Jak zrušit Netflix: Průvodce postupem
|

Jak zrušit Netflix: Průvodce postupem

Věděli jste, že zrušení svého Netflixu je mnohem snazší, než si možná myslíte? Na první pohled může být proces ukončení předplatného zmatený, ale v našem průvodci vám představíme snadné kroky, jak se s tímto oblíbeným streamovacím službou rozloučit. Odhlášení z Netflixu není jen o kliknutí na tlačítko "Zrušit", je tu mnohem víc, o čem byste měli vědět, abyste se vyhnuli nečekaným poplatkům a zbytečnému stresu. V tomto článku se podělíme o podrobný postup, který vám vysvětlí, jak přerušit své předplatné, co dělat s vašimi osobními údaji a jak se ujistit, že vaše peníze se vám vrátí v plné výši. Takže připravte se, ať vás náš průvodce provede jednoduchým procesem ukončení Netflixu.
Jak zrušit Netflix na různých zařízeních

Jak zrušit Netflix na různých zařízeních

Hledáte jednoduchý postup, jak zrušit váš Netflix účet na různých zařízeních? Nezoufejte, máme pro vás návod, který vám pomůže v tomto procesu. Bez ohledu na to, zda používáte počítač, chytrý televizor nebo mobilní telefon, můžete snadno ukončit své členství a přestat platit za Netflix.

 1. Pro zrušení na počítači:
 • Otevřete webový prohlížeč a přihlaste se do svého Netflix účtu.
 • V pravém horním rohu klikněte na svůj profil a vyberte možnost "Účet".
 • Sjednejte se k sekci "Plánování a fakturace" a klikněte na tlačítko "Zrušit členství".
 • Postupujte podle pokynů a potvrďte ukončení členství.
 1. Pro zrušení na chytrém televizoru:
 • Otevřete aplikaci Netflix na vašem televizoru.
 • Přihlaste se ke svému účtu.
 • Přejděte na domovskou obrazovku a vyberte možnost "Nastavení".
 • Najděte možnost "Účet" a vyberte ji.
 • V sekci "Plánování a fakturace" klikněte na tlačítko "Zrušit členství" a následujte pokyny k ukončení členství.
 1. Pro zrušení na mobilním telefonu nebo tabletu:
 • Otevřete aplikaci Netflix na vašem zařízení.
 • Přihlaste se ke svému účtu.
 • Klepněte na profilovou ikonu v levém horním rohu.
 • Přejděte na stránku účtu a najděte sekci "Plánování a fakturace".
 • Klepněte na tlačítko "Zrušit členství" a následujte instrukce k dokončení zrušení.

Zrušení Netflixu je snadné a rychlé na různých zařízeních. Stačí postupovat podle jednoduchých kroků uvedených v tomto průvodci. Pokud se v budoucnu rozhodnete vrátit k Netflixu, můžete se kdykoli znovu přihlásit a obnovit své členství. Vyplňte svůj volný čas jinými zálibami nebo sledováním obsahu z jiných zdrojů.

Alternativy ke klasickému Netflix předplatnému

Alternativy ke klasickému Netflix předplatnému

Pokud se rozhodnete zrušit své Netflix předplatné, existuje několik alternativ, které vám mohou nabídnout podobný zážitek při streamování oblíbených filmů a seriálů. Zde jsou některé možnosti, které stojí za zvážení:

 1. Amazon Prime Video: Tento služba nabízí rozsáhlou knihovnu filmů a seriálů, včetně originálních pořadů. Kromě toho získáte přístup k dalším funkcím, jako je rychlé doručení zboží ze služby Amazon a bezplatné streamování hudby.

 2. Hulu: Pokud jste fanouškem televizních seriálů, Hulu by mohl být pro vás ideální volbou. Tato platforma nabízí širokou škálu pořadů od různých televizních stanic a producentů, včetně některých unikátních a exkluzivních seriálů.

 3. Disney+: Pokud jste milovníkem klasických Disney filmů, Marvelu, Star Wars nebo obsahu od Pixaru, předplatné Disney+ může splnit vaše očekávání. Můžete si vychutnat celé série těchto ikonických značek a objevovat nový obsah, který Disney každý měsíc aktualizuje.

Neočekávejte, že tyto alternativy budou přesným náhradou za Netflix, každá služba má své vlastní unikátní nabídky a obsah. Doporučujeme si porovnat funkce, knihovny a ceny jednotlivých služeb, abyste našli tu nejlepší pro váš vkus a potřeby.
Kroky k zrušení Netflix předplatného

Kroky k zrušení Netflix předplatného

Pokud se rozhodnete zrušit své předplatné Netflixu, můžete to udělat jednoduše následujícím způsobem:

 1. Přihlaste se ke svému Netflix účtu. Otevřete webovou stránku Netflixu a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.

 2. Po přihlášení najděte profil vpravo nahoře. Po najetí myší na váš profil se objeví seznam voleb. Vyberte možnost "Účet" v dolní části seznamu.

 3. Jakmile jste v sekci "Účet", přejděte dolů na stránku k položce "Podrobnosti o členství". Zde uvidíte možnost "Zrušit členství". Klikněte na ni.

 4. Netflix vás přesune na stránku, která vám ukáže výhody zůstání člena. Pokud jste si jisti svým rozhodnutím, pokračujte a klikněte na tlačítko "Zrušit členství".

 5. Po potvrzení zrušení se vaše předplatné ukončí na konci aktuálního fakturačního období. V případě, že jste si změnili názor, máte možnost znovu aktivovat své členství kdykoliv.

Ujišťujeme vás, že proces zrušení předplatného je snadný a bezproblémový. Jakmile bude zrušeno, již nebudete platit za službu Netflix, ale stále budete mít přístup k obsahu až do konce daného období.
Jak získat vrácení peněz za zrušení Netflix předplatného

Jak získat vrácení peněz za zrušení Netflix předplatného

Pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné Netflixu, můžeme vám poskytnout jednoduchý průvodce postupem, jak na to. Než začnete, mějte na paměti, že možnost vrácení peněz za zrušení předplatného závisí na konkrétních podmínkách společnosti Netflix. Zde je několik kroků, které vám mohou pomoci dosáhnout vrácení peněz:

 1. Přihlaste se ke svému Netflix účtu přes webovou stránku.
 2. Klikněte na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 3. V rozbalovacím menu vyberte položku "Účtování a platby".
 4. Pod sekcí "Detaily členství" najdete odkaz "Zrušit členství". Klikněte na tento odkaz.

Po kliknutí na odkaz vás Netflix přesměruje na stránku pro potvrzení zrušení členství. V této fázi je možné, že se vám zobrazí nabídka s možností bezplatného zůstatku členství do konce měsíčního fakturačního období. Pokud chcete získat vrácení peněz za zrušení předplatného, je důležité odmítnout tuto nabídku a potvrdit zrušení.

Po potvrzení zrušení vám Netflix pošle potvrzovací e-mail a přestane vám příští měsíc fakturovat. Pokud jste například své předplatné zaplatili na začátku měsíce a zrušíte ho v polovině měsíce, budete mít přístup k obsahu Netflixu až do konce fakturačního období, za které jste již zaplatili.

Mějte ale na paměti, že vrácení peněz za zrušení předplatného není automatické a závisí na podmínkách společnosti Netflix. V případě, že máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace ohledně vrácení peněz, doporučujeme vám kontaktovat zákaznickou podporu Netflixu prostřednictvím formuláře na jejich webové stránce.

Možnosti pozastavení a opětovného aktivování Netflix předplatného

Netflix je jednou z předních služeb streamování filmů a seriálů, kterou si můžete užívat kdykoliv a kdekoli. Nicméně, v případě potřeby můžete své předplatné pozastavit nebo ho opětovně aktivovat. Pokud se rozhodnete na chvíli přestat sledovat, tady je několik možností, jak pozastavit vaše Netflix předplatné:

 1. Webová stránka: Přihlaste se na svůj Netflix účet na webové stránce a přejděte do sekce "Účet". Zde najdete možnost "Pozastavit členství". Klikněte na tuto možnost a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Vaše předplatné bude automaticky pozastaveno a nebude vám účtováno za další měsíc.

 2. Mobilní aplikace: Pokud používáte Netflix na svém mobilním zařízení, stačí otevřít aplikaci a klepnout na ikonu menu v levém horním rohu obrazovky. Poté vyberte možnost "Účet" a přejděte na "Členství a platby". Zde najdete možnost "Pozastavit členství". Klepněte na tuto možnost a následujte pokyny k dokončení pozastavení předplatného.

 3. Kontaktování zákaznické podpory: Pokud si nejste jisti, jak pozastavit nebo opětovně aktivovat vaše Netflix předplatné, můžete se obrátit na zákaznickou podporu. Navštivte webovou stránku pomocníka Netflix a zvolte možnost "Kontaktujte nás". Zde získáte přístup k telefonnímu číslu nebo online chatu, kde vám specialista zákaznické podpory poskytne potřebnou pomoc a odpoví na vaše otázky.

Nyní, když víte, jak pozastavit a opětovně aktivovat své Netflix předplatné, můžete si ho přizpůsobit svým potřebám a sledovat své oblíbené filmy a seriály, když budete chtít. Buďte ujištěni, že váš účet je připraven vám poskytnout všechnu potřebnou flexibilitu.

Poradce k ohledně zrušení Netflix: Co ztrácíte a co získáváte

V případě, že jste se rozhodli zrušit své členství v Netflixu, existuje několik věcí, které byste měli vědět. Ztratíte sice přístup k nekonečnému množství filmů a seriálů, ale získáte zpět čas pro jiné záliby. Zde je pár věcí, které byste měli brát v úvahu při zrušení Netflixu:

 1. Ztrácíte: Velký výběr obsahu na vyžádání. Na stránkách Netflixu si můžete snadno najít oblíbené filmy a seriály a sledovat je bez omezení. Získáváte: Čas na jiné aktivity. Zrušením Netflixu získáte čas, který můžete věnovat rodině, přátelům, sportu, čtení nebo jakémukoli jinému koníčku. Postupně si vytvoříte nové zvyky a objevíte nové způsoby jak si užít volný čas.

 2. Ztrácíte: Sociální interakce/kecy o nových filmech. Jistě jste si užívali debatování o posledních odvážných seriózních dílech nebo oblíbených romantických komediích. Získáváte: Příležitost objevit nové zdroje zábavy. Bez Netflixu budete mít možnost zkoumat alternativní zdroje zábavy, jako jsou dobrodružné knihy, hudba, koncerty, divadlo nebo výlety do přírody. Existuje spousta způsobů, jak si užít zábavu mimo virtuální svět.

 3. Ztrácíte: Přístup k originálním seriálům a filmům vydaným pouze na Netflixu. Získáváte: Peníze ve vašem rozpočtu. Zrušením Netflixu přestanete platit měsíční poplatek za členství. Peníze, které jste dříve utráceli za přístup k obsahu na Netflixu, můžete nyní využít na cestování, investice nebo jiné priority ve vašem životě.

Nezapomeňte, že rozhodnutí o zrušení Netflixu je zcela individuální a závisí na vašich osobních preferencích a prioritách. Můžete si vyzkoušet přestávku od streamování a později se rozhodnout, jestli si předplatné znovu aktivovat, nebo zůstat bez něj.
Existuje možnost přechodu na jinou platformu pro streamování obsahu?

Existuje možnost přechodu na jinou platformu pro streamování obsahu?

Ano, existuje možnost přechodu na jinou platformu pro streamování obsahu, pokud jste rozhodnuti zrušit své členství v Netflixu. Pokud jste se rozhodli pro změnu a hledáte alternativy, na trhu existuje několik možností, které vám mohou nabídnout podobný obsah a funkce. Níže uvádíme několik nejpopulárnějších alternativ k Netflixu:

 1. Amazon Prime Video: Taoxto streamingová služba vám nabízí širokou škálu filmů, seriálů a původního obsahu. Máte také možnost streamovat populární televizní pořady a sportovní události. V předplatném je také zahrnuta možnost zakoupení produktů z nákupního centra Amazon.

 2. Hulu: Tato americká streamovací služba se zaměřuje převážně na televizní seriály a epizody. Nabízí širokou škálu obsahu od různých televizních sítí a studií. Můžete si také vybrat mezi reklamním a bezreklamním plánem, který neobsahuje přerušení reklamou během sledování.

 3. Disney+: Tato relativně nová platforma se zaměřuje na rodinný obsah, jako jsou filmy z Marvel studios, Star Wars, National Geographic a mnoho dalšího. Disney+ je ideální volbou pro fanoušky oblíbených franšíz a obsahu určeného pro všechny generace.

Není třeba se obávat, že jednoduše chcete změnit platformu pro streamování obsahu. V dnešním digitálním prostředí je na vás, abyste si vybrali službu, která nejlépe vyhovuje vašim osobním preferencím, pokud jde o obsah, ceny a uživatelské rozhraní. Doufáme, že vám náš průvodce "Jak zrušit Netflix" pomohl při rozhodnutí. Ať už z jakéhokoli důvodu, budete nyní vědět přesně, jak se odhlásit. Můžete se soustředit na jiné zdroje zábavy a objevovat nové možnosti. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *