Jak stáhnout Netflix na MacBook: Návod k instalaci
|

Jak stáhnout Netflix na MacBook: Návod k instalaci

Chceš si užít Netflix i na svém MacBooku? Nevěš hlavu, máme pro tebe jednoduchý návod k instalaci, který tě přivede ke záplavě zábavy!
Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče Safari

Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče Safari

Přemýšlíte, jak nainstalovat Netflix na svůj MacBook? Máme pro vás jednoduchý návod! Nejprve je důležité mít nainstalovaný nejnovější prohlížeč Safari. Pokud ještě nemáte tuto verzi, můžete si ji snadno stáhnout.

 1. Otevřete App Store na vašem MacBooku.
 2. Vyhledejte Safari v sekci Aplikace.
 3. Klikněte na tlačítko Stáhnout vedle Safari.
 4. Po dokončení stahování nainstalujte Safari kliknutím na tlačítko Instalovat.

Po úspěšné instalaci Safari můžete pokračovat v procesu instalace Netflixu. Mějte na paměti, že si budete muset vytvořit účet na Netflixu, pokud jej ještě nemáte.

 1. Otevřete Safari a přejděte na webovou stránku Netflix.com.
 2. Klikněte na tlačítko "Zkusit zdarma" nebo "Přihlásit se".
 3. Vyplňte požadované informace a vytvořte si nový účet na Netflixu.
 4. Po dokončení vytvoření účtu můžete začít procházet nabídkou filmů a seriálů a streamovat je na svůj MacBook.

Teď už jste připraveni se ponořit do světa nekonečné zábavy, kterou Netflix nabízí. Užívejte si své oblíbené filmy a seriály ve vysoké kvalitě na svém MacBooku s pomocí Safari.

Zkontrolujte dostupnost Netflixu v České republice

Zkontrolujte dostupnost Netflixu v České republice

Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích platforem světa a mnoho lidí v České republice si ji užívá na svých MacBookech. Pokud jste jedním z nich a chcete si stáhnout Netflix na svůj MacBook, máme pro vás jednoduchý návod k instalaci.

 1. Nejdříve se ujistěte, že máte aktuální verzi operačního systému macOS na vašem MacBooku. Pokud ne, aktualizujte ho na nejnovější verzi.

 2. Otevřete internetový prohlížeč na svém MacBooku a přejděte na oficiální webovou stránku Netflixu.

 3. Na domovské stránce vyhledejte možnost "Přihlášení" a klikněte na ni. Pokud ještě nemáte Netflix účet, můžete se zaregistrovat přímo na této stránce.

 4. Po přihlášení se přesuňte na stránku s nabídkou všech dostupných pořadů a filmů. Vyberte si to, co vás zajímá, a klikněte na něj.

 5. Zobrazí se vám detailní informace o vybraném pořadu nebo filmu. Pod těmito informacemi uvidíte možnost "Přehrát na Netflixu". Klikněte na ni.

 6. Nyní vás internetový prohlížeč přesměruje na stránku, kde vám bude nabídnuta možnost stáhnutí aplikace Netflix pro Mac. Klikněte na tuto možnost.

 7. Po dokončení stažení se vám na MacBooku objeví náhled aplikace Netflix. Přetáhněte tento náhled do složky "Applications" (Aplikace) na vašem MacBooku a nechte aplikaci nainstalovat.

 8. Po úspěšné instalaci můžete aplikaci Netflix spustit a přihlásit se se svými přihlašovacími údaji. Po přihlášení budete moci procházet a streamovat veškerý obsah, který je dostupný v České republice.

Ještě jednou zdůrazňujeme, že pro sledování Netflixu je nutné mít aktivní předplatné. Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho jednoduše zakoupit přímo na webové stránce Netflixu. Takže neváhejte a začněte si užívat nekonečný svět zábavy, který Netflix nabízí, na svém MacBooku!
Přihlaste se k Netflixu a získejte přístup ke svému účtu

Přihlaste se k Netflixu a získejte přístup ke svému účtu

Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích platforem na světě a s radostí vám přinášíme návod, jak ho nainstalovat na váš MacBook. Postup je velmi jednoduchý a budete mít svůj účet v provozu během několika minut.

 1. Nejprve se ujistěte, že máte svůj MacBook připojen k internetu. Bez připojení k síti se nedokážete přihlásit ani stáhnout Netflix.

 2. Otevřete internetový prohlížeč na vašem MacBooku a přejděte na oficiální stránku Netflixu. Prohledávatelný odkaz najdete v popisku tohoto příspěvku.

 3. Jakmile se načte domovská stránka Netflixu, klikněte na tlačítko "Přihlásit se". Pokud již máte vytvořený účet, jednoduše vyplňte své přihlašovací údaje. Pokud ne, můžete se zaregistrovat a vytvořit nový účet.

 4. Po přihlášení se zobrazí nabídka plánů, které nabízí Netflix. Vyberte si plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a klikněte na tlačítko "Pokračovat".

 5. Následujte instrukce k platbě a poté bude váš účet připraven k použití. Můžete začít streamovat vaše oblíbené filmy a seriály na vašem MacBooku přímo z Netflixu.

Věříme, že tento návod vám pomůže získat přístup k Netflixu na vašem MacBooku. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu Netflixu, která je vždy připravena vám pomoci. Užijte si svůj nekonečný seznam filmů a seriálů, které Netflix nabízí!

Přechod na oficiální webovou stránku Netflix

je jednoduchý a rychlý. Pokud máte MacBook a chcete si stáhnout Netflix a vychutnat si nejnovější filmy a seriály ve vysoké kvalitě, tady je návod, jak na to.

 1. Otevřete internetový prohlížeč na svém MacBooku. Doporučujeme použít nejnovější verzi Safari nebo Chrome pro optimální výkon.

 2. Zadejte do adresního řádku "www.netflix.com" a stiskněte klávesu Enter. Budete přesměrováni na oficiální webovou stránku Netflix.

 3. Klikněte na tlačítko "Přihlásit se". Pokud již máte účet na Netflixu, stačí zadat své přihlašovací údaje a kliknout na "Přihlásit se". Pokud ještě nemáte účet, můžete si ho zdarma vytvořit kliknutím na "Registrujte se".

 4. Jakmile se přihlásíte, budete se moci ponořit do světa nekonečného obsahu na Netflixu. Můžete procházet kategoriemi, vyhledávat své oblíbené filmy a seriály nebo si nechat doporučit nové tituly na základě vašich preferencí.

Je to opravdu tak jednoduché. Stáhněte si Netflix na svůj MacBook a začněte vychutnávat svou oblíbenou zábavu kdykoliv a kdekoliv. Nezapomeňte však, že k používání Netflixu budete potřebovat stabilní internetové připojení a aktivní předplatné Netflixu. Takže hurá na to, vydejte se na oficiální webovou stránku Netflix a začněte objevovat svět nekonečné zábavy!
Vyberte požadovaný tarif a zahajte bezplatnou zkušební dobu

Vyberte požadovaný tarif a zahajte bezplatnou zkušební dobu

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet Netflix na svém MacBooku, nejprve musíte nainstalovat příslušnou aplikaci. Následujte tyto jednoduché kroky a začněte si užívat neomezený přístup k filmům a seriálům ve svém oblíbeném zařízení.

 1. Otevřete App Store na vašem MacBooku.
 2. Do vyhledávacího pole vpravo nahoru zadejte "Netflix".
 3. Mezi výsledky vyberte oficiální Netflix aplikaci a klikněte na tlačítko "Stáhnout".
 4. Po dokončení stažení se aplikace automaticky nainstaluje na vašem MacBooku.
 5. Po otevření aplikace klikněte na tlačítko "Přihlásit se".
 6. Vytvořte si nový účet Netflix nebo se přihlaste pomocí svých stávajících přihlašovacích údajů.
 7. Po provedení přihlášení .

Nyní jste připraveni si naplno užívat Netflix na svém MacBooku. Pamatujte si, že po skončení bezplatné zkušební doby bude účet automaticky převeden na placený tarif, pokud jej nezrušíte. Můžete si tak vychutnávat neomezený přístup k obrovskému výběru filmů a seriálů, kdykoliv a kdekoliv budete chtít.
Navigujte na stránku s nabídkou stažení Netflixu pro Mac

Chcete si vychutnat své oblíbené seriály a filmy na Netflixu přímo na svém Macbooku? Nebojte se, žeby to bylo složité! S návodem k instalaci Netflixu na Macbook se vám otevírá možnost streamovat neomezený obsah přímo na vašem zařízení.

Prvním krokem je samozřejmě přístup na oficiální webovou stránku Netflixu. Otevřete si prohlížeč a přejděte na adresu www.netflix.com.

 1. Přihlašte se na svůj účet Netflix nebo si vytvořte nový účet, pokud jste ještě členem této populární streamingové služby.

 2. Přejděte do sekce "Nabídka stažení" a vyberte možnost "Mac".

 3. Klikněte na tlačítko "Stáhnout" a vyčkejte, až se stažení dokončí.

 4. Po dokončení stahování nainstalujte Netflix na svůj Macbook kliknutím na stažený instalační soubor.

Po úspěšné instalaci se Netflix objeví v přehledu aplikací na vašem Macbooku. Stačí připojit se k internetu, přihlásit se a můžete začít streamovat svá oblíbená videa. Užívejte bezproblémové zážitky z nekonečného výběru filmů a seriálů, které Netflix nabízí.
Stáhněte a nainstalujte aplikaci Netflix na MacBooku

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Netflix na MacBooku

Pokud máte MacBook a chcete si vychutnat oblíbené filmy a seriály na Netflixu, pak je nainstalování aplikace na vašem zařízení velmi snadné. Sledujte tento jednoduchý návod, který vám ukáže, jak stáhnout a nainstalovat Netflix na MacBook.

 1. Otevřete App Store na vašem MacBooku. Projděte do vyhledávacího pole (vpravo nahoře) a zadejte "Netflix".
 2. Klikněte na ikonu aplikace Netflix v seznamu výsledků vyhledávání.
 3. Klikněte na tlačítko "Stáhnout" nebo "Instalovat", které se nachází vedle ikony aplikace. Vaše MacBook začne automaticky stahovat a nainstalovat aplikaci.

Jakmile je aplikace stažena a nainstalována, můžete ji použít. Najděte ikonu Netflix na svém plošném prostoru nebo v Launchpadu a klikněte na ni. Poté se přihlaste nebo vytvořte nový účet Netflix a začněte streamovat své oblíbené filmy a seriály přímo na svém MacBooku.

Pamatujte, že si musíte předplatit službu Netflix, abyste mohli streamovat obsah. Pokud již předplatíte Netflix, jednoduše se přihlaste a začněte si užívat nekonečné množství zábavy. Pokud ještě nemáte předplatné, můžete si jednoduše vytvořit nový účet prostřednictvím aplikace Netflix na vašem MacBooku. Takže neváhejte a zahajte svou cestu nekonečným světem zábavy s Netflixem na MacBooku!
Spusťte aplikaci Netflix a začněte si užívat svůj oblíbený obsah

Spusťte aplikaci Netflix a začněte si užívat svůj oblíbený obsah

Pokud jste majitel MacBooku a chcete si užívat oblíbené filmy a seriály na Netflixu, neváhejte a sledujte náš jednoduchý návod k instalaci. Prvním krokem je spustit Mac App Store na vašem MacBooku. Poté vyhledejte aplikaci Netflix prostřednictvím vyhledávacího pole v pravém horním rohu obrazovky. Po nalezení aplikace klikněte na tlačítko "Instalovat" vedle ikony aplikace Netflix.

Jakmile se instalace dokončí, aplikace Netflix se automaticky nainstaluje ve složce "Aplikace" vašeho MacBooku. Poté aplikaci jednoduše otevřete a přihlaste se pomocí svého Netflix účtu. Pokud ještě žádný účet nemáte, neváhejte si ho vytvořit. Netflix vám nabízí nejen široký výběr filmů a seriálů, ale také možnost sledování v HD kvalitě až na 4 zařízeních současně.

Aplikace Netflix vám také umožní vytvářet profily pro všechny členy rodiny, takže každý může sledovat svůj oblíbený obsah. Můžete si také stáhnout filmy a seriály, abyste si je mohli pustit i offline, například na cestách. Netflix také vyhledává filmy a seriály na základě vašich preferencí, takže vždy najdete něco, co vás zaujme. Takže neváhejte a začněte si užívat svůj oblíbený obsah na Netflixu právě teď! Doufám, že vám náš návod k instalaci Netflixu na MacBook pomohl! Teď můžete bezstarostně sledovat své oblíbené seriály a filmy. Pamatujte si, že vždy stahujte aplikace z důvěryhodných zdrojů a buďte si jisti, že váš MacBook je aktualizovaný. Užijte si neomezený streaming!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *