Netflix žebříček: Nejlepší filmy a seriály na Netflixu
|

Netflix žebříček: Nejlepší filmy a seriály na Netflixu

Vítejte v našem článku o nejlepším filmech a seriálech na Netflixu! Připravili jsme pro vás žebříček plný neuvěřitelných titulů, které vás zaručeně zaujmou. Připojte se k nám a objevte to nejlepší z nekonečného světa streamování.
1. Novinky na Netflixu: Nejlepší filmy a seriály, které nemůžete minout

1. Novinky na Netflixu: Nejlepší filmy a seriály, které nemůžete minout

Pokud jste fanoušky Netflixu a rádi se držíte trendů, pak jste na správném místě! Netflix nám opět přináší skvělé novinky, které rozhodně nemůžete minout. Pokud se chystáte na filmový večer, máme pro vás několik tipů na filmy, které ve vás vyvolají napětí, smích nebo dojatost.

 • "Krvavý diamant" – světoznámý thriller s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Příběh se odehrává v konfliktní Africe a nabízí hodinu nekompromisního napětí a akce.

 • "Strážci galaxie" – pokud se rozhodnete pro odpočinkový a zábavný večer, tento sci-fi snímek je tím pravým. Plný zábavy, dobrodružství a úžasných efektů.

 • "Black Mirror" – revoluční seriál, který se pohybuje na hranici sci-fi a hororu. Každá epizoda je samostatným příběhem a nabízí odrážející se zrcadlo naší společnosti a technického pokroku.

Doufáme, že naše tipy vám pomohou při výběru filmů a seriálů na Netflixu. Síť slibuje stále se rozšiřující nabídku a my se už těšíme na další přírůstky. Chce to jen dostatek popcornu a pohodlné místo na pohovce.

2. Odlehčení po dlouhém dni: Nejlepší komedie na Netflixu

2. Odlehčení po dlouhém dni: Nejlepší komedie na Netflixu

Netflix je známý svou širokou nabídkou komedií, které vám mohou zajistit odlehčení po dlouhém dni. Jestliže máte rádi smích a humor, pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás seznam nejlepších komediálních filmů, které můžete na Netflixu najít. Vychutnejte si tento výběr a nechte se unést do světa veselých historek a nečekaných situací.

 1. "The Hangover" – Tentokrát se nebudeme bavit jen o jednom filmu, ale celé trilogii. Tato série komediálních filmů vás zaručeně rozesměje do slz. Příběh se točí kolem skupiny kamarádů, kteří po nezapomenutelné rozlouce s nezletilostí odjíždějí do Las Vegas. Ráno po probuzení ale zjišťují, že mají stoprocentní zpoždění na den svatby a nemají vůbec žádnou vzpomínku na celou noc. Bude jim trvat neuvěřitelné dobrodružství, aby našli ztraceného ženicha a vyřešili všechny šílené problémy, které se kolem nich hromadí.

 2. "Superbad" – Tato komedie se zaměřuje na dva neohrabané středoškoláky, kteří se blíží ke konci svého studijního období. Jejich plány na večer před promocí se ale značně komplikují, když zjistí, že nemají žádné pití na párty. Spolu se svým kamarádem McLovinem se vydávají na šílenou švihadlo, plnou zmatků, trapasů a nečekaných komplikací. "Superbad" je výjimečně vtipná a zdokonalí vás dovednostmi v improvizaci humoru.

 3. "Bridget Jones’s Diary" – Pokud preferujete romantické komedie, pak je pro vás tento film tím pravým. "Bridget Jones’s Diary" sleduje osudy Bridget, sympatické britské ženy, která se snaží najít svého perfektního muže a zároveň bojuje s každodenními problémy. Hlavní roli v této komedii ztvárnila výjimečná Renée Zellweger a okouzlila diváky svou autenticitou a humorem. Připoutejte se a užijte si dobrodružství Bridget a jejího chaotického života.

Na Netflixu máte na výběr spoustu dalších skvělých komediálních filmů, které vám naplní večery smíchem a radostí. Posadněte si pohodlně, zapněte Netflix a nechte se unášet veselými příběhy, které vás rozesmějí do slz.

3. Napínavé zápletky: Nejlepší thrillerové seriály na Netflixu

Thrillerové seriály jsou úžasným způsobem, jak se dostat do sešlostí napínavých příběhů, plných zvratů a nečekaných zápletek. A neexistuje lepší platforma pro jejich sledování než Netflix. V tomto žebříčku vám přinášíme nejlepší thrillerové seriály, které na Netflixu naleznete. Připravte se na hodiny napětí a neodolatelného drama!

 1. "Život v síti" (Black Mirror): Tento kultovní britský seriál je absolvovaným mistrem napětí. Každá epizoda je samostatným příběhem, který se odehrává ve světě technologií. Od virtuální reality po umělou inteligenci, každý díl vás vtáhne do zakrouceného vesmíru na hranici skutečnosti a fikce. Berte raději s sebou svého nejzdatnějšího gripy, protože "Život v síti" vám rozsekne mozky!

 2. "Stranger Things": Tento retro sci-fi thriller se odehrává v osmdesátých letech a nabízí vzrušující směsici nadpřirozených jevů, tajemství a děsivých stvoření. Sledujte skupinu opravdových přátel, jak se snaží odhalit tajemství zmizení jejich spoluhráče. "Stranger Things" vás zaručeně udrží na okraji sedadla a vyhání mráz po zádech!

 3. "Money Heist" (La Casa de Papel): Tento španělský thriller vytvořil skutečnou senzaci po celém světě. Sledujte geniálního zločince jménem Profesor, jak vede skupinu převlečených lupičů během největší loupeže v historii. S napínavými zvraty, emocionálními okamžiky a nečekanými prostředky se "Money Heist" stává jedním z největších hitů na Netflixu. Připravte se na nekonečné dobrodružství a vášnivé napětí!

Tyto úžasné thrillerové seriály vám nabídnou střípky pocitů, které vás udrží připoutané ke svému televizoru. Od napínavých mysteriózních příběhů po intenzivní akční sekvence, Netflix přináší nejlepší zábavu pro milovníky thrillerů. Zbystřete své smysly a připravte se na nezapomenutelnou jízdu!
4. Filmové poklady světové kinematografie: Nejlepší zahraniční filmy na Netflixu

4. Filmové poklady světové kinematografie: Nejlepší zahraniční filmy na Netflixu

Filmové poklady světové kinematografie jsou perly, které nelze přehlédnout. A co když vám řeknu, že mnoho z těchto filmů je dostupných přímo na Netflixu? Ano, správně jste slyšeli! Naší úplně první zastávkou na cestě za filmovými lahůdkami je seznam nejlepších zahraničních filmů na Netflixu. Připravte se na emotivní příběhy, vizuální kouzlo a vysoce oceňované herecké výkony.

Zůstaňte ponořeni do skvělých příběhů prostřednictvím těchto filmů, které vám nechte vyrazit dech:

 • "Paříž, Texas" (1984) – Tento kultovní snímek režírovaný Wimem Wendersem vám poskytuje poetický a hluboce působivý pohled na Ameriku. S dojemným příběhem a brilantním výkonem Harryho Deana Stantona, tento film byl jedním z průkopníků v žánru road movie.
 • "Jedné noci v Paříži" (2011) – Romantický a vtipný snímek režírovaný Woody Allenem vás zavede do kouzelného světa Paříže. S úžasnou hvězdnou obsazeností, jako je Owen Wilson a Marion Cotillard, tato komedie vás zaručeně rozesměje a zároveň vás pohltí svým intelektuálním kouzlem.
 • "Oldboy" (2003) – Pokud hledáte napínavý a temný thriller, nenajdete lepší volbu než tento nezapomenutelný korejský film režírovaný Chan-wook Parkem. Zahrnuje nečekané zvraty, brutální akci a nezapomenutelné herecké výkony. "Oldboy" je viscerální a chladnou podívanou, která vás udrží na okraji sedadla.

Sdílením těchto filmů jsme si jisti, že na Netflixu najdete něco, co vás zaujme a zahřeje vaše filmové srdce. Vy, filmoví nadšenci, si zasloužíte ty nejlepší filmy, a naše sestavení vám pomůže při výběru toho pravého. Nesmělé úkryty kinematografie jsou teď dostupné jen pár kliknutí od vás – takže se pustte do objevování a vychutnejte si neskutečný svět filmových pokladů, který Netflix nabízí!
5. Pro fanoušky sci-fi a fantasy: Nejlepší žánrové filmy a seriály na Netflixu

5. Pro fanoušky sci-fi a fantasy: Nejlepší žánrové filmy a seriály na Netflixu

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi a fantasy žánru, tak Netflix má pro vás připravenou širokou škálu skvělých filmů a seriálů, které vás nadchnou. Díky těmto neuvěřitelným příběhům a vizuálním efektům se můžete ponořit do fantastických světů a prožít nezapomenutelná dobrodružství. Zde je seznam těch nejlepších žánrových filmů a seriálů, které si zaslouží vaši pozornost:

 • Stranger Things: Tato seriálová hitovka vás zavede do 80. let minulého století, kdy malé městečko zažívá záhadné události spojené s paranormálními jevy a ztracenými dětmi. Napínavý příběh, výborné herecké výkony a atmosféra nostalgických osmdesátek dělají z tohoto seriálu fantastickou volbu pro fanoušky sci-fi a fantasy.
 • Black Mirror: Tato antologická série vytváří temné a přemýšlivé příběhy založené na technologickém vývoji. Každá epizoda je samostatným příběhem, který představuje dystopickou vizi budoucnosti. Pokud milujete provokativní a inteligentní sci-fi, tak je Black Mirror přesně to, co hledáte.
 • Altered Carbon: Tento seriál se odehrává v budoucnosti, kde lidské vědomí je uloženo do implantátů zvaných „stacks“ a tělo je pouze obal. Hlavní hrdina Takeshi Kovacs je nájemný voják, který je probuzen po dvoustovkách letech a musí vyřešit záhadu ohledně úmrtí bohatého magnáta. Altered Carbon je temný, nekompromisní a vizuálně ohromující seriál určený pro fanoušky sci-fi s pevným žaludkem.

Tyto jsou pouze některé z řady fantastických filmů a seriálů, které Netflix nabízí fanouškům sci-fi a fantasy žánru. Bez ohledu na to, jestli preferujete extrémní akci, napínavou detektivku nebo hlubokomyslnou filozofii, Netflix má pro vás připravenou širokou škálu žánrových počinů, které vás zcela pohltí.

6. Skvělý výběr dokumentů: Nejlepší dokumentární filmy a seriály na Netflixu

6. Skvělý výběr dokumentů: Nejlepší dokumentární filmy a seriály na Netflixu

Netflix nabízí široký výběr dokumentárních filmů a seriálů, které vás nadchnou svou autenticitou a příběhy z reálného světa. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem přírody, kriminologie nebo historie, Netflix má pro vás něco zajímavého. Zde je seznam nejlepších dokumentárních filmů a seriálů na Netflixu, které stojí za shlédnutí:

1. „Our Planet“ – tento vizuálně ohromující dokument z dílny BBC vás zavede do nejkrásnějších koutů naší planety. Vydáte se do divočiny a objevíte fascinující přírodní jevy i ohrožené druhy zvířat. Prostřednictvím jedinečných záběrů a poutavého komentáře od známých přírodovědců se dozvíte něco nového o našem světě.

2. „Making a Murderer“ – tento kontroverzní kriminální seriál vám poskytne pohled do tajemství amerického trestního systému. Sledujte život Steva Averyho, muže obviněného z vraždy, a snažte se rozluštit, zda byl skutečně spravedlivě odsouzen. Seriál vyvolal celosvětovou debatu a diváky vtáhl do hledání pravdy.

3. „Chef’s Table“ – pokud jste milovníkem gastronomie a váš životní sen byl stát se špičkovým šéfkuchařem, pak vás tento gastronomický seriál určitě nadchne. Každá epizoda představuje jednoho světově uznávaného šéfkuchaře, který sdílí své vzrušující kuchařské příběhy a ukazuje, jakým způsobem vytváří jedinečné gastronomické zážitky.

Na Netflixu je mnoho dalších skvělých dokumentů, které vás zaručeně zaujmou. Bez ohledu na vaše zájmy a preferované žánry, můžete si být jisti, že tato platforma vám nabídne nejlepší dokumentární zážitky. Ponořte se do fascinujícího světa skutečnosti a objevujte nové příběhy a nápady díky Netflixu.
7. Nejlepší adaptace literárních děl: Knihy, které se proměnily v kvalitní Netflixové seriály

7. Nejlepší adaptace literárních děl: Knihy, které se proměnily v kvalitní Netflixové seriály

Netflix není jen o skvělých filmech, ale také o ohromujících adaptacích literárních děl. Pokud jste fanouškem knih, které se proměnily v kvalitní Netflixové seriály, máme pro vás fantastický seznam! Zde najdete adaptace, které vás upoutají a přenesou vás přímo do světa vašich oblíbených příběhů.

1. „The Witcher“ – Tato populární fantasy série, založená na stejnojmenných knihách od Ondřeje Sapkowského, získala obrovskou popularitu a mezinárodní uznání. S Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie se protagonistou – lovce příšer – se budete vracet do temného a magického světa, plného nebezpečných monstr.

2. „Strážce“ – Tato mysteriózní série je adaptací českého bestselleru od Jámy. Sleduje příběh archiváře, který se potýká s nadpřirozenými jevy kolem něj. „Strážce“ vás zaujme svým napínavým a tajemným příběhem, který vám nedovolí přestat se dívat.

3. „Vzestup Fénixe“ – Tato dráma je založena na úspěšném románu Chimamandy Ngozi Adichie. Sleduje život mladé nigerijské dívky, která se snaží vymanit ze svého konzervativního prostředí a prosadit se ve světě, kde jsou ženy potlačovány. Tato povzbuzující a silná příběhová linie vás zanechá v hlubokých úvahách.

Tyto adaptace knih jsou jen některé z mnoha skvělých seriálů, které Netflix nabízí. Nebojte se prozkoumat tuto vzrušující kolekci a podívat se, jak vaše oblíbené příběhy ožívají na obrazovkách.
8. Vybrané Netflixovy originály: Nejlepší původní filmy a seriály od streamovacího giganta

8. Vybrané Netflixovy originály: Nejlepší původní filmy a seriály od streamovacího giganta

Netflix se stal jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu streamovacích služeb a vygeneroval značný boom v tvorbě původního obsahu. Tento článek se zaměří na výběr nejlepších původních filmů a seriálů od tohoto streamovacího giganta, které by neměly uniknout vaší pozornosti. V této exkluzivní kolekci Netflix představuje některé z nejžhavějších a nejoriginálnějších titulů, které jistě zaujmou jakoukoli streamingovou show.

Začneme více než hodinovým seznamem nejlepších filmů. Nechte se pohltit dramatickými příběhy **“Bird Box“** a **“Roma“**, které vás uchvátí svou emocionální sílou a vizuální estetikou. Toužíte-li po příjemném zábavném večeru, neváhejte si přehrát **“To All the Boys I’ve Loved Before“** a **“The Kissing Booth“**. Ti, kteří upřednostňují napětí a akci, nebudou zklamáni **“Extraction“** a **“The Old Guard“**. A to je pouze výběr z obrovského množství filmů, které Netflix nabízí.

Pokud jde o seriály, Netflix má na výběr opravdové poklady. Začněte sledováním **“Stranger Things“**, fenoménu, který se stal kultem, a buďte transportování do půvabného 80. let. Poté se pusťte do příběhu hudební skupiny **“The Get Down“**, který nabízí pohled do života a hudby v ulicích Bronxu. Netflix také nabízí osvědčené klasiky, jako je **“Breaking Bad“** a **“Friends“**, které stále lákají miliony diváků.

Vám tedy zbývá jen otevřít Netflix, sednout si pohodlně a začít objevovat svět úžasného a rozmanitého obsahu, který vám tato streamovací služba nabízí. Vybrané filme a seriály jsou jen malým ukázkovým vzorkem toho, na co se můžete těšit. Doufáme, že vám tento článek pomohl s výběrem nejlepších filmů a seriálů na Netflixu. Nezapomeňte sledovat žebříček pravidelně, aby vám neutekly novinky. Užívejte si svého oblíbeného obsahu a objevujte další skvělé tituly!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *