pranýř celým filmem.

Dalšími známými herci, kteří stvořili ikonické postavy, jsou Kryštof Hádek, který ztvárnil Doubravka, a Jiří Langmajer, který se s rolí Otmara Krejčího vypořádal na výbornou. Tito herci dokázali propůjčit svým postavám šmrnc a vtip, a díky nim se film Kameňák stal nezapomenutelným. Pokud jste fanoušky Kameňáku, určitě si pamatujete tyto herce a jejich skvělé výkony ve filmu.
3. Nové přírůstky do Kameňák rodiny: Seznámte se s herci, kteří přidali svůj talent k tomuto úspěšnému filmovému projektu

3. Nové přírůstky do Kameňák rodiny: Seznámte se s herci, kteří přidali svůj talent k tomuto úspěšnému filmovému projektu

Vyhlášeným českým filmem Kameňák se opět rozrostla rodina! Nové části série přinesly několik zajímavých talentů, které si přidaly ke stávajícím hvězdám. Přinášíme vám seznam herců, kteří se připojili k tomuto úspěšnému filmovému projektu a přinesli do něj svůj charakteristický talent.

 • Martin Dejdar – Známý český herec se představí v roli nového souseda na chalupě. Jeho vtipné poznámky a osobitý humor rozveselí každého fanouška Kameňáku.
 • Tereza Voříšková – Mladá a talentovaná herečka si zahraje sympatickou dceru hlavních protagonistů. Její charismatický projev a pohledný vzhled okouzlí nejen herce v příběhu, ale i diváky.
 • Václav Vydra – Zkušený herec stane se dalším přírůstkem do Kameňák rodiny. Jeho precizní herecký projev a schopnost vtělit se do různých postav dodá filmu novou úroveň.

S tímto rozšířeným hereckým obsazením nebudou chybět vtipné situace, dojemné okamžiky a překvapivé zvraty, které jsou tak typické pro sérii Kameňák. Už teď se můžeme těšit na další pokračování, ve kterém se tito talentovaní herci dokážou skvěle zapojit do příběhu.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Kameňáku a sledovat tyto vynikající herce na plátně. Pro fanoušky filmu je to rozhodně nezapomenutelný zážitek!

4. Vlivná role Matěje Rupperta: Představení nezapomenutelného herce, který dal tvář nejznámější postavě Kameňáku

4. Vlivná role Matěje Rupperta: Představení nezapomenutelného herce, který dal tvář nejznámější postavě Kameňáku

Matěj Ruppert je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších herců ve filmové sérii Kameňák. Jeho charismatická přítomnost a schopnost se vcítit do postavy ho učinily jednou z nejzapamatovatelnějších tváří v této populární české komedii.

Jako herec se Matěj Ruppert proslavil svým ztvárněním postavy Pepy, nejikonickějšího člena partičky Kameňák. Jeho talent a schopnost vtisknout postavě nezaměnitelný charakter ho rychle přivedly ke srdcím fanoušků po celé zemi. Jeho kouzlo spočívá v precizním pojetí komických dialogů a perfektním načasování vtipů, díky čemuž se Matěj Ruppert stal jedním z nejoblíbenějších herců českého filmu.

Díky vlivné roli Matěje Rupperta se postava Pepy z Kameňáku stala ikonou české kinematografie. Jeho charismatický projev a nezapomenutelný smysl pro humor dodaly postavě hloubku a věrohodnost. Matěj Ruppert se stal symbolem Kameňáku a jeho herecký výkon zanechal trvalou stopu ve srdcích fanoušků, kteří si ho navždy pamatují jako jednoho z nejlepších herců své generace.

Seznámit se s herci z oblíbeného českého filmu Kameňák je skvělým způsobem, jak se vrátit ke kultovním momentům této komedie. A mezi všemi těmi skvělými herci se Matěj Ruppert nad všechny vyvyšuje svou neodolatelnou přirozeností a nezapomenutelným výkonem v roli Pepy. Jeho vlivná role je důkazem, že česká kinematografie má své skutečné hvězdy, které nás dokážou bavit a inspirují další generace herců.
5. Skvělý komediální talent Antonína Moravce: Proč je tento herec neodmyslitelnou součástí filmové série Kameňák

5. Skvělý komediální talent Antonína Moravce: Proč je tento herec neodmyslitelnou součástí filmové série Kameňák

V české filmové sérii Kameňák se představila celá řada talentovaných herců, kteří díky svému nadání a charismu vytvořili nezapomenutelné postavy. Jedním z nich je také Antonín Moravec, který se stal neodmyslitelnou součástí této komediální série.

Jeho skvělý komediální talent a schopnost vtělit se do různých postav přinesly Kameňáku nejenom vtip a humor, ale také autentičnost. Moravec ztělesňuje postavu klauna Duna, který svým nechápavým a naivním chováním přináší divákům nekonečné momenty smíchu.

Během své kariéry Antonín Moravec získal mnoho ocenění a stal se jedním z nejuznávanějších herců českého filmového průmyslu. Jeho komediální herecké výkony v Kameňáku jsou tak jen dalším příkladem jeho talentu a umění. Bez něj by tato filmová série nebyla tak úspěšná a oblíbená u diváků všech věkových kategorií.

Pokud jste ještě neviděli Kameňák, doporučujeme vám se na tuto českou filmovou sérii podívat. Antonín Moravec a další skvělí herci v ní vytvořili zábavnou a poutavou podívanou, kterou jistě oceníte.

6. Návrat ikonických postav: Jak se herecké osobnosti jako Jiří Krampol a Jiří Schmitzer vrátili do svých slavných rolí v Kameňáku

6. Návrat ikonických postav: Jak se herecké osobnosti jako Jiří Krampol a Jiří Schmitzer vrátili do svých slavných rolí v Kameňáku

Již několik let se diváci těší na další pokračování oblíbeného českého filmu Kameňák. A jak říkáte, že by si tento film představit bez svých ikonických postav? Právě v šestém pokračování se diváci mohou těšit na vrácení dvou velkých hereckých osobností – Jiřího Krampola a Jiřího Schmitzera, kteří se vracejí do svých slavných rolí.

Jiří Krampol si ve filmu Kameňák zahrál roli pana starosty, který je známý svými nezapomenutelnými výrazy a komickým projevem. Jeho vtipné poznámky a herecký talent přinesly do filmu naprostou autentičnost a diváci ho jednoznačně zamilovali. Po několika letech od posledního pokračování se Krampol rozhodl vrátit do své role a to znamená, že se můžeme těšit na další dávku humoru, kterou nám připravil.

Jiří Schmitzer si zase zahrál roli hlavního zloducha v Kameňáku. Jeho nezapomenutelně temná a zároveň komická postava byla nedílnou součástí celé série. Schmitzerovy herecké schopnosti jsou na nejvyšší úrovni a jeho návrat do role zloducha přinese do filmu nejen napětí, ale také mnoho smíchu. Jsme rádi, že se rozhodl opět přijmout tuto výzvu a vrátit se k divákům jako jeden ze stěžejních herců oblíbeného Kameňáku.

Návrat těchto ikonických postav do Kameňáku je pro všechny fanoušky této série skutečnou lahůdkou. Jejich herecký talent a osobitý projev nesmírně přispívají k úspěchu tohoto filmu. Těšíme se na to, jak opět uvidíme Jiřího Krampola a Jiřího Schmitzera v jejich slavných rolích a budeme je moci opět společně s dalšími skvělými herci zažít v jednom z nejoblíbenějších českých filmů všech dob – Kameňáku.
7. Mladé naděje českého filmu: Seznámení s mladými herci, kteří vytvořili své značky ve světě Kameňáku

7. Mladé naděje českého filmu: Seznámení s mladými herci, kteří vytvořili své značky ve světě Kameňáku

Mladé naděje českého filmu přináší osvěžující novou energii do světa Kameňáku. Tito mladí herci se nejenom umějí skvěle předvést na plátnech, ale také si vytvořili vlastní značky a stali se ikonami pro fanoušky tohoto oblíbeného českého filmu.

První na seznamu je talentovaný Marek Vašut, který ztělesňuje roli sympatického Aleše. Jeho charismatická osobnost a skvělý herecký projev mu získaly nejenom fanoušky, ale také ho katapultovaly na přední místa v českém filmovém průmyslu. Marek Vašut je synonymem pro vtipné a sympatické postavy.

Další mladou nadějí je Lucie Benešová, která ve filmu Kameňák hraje roli Drahuše. Její energický projev a neodolatelný humor ji rychle přivedly na špičku českých hereckých talentů. Lucie si vytvořila značku jako přirozená komička, která dovede rozveselit každého diváka.

Posledním mladým hercem, který si zaslouží pozornost, je Marek Němec, jenž ztvárňuje roli nováčka patrika. Jeho autentický a charismatický styl představování postavy ho rychle proslavil mezi fanoušky Kameňáku. Marek Němec se stal nejenom symbolem filmu, ale také inspirací pro další mladé herce, kteří chtějí proniknout na vrchol českého filmového průmyslu.

Tyto tři mladé herce si zaslouží ocenění za jejich talent, charismu a schopnost vytvořit své vlastní značky ve světě Kameňáku. Jsou příkladem pro budoucí generaci českých herců a svou prací a odhodláním dokazují, že český film má stále mnoho perspektivních tvůrců.
8. Zákulisní fun facty o hereckém ansámblu Kameňáku: Od nezaměnitelné chemie mezi herci po nečekané vztahy v životě

8. Zákulisní fun facty o hereckém ansámblu Kameňáku: Od nezaměnitelné chemie mezi herci po nečekané vztahy v životě

Dlouholetý úspěch filmu Kameňák nelze přisoudit jen skvělému scénáři a vtipnému dějství, ale také neuvěřitelné chemii mezi celým hereckým ansámblem. Zatímco na plátně představují partu kamarádů a příběh, který nás baví a rozproudí naše smíchy, jejich vztahy za kamerou jsou očividně ještě silnější. Nenechte si ujít tato zákulisní fakta o hercích z oblíbeného českého filmu:

 1. Nezaměnitelná chemie: Hvězdné trio – Michal Suchánek, Jiří Lábus a Tomáš Matonoha – si ve filmu zahráli tři kamarády Ondřeje, Víti a Pepu. Jejich kone dlouholeté spolupráce nezačíná a nekončí pouze na obrazovce. V reálu jsou si tito tři herci skutečně blízcí přátelé a jejich způsob, jak spolu komunikují a vyvolávají smích, je natolik přirozený, že byste si mysleli, že jsi sedíte s nimi u večerní kávy.

 2. Rozepře a usmíření: Rodinný herecký ansámbl nemůže jít vždycky všechno hladce, a i mezi herci Kameňáku se občas objeví neshody. Přestože se občas pohnou nervy a prasknou výbuchy rozčarování, nemá to žádný vliv na jejich vztahy za kamerou. Síla jejich přátelství je tak silná, že všechny rozepře brzy končí a následuje srdečné usmíření.

 3. Nečekané vztahy v životě: Nechybí vám onen dovětek na nečekané vztahy v nadpisu. Jo, i herci z Kameňáku mají mimo plátno své vlastní románky a nečekaná přátelství. Co vy na to, že se Jiří Lábus a Taťjana Medvecká skutečně zamilovali? Jejich vztah začal na plátně a přenesl se do reality, což bylo pro mnohé fanoušky překvapující. Pouze dokazuje, že život herců není jen o profesionálním vztahu, ale mohou se do sebe i opravdově zamilovat.

Tato zákulisní fakta nám přibližují herce z oblíbeného českého filmu Kameňák jiným pohledem. Je fascinující sledovat, jak herci tvoří milou partu nejen před kamerou, ale také za ní. Jsou to tyto vztahy, které přispívají k autentičnosti jejich výkonu a nám, fanouškům, přinášejí ještě větší radost při sledování tohoto kultovního filmu.
9. Propadáky u castingů: Pár známých herců, kteří se nedostali do filmu Kameňák

9. Propadáky u castingů: Pár známých herců, kteří se nedostali do filmu Kameňák

V populárním českém filmu Kameňák se objevilo mnoho vynikajících herců, kteří si získali srdce diváků. Ovšem jak to tak bývá, ne všichni, kteří se o roli v tomto filmu ucházeli, měli to štěstí a dostali ji. Zde je seznam několika známých herců, kteří propadli během castingu na film Kameňák:

 • 1. Jiří Bartoška: Významný český herec Jiří Bartoška se přihlásil na casting a doufal, že získá roli ve filmu Kameňák. Bohužel však castingová komise se rozhodla jinak a roli pro něj nevybrala.
 • 2. Miroslav Etzler: I legendární český komik Miroslav Etzler se pokusil o roli v Kameňáku, ale nenašel si přízeň u castingového týmu. I přesto se Etzler stal velmi úspěšným a oblíbeným hercem v České republice.
 • 3. Zlata Adamovská: Další známá tvář českého filmu, Zlata Adamovská, se také pokusila o roli ve filmu Kameňák. Bohužel i její výkon na castingu nebyl dostatečně přesvědčivý a roli si nakonec nezískala.

Tyto herce však jejich neúspěch na castingu nezastavil a i tak pokračovali v úspěšných hereckých kariérách. Navzdory propadnutí ve filmu Kameňák, tito herci zůstávají miláčky českého diváckého obecenstva a lze je vídat ve mnoha dalších úspěšných filmech či televizních seriálech.

10. Zvláštní herecké vztahy: Jaké napětí a přátelství se vyvinulo mezi herci v průběhu natáčení Kameňáku

10. Zvláštní herecké vztahy: Jaké napětí a přátelství se vyvinulo mezi herci v průběhu natáčení Kameňáku

V průběhu natáčení Kameňáku vznikly mezi herci opravdu zajímavé a blízké vztahy. Zvláštní napětí a přátelství se vyvinulo mezi hlavními hvězdami tohoto oblíbeného českého filmu. Podívejme se na některé z nejzajímavějších hereckých vztahů, které vznikly na place.

 1. Václav Vydra a Bolek Polívka: Tito dva pánové si zahráli ve filmu neodmyslitelné postavy Mrzouta a Vrabce. Jejich chemie na place byla naprosto přirozená a to se také promítlo do výsledného filmu. Jejich vtipné dialogy a skvělé herecké projevy si diváci okamžitě zamilovali.

 2. Eva Holubová a Libuše Šafránková: Tyto dvě talentované herečky si zahrály švagrové Adélku a Květinku. Jejich vztah na place byl plný žárlivosti a trapných situací, které diváky příjemně rozesmály. Holubová a Šafránková spolu velmi dobře pracovaly a podtrhly tak komediální aspekt filmu.

 3. Petr Čtvrtníček a Jiří Krampol: Tito dva herci si zahráli bratry, náčelníka a trampíra. Jejich vztah na place byl plný konfliktů, ale i neodmyslitelného pouta, které je spojovalo. Jejich herecké schopnosti a energie ve scénách spolu byly naprosto úžasné a přispěly k celkové autenticitě příběhu.

 4. Simona Stašová a Jiří Lábus: Tato herečka a herec spolu vytvořili úžasný pár ve filmu jako manželé Pepek a Květa. Jejich zábavný a současně intimní vztah na place byl příkladný. Jejich komické scény i emotivní okamžiky byly plné vzájemného porozumění a hereckého nadání.

V Kameňáku se tak vytvořila skutečná herecká rodina, která spolu tvořila jednu z nejoblíbenějších filmových komedií v českém kinematografii. Díky těmto zvláštním hereckým vztahům byl film natolik autentický a zábavný. Diváci si tyto postavy a jejich interakce okamžitě zamilovali.
11. Nástupce Kameňáku: Nové tváře, které by navázaly na ducha a úspěch tohoto českého kultovního filmu

11. Nástupce Kameňáku: Nové tváře, které by navázaly na ducha a úspěch tohoto českého kultovního filmu

Kameňák je nedílnou součástí české filmové kultury a každý fanoušek tohoto legendárního komediálního snímku jistě zná a miluje jeho charakteristické postavy. Abychom vám přiblížili tváře za těmito ikonickými postavami, přinášíme vám seznam herců, kteří představovali nezapomenutelné postavy v tomto oblíbeném filmu.

 1. Václav Vydra jako Franta Louka – neobyčejně sympatický vedoucí CEDOSu, který svým chováním a humorem získal diváky po celé republice.
 2. Antonín Kalaš jako Víťa Filsák – všemilovný hrdina, který se často ocitá v neobvyklých situacích a vždy se s nich vykroutí svým vlastním, nezaměnitelným způsobem.
 3. Dana Batulková jako Květa Mursová – květinářka plná života a energie, která s Frantou Loukou vytváří nerozlučný a komický pár.

Tito herci se svými výraznými výkony přispěli k úspěchu tohoto snímku a stále jsou zároveň ztvárněním ducha a atmosféry Kameňáku. Doufáme, že náš seznam herců z oblíbeného českého filmu Kameňák vám přinesl zajímavé informace o tvůrcích tohoto kultovního snímku. Potěšilo nás, že jsme mohli zdokumentovat jejich talent, přičemž každý z nich přispěl k vytvoření nezapomenutelného celku. Přejeme vám mnoho radosti při sledování Kameňáku a doufáme, že jste si o hercích dozvěděli něco nového.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *