Netflix zrušení: Jak zrušit předplatné na Netflixu
|

Netflix zrušení: Jak zrušit předplatné na Netflixu

Vítejte! Pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné na Netflixu, jste na správném místě. V dnešním článku se zaměříme na jednoduché a efektivní způsoby, jak ukončit své členství na této populární streamovací platformě. Bez ohledu na to, zda již využíváte jiné služby nebo jen toužíte po změně, budu vám poskytovat podrobné informace o tom, jak tento proces úspěšně dokončit. Nezáleží na tom, jaká je vaše motivace nebo preferované platformy, protože vám představím různé metody, které vám umožní snadno zrušit své předplatné na Netflixu. Takže pokud jste připraveni si osvěžit streamovací zážitek nebo prostě jenom ušetřit trochu peněz, neváhejte dále číst!
Jak zrušit předplatné na Netflixu podle vašeho typu předplatného

Jak zrušit předplatné na Netflixu podle vašeho typu předplatného

Existuje několik způsobů, jak zrušit předplatné na Netflixu, záleží na tom, jakou formu předplatného máte. Zde je průvodce, který vám pomůže zrušit předplatné na Netflixu podle typu předplatného:

 1. Pokud jste si předplatili Netflix prostřednictvím webového prohlížeče:

  • Otevřete webový prohlížeč a přejděte na oficiální webovou stránku Netflixu.
  • Přihlaste se ke svému účtu pomocí svých přihlašovacích údajů.
  • Klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Účet".
  • Na stránce s účtem přejděte dolů k sekci "Členství a fakturace" a klikněte na odkaz "Zrušit členství".
  • Postupujte podle pokynů na obrazovce a potvrďte zrušení předplatného.
 2. Pokud jste si předplatili Netflix přes aplikaci na mobilním zařízení:

  • Otevřete aplikaci Netflix na svém mobilním zařízení.
  • Klikněte na ikonu svého profilu v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte "Účet".
  • Pod sekci "Členství" najdete možnost "Zrušit členství".
  • Postupujte podle pokynů na obrazovce a potvrďte zrušení předplatného.
 3. Pokud jste si předplatili Netflix prostřednictvím třetí strany (například přes kabelového operátora):
  • Kontaktujte příslušnou třetí stranu, prostřednictvím které jste si předplatili Netflix.
  • Požádejte je, aby zrušili vaše předplatné na Netflixu. Může být nutné poskytnout identifikační údaje nebo další potřebné informace.
  • Ujistěte se, že jste obdrželi potvrzení o zrušení předplatného.

Vždy si ujistěte, že jste zrušili předplatné na Netflixu před dalším fakturačním obdobím, abyste se vyhnuli nechtěným poplatkům. Je také vhodné si udělat screenshot nebo zapsat potvrzení o zrušení pro případné sporadické potíže.

Krok za krokem: Jak zrušit předplatné na Netflixu

Krok za krokem: Jak zrušit předplatné na Netflixu

Pokud jste se rozhodli přestat používat Netflix a rádi byste zrušili své předplatné, máme pro vás několik jednoduchých kroků, které vám pomohou.

 1. Přihlaste se do svého Netflix účtu pomocí svých přihlašovacích údajů.

 2. Po přihlášení klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Účet" z nabídky.

 3. Na stránce s nastavením účtu přejděte dolů a najděte sekci "Členství a platby". Klikněte na odkaz "Zrušit členství" vedle této sekce.

 4. Zde vás Netflix může požádat o potvrzení vašeho hesla nebo poskytnutí dodatečných informací k vašemu účtu. Potvrďte svou identitu a pokračujte.

 5. Nyní se dostanete na stránku s možnostmi pro zrušení předplatného. Vezměte si chvíli a přečtěte si informace o možnostech před zrušením členství.

 6. Vyberte si, jakou metodu zrušení předplatného chcete použít, například zrušení okamžitě nebo do konce aktuálního období fakturace.

 7. Potvrďte své rozhodnutí kliknutím na tlačítko "Zrušit členství".

A to je vše! Po potvrzení zrušení předplatného vám Netflix zašle potvrzovací e-mail. Ujistěte se, že jste odpovídajícím způsobem ukončili své členství, abyste se vyhnuli nechtěným poplatkům. Netflix vám také umožní znovu přihlásit se a zůstat členem, pokud se rozhodnete vrátit.

Nezapomeňte na toto při zrušení předplatného na Netflixu

Pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné na Netflixu, je důležité mít na paměti několik důležitých informací. Prvním krokem je přihlásit se do svého účtu na Netflixu prostřednictvím webového prohlížeče na vašem počítači. Poté klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky a zvolte možnost "Účet".

Na stránce s nastavením účtu najdete možnost "Zrušit členství" ve spodní části. Po kliknutí se vám zobrazí přehledné informace týkající se zrušení předplatného. Podle toho, zda máte standardní či premium plán, budete mít možnost zrušit okamžitě nebo na konci zúčtovacího období.

Za předpokladu, že se rozhodnete zrušit své předplatné okamžitě, budete mít k dispozici služby Netflixu až do konce aktuálního fakturačního období. Na druhé straně, pokud zvolíte možnost zrušení na konci období, budete mít přístup k obsahu na Netflixu do konce svého fakturačního cyklu. Nezapomeňte, že po zrušení předplatného se vaše fakturační informace uchovávají a v případě, že se rozhodnete později vrátit k Netflixu, nemusíte opět zadávat všechny údaje.

Zrušení předplatného na Netflixu je jednoduchý proces, který můžete snadno provést prostřednictvím svého účtu. Buďte ale opatrní, abyste zrušili předplatné tak, jak nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Můžete si být jisti, že Netflix vám poskytne přehledný návod, který vám ušetří čas a umožní vám užívat si streamování bezprostředně po vašem rozhodnutí zrušit předplatné.
Důležité informace ohledně zrušení předplatného na Netflixu

Důležité informace ohledně zrušení předplatného na Netflixu

:

 1. Krok za krokem: Jak zrušit předplatné na Netflixu

  • Nejprve se přihlaste do svého účtu na Netflixu.
  • Poté klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost "Účet".
  • V menu "Nastavení" v levém sloupci vyberte možnost "Zrušit členství".
  • Budete se následně dotázáni, zda opravdu chcete zrušit své předplatné. Pokud jste rozhodnuti, potvrďte tuto volbu.
  • Po potvrzení bude vaše předplatné zrušeno a budete mít přístup k Netflixu až do konce aktuálního členství.
 2. Upřesnění ohledně fakturačního cyklu a vrácení peněz

  • Po zrušení předplatného budete mít stále přístup k obsahu Netflixu až do konce aktuálního cyklu.
  • Netflix však neposkytuje vrácení peněz za část nevyužitého období po zrušení předplatného.
  • Pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné hned po obnově fakturace, měli byste si zkontrolovat datum příštího placení, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.
 3. Stále rádi vám pomůžeme

Buďte si jisti, že proces zrušení předplatného na Netflixu je přímočarý a jednoduchý. Pokud se však objeví jakékoli obtíže, neváhejte nás kontaktovat.
Odběr Netflixu: Bezpečné a snadné ukončení předplatného

Odběr Netflixu: Bezpečné a snadné ukončení předplatného

Ukončení předplatného Netflixu je snadné a jednoduché. Pokud již nechcete pokračovat ve sledování neomezeného množství filmů a seriálů, existuje několik možností, jak ukončit své členství. Začněte tím, že se přihlásíte do svého účtu na Netflixu.

 1. Přihlašte se do svého účtu: Krok první je přihlásit se na svůj Netflix účet pomocí svého uživatelského jména a hesla. Jakmile budete přihlášeni, přejděte na stránku vašeho účtu.

 2. Najděte možnost "Účtová stránka": Po přihlášení se přesuňte na horní pravý roh obrazovky a klikněte na svůj profilový obrázek. Z nabídky, která se objeví, vyberte možnost "Účet". To by vás mělo přenést na stránku s informacemi o vašem účtu a nastavení.

 3. Zrušení předplatného: Na stránce vašeho účtu přejděte na sekci "Členství a fakturace" a najděte volbu "Zrušit členství". Klikněte na tuto možnost a postupujte podle pokynů na obrazovce. Můžete si vybrat, zda chcete okamžitě zrušit členství nebo nechat členství aktivní po dobu zbývajícího období.

Je důležité mít na paměti, že při zrušení předplatného na Netflixu se veškerý obsah stane nedostupným okamžitě po ukončení členství. Po zrušení budete stále mít přístup k účtu a můžete se kdykoli přihlásit a opět obnovit členství.

Ukončení předplatného Netflixu je snadný a bezpečný proces. S těmito jednoduchými kroky můžete zrušit své členství a přestat platit za službu, pokud již nechcete pokračovat v jejím využívání.

Chcete ukončit předplatné na Netflixu? Zde je, jak na to

Pokud jste se rozhodli ukončit svoje předplatné na Netflixu, není to tak složité, jak by se mohlo zdát. Následujte tyto jednoduché kroky a během pár minut budete mít zrušení dokončeno.

 1. Přihlaste se do svého účtu na Netflixu pomocí svých přihlašovacích údajů.
 2. Jakmile jste přihlášeni, najděte vpravo horním rohu obrazovky ikonu svého profilu a klikněte na ni. Otevře se rozbalovací nabídka.
 3. V rozbalovací nabídce vyberte "Účet". Budete přesměrováni na stránku s nastavením vašeho účtu.
 4. Na stránce s nastavením účtu přejděte dolů ke sekci "Členství a fakturace" a klikněte na "Zobrazit podrobnosti".
 5. V této sekci uvidíte přehled svého současného předplatného. Klikněte na "Zrušit předplatné" vedle svého aktuálního plánu.

Po dokončení těchto kroků bude vaše předplatné na Netflixu zrušeno a nebude vám účtováno žádné další členství. Nezapomeňte, že si můžete kdykoli znovu předplatit, pokud se rozhodnete vrátit se k Netflixu.

Výhody a nevýhody zrušení předplatného na Netflixu

Pokud uvažujete o zrušení předplatného na Netflixu, je důležité zvážit jak výhody, tak i nevýhody této volby. Zde je pár důležitých faktorů, které byste měli zvážit předtím než se rozhodnete:

Výhody zrušení předplatného na Netflixu:

 • Úspora peněz: Zrušením předplatného na Netflixu si ušetříte měsíční náklady na toto streamovacího služby.
 • Časová flexibilita: Bez vázání na sledování obsahu na Netflixu budete mít více volnosti v rozvrhu a časové flexibilitě.
 • Rozšíření možností: Zrušením předplatného na Netflixu budete mít možnost objevovat a zkoumat i jiné streamovací platformy a jejich nabídku.

Nevýhody zrušení předplatného na Netflixu:

 • Omezený přístup k obsahu: Bez předplatného na Netflixu nebudete mít přístup k jejich rozsáhlému katalogu filmů, seriálů a dokumentů.
 • Ztráta společných zážitků: Pokud jste v kruzích přátel nebo rodiny, kde je Netflix oblíbenou platformou pro společné sledování, zrušení předplatného může znamenat ztrátu této zábavy a propojení.
 • Nemožnost streamování živě: Pokud jste zvyklí sledovat živé události, sportovní přenosy, nebo premiéry na Netflixu, zrušením předplatného ztratíte možnost sledovat tyto události okamžitě.

Předtím, než se rozhodnete zrušit předplatné na Netflixu, zvážte pečlivě tyto výhody a nevýhody a rozhodněte se podle svých osobních preferencí a potřeb. Buďte si jisti, že váš konečný výběr odpovídá vašim očekáváním a zájmům.

Doufáme, že vám náš průvodce zrušením předplatného na Netflixu poskytl užitečné informace. Nyní, když víte, jak na to, můžete snadno upravit své předplatné a ušetřit nějaké peníze. Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte se zeptat. Těšíme se na to, že vás brzy uvidíme zase u jiných užitečných témat.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *