Babovřesky Herci: Seznam herců v kultovním českém filmu Babovřesky

Vítejte uvnitř kultovního českého filmu Babovřesky! Připravili jsme pro vás seznam herců, kteří tvořili nezapomenutelnou partu v tomto ikonickém snímku. Přečtěte si, kdo se skrývá za oblíbenými postavami a jakým způsobem se tato komedie stala neodmyslitelnou součástí české filmové historie.
Seznam herců ve filmu Babovřesky

Seznam herců ve filmu Babovřesky

Ve filmu Babovřesky si zahrála řada talentovaných českých herců, kteří dotvořili jedinečnou atmosféru tohoto kultovního komediálního snímku. Mezi hlavními protagonisty najdeme herecké ikony jako Jiří Schmitzer, Pavel Liška a Tatiana Vilhelmová. Jiří Schmitzer ve filmu ztvárnil roli nezapomenutelného Františka Nováka, starostu vesnice, který svou nekonvenční povahou vyvolává neustálý humorný chaos. Pavel Liška se zhostil role jeho sympatického zetě Jardu, který se snaží udržet mír mezi babičkou a Františkem. A Tatiana Vilhelmová zaujala diváky jako rozvedená dcera Jana, která se vrací do vesnice a plánuje zde otevřít hostinec. Spolu s nimi se ve filmu objevuje i další plejáda výjimečných herců, kteří svým charismatem a vtipem přidávají na komické hodnotě Babovřesků.
Představení klíčových herců ve filmu Babovřesky

Představení klíčových herců ve filmu Babovřesky

Film Babovřesky je jedním z nejpopulárnějších českých komedií vůbec. Jeho úspěch je však bezesporu zásluhou skvělého hereckého obsazení. Zde je seznam klíčových herců, kteří vtiskli filmu svou nezaměnitelnou stopu:

 • Vlastimil Bedrna: Tento výrazný český herec si zahrál roli hlavního protagonisty, sympatického potápěče Popelky. Jeho charismatický projev a přirozené herecké schopnosti ho vynesly do pozice jednoho z nejoblíbenějších českých herců své doby.
 • Zdeněk Svěrák: Snad není nadšenec českého filmu, který by neznal tvář a hluboký hlas této legendy. Ve filmu Babovřesky ztvárnil roli Popelkova nejlepšího přítele Hariho, který svojí nezaměnitelnou energií a humorem okořenil každou scénu.
 • Jiří Lábus: Jiří Lábus je nedílnou součástí českých komedií již desítky let a v Babovřeskách to nebylo jinak. Jeho herecký talent se plně uplatnil v roli excentrického zubaře Pindoura, který se svými neuvěřitelnými kreacemi zažene nudu.

Toto je pouze malá ukázka zbožňovaných herců, kteří vytvořili perfektní hereckou sestavu ve filmu Babovřesky. Jejich jedinečné výkony, vtipné dialogy a spontánnost dodávají filmu ten pravý kultovní status. Pokud jste ještě neviděli tento český komediální skvost, rozhodně po něm sáhněte a připravte se na hodiny nekonečného smíchu!

Hlavní role a jejich význam v kultovním filmu Babovřesky

Hlavní role a jejich význam v kultovním filmu Babovřesky

Hlavní role v kultovním českém filmu Babovřesky ztvárnili talentovaní herci, kteří přinesli charakteristickou atmosféru a humor do této milované komedie. Pojďme se podívat na seznam hlavních herců, kteří stojí za úspěchem tohoto filmu:

Herci:

 • Miroslav Donutil jako František Týbl – do rolí excentrického starosty zasnoubeného s Pětkovou se Donutil perfektně vyjádřil svým nebývale komickým talentem.
 • Václav Vydra jako Ignác Křtil – zkušený herec Václav Vydra stvořil skvělý protějšek pro starostu, jehož temperamentní a impulzivní povaha dodává filmu potřebnou energii.
 • Tatiana Vilhelmová jako Pětková – nespoutaná a vtipná postava Pětkové se stala miláčkem diváků díky brilantní interpretaci Tatianny Vilhelmové.

Tyto tři hlavní role tvoří pevný základ komediálního týmu v Babovřeskách. Každý z herců přináší do své postavy vlastní charakteristiku a představením dokázali vytvořit nezapomenutelnou filmovou atmosféru, která nadchla diváky po celé České republice. Společně s dalšími talentovanými herci se Babovřesky staly jedním z nejoblíbenějších českých komediálních filmů všech dob.

Známá jména, která nezapomenete ve filmu Babovřesky

Známá jména, která nezapomenete ve filmu Babovřesky

V kultovním českém filmu Babovřesky se objevuje řada výjimečných hereckých osobností, které si získaly srdce diváků. Nezapomenutelné rozmarné příběhy obyvatel malého venkovského městečka Babovřesk drží pohromadě zvláštní skupinka herců, kteří dodávají filmu neopakovatelný šarm a humor. Pokud jste fanouškem těchto komediálních příběhů, určitě si pamatujete následující známá jména, která tvoří nepřehlédnutelnou součást tohoto filmového pokladu.

 1. Václav Vydra – Známý český herec a komik, který ve filmu Babovřesky ztvárňuje roli excentrického a nezapomenutelného policejního strážníka Leopolda. Jeho komické projevy a timing přinášejí divákům neustálý úsměv na tváři a jeho postava je jedním z pilířů celé série.

 2. Libuše Šafránková – Legendární česká herečka, kterou si pamatujeme z mnoha významných filmů, představuje v Babovřeskách Babku Starou, moudrou a nenapodobitelnou postarší ženu, která vždycky promlouvá do všech situací s jasnou a neotřesitelnou autoritou.

 3. Eva Holubová – Další vynikající herečka, jejíž komediální elán není možné přehlédnout. Ve filmu Babovřesky si zahrála paní Dášu, energickou a expressivní ženu, která dokáže svým nadšením a extravagancí pohltit okolí a přivést k smíchu.

Tato trojice herců, a mnoho dalších, společně vytváří nezapomenutelný a opravdu zábavný svět Babovřesků. Jejich vtipné dialogy, výrazné charaktery a herecká nadšenost garantují zaručenou porci humorného a chytrého odpočinku. Babovřesky jsou film, který všem fanouškům českého humoru zůstane ve paměti navždy.
Podrobný pohled na obsazení herců v Babovřeskách

Podrobný pohled na obsazení herců v Babovřeskách

Film Babovřesky, který byl vydán v roce 2013, se stal kultovním českým komediálním hitem. Jedním z důvodů jeho úspěchu bylo i skvělé obsazení herců, kteří svým talentem dotvářeli tento unikátní a nezapomenutelný filmový zážitek.

Ve filmu Babovřesky si patřičně zahráli někteří z nejuznávanějších českých herců a hereček. Hlavní role bratrů Grasgruberů ztvárnil nezapomenutelný Bolek Polívka, který se svou věrnou hereckou partnerkou Evou Holubovou vytvořil skvělý komediální tandem. Zajímavou a vyrazující postavu pak představuje i rozverná Táňa Zuzana Stivínová.

Další výrazné herecké výkony byly předvedeny Václavem Koptou, který ztvárnil lásku Boleslava Grasgrubera – paní Danu, a Jitkou Schneiderovou v roli jejich dcery Radky. V roli sympatického souseda a přítele Grasgruberů se představil Ondřej Vetchý. A jaké byly členky významných rodin příbuzenstva? Nevšední postavy oblíbených postav důstojnice Marie Hrbáčkové (Dana Batulková) a seržanta Františka Jeleňáka (Igor Chmela).

Babovřesky byly dovedené do života díky skvělému hereckému obsazení, které vytvořilo jiskřivou chemii na plátně. Každý z herců přinesl do filmu svůj osobitý styl a přispěl k úspěchu této komedie. Díky nim se Babovřesky staly jedním z nejoblíbenějších českých filmů současnosti.
Dynamika a chemie mezi herci ve filmu Babovřesky

Dynamika a chemie mezi herci ve filmu Babovřesky

V kultovním českém filmu Babovřesky se mísí vtip, nečekané situace a především skvělý výkon herců, kteří dokázali vytvořit nezapomenutelné postavy. Tato jedinečná dynamika a chemie mezi herci přispěla k úspěchu tohoto komediálního hitu.

V hlavních rolích se objevují ikony českého filmu jako Iva Janžurová a Václav Vydra, kteří svým charisma a hereckým umem zaujmou každého diváka. Jejich vzájemná interakce dodává filmu neodolatelný humor a charm. Janžurová se ve filmu proslavila rolí trochu excentrické, avšak srdce na správném místě, paní rolnice Hoťánkové a její herecký projev je jedinečný a autentický.

Dalšími překvapivými a zábavnými postavami jsou lovci přízraků Víťa Růžička (Vojtěch Kotek) a Káťa Lederová (Eva Holubová). Jejich rozporuplná povaha a vzájemný humor dodávají filmu na tempu a posouvají děj dopředu. Jejich komické scény a vtipné dialogy rozesmějí každého diváka a jejich chemie na plátně skvěle funguje.

Film Babovřesky je skvělým příkladem toho, jak důležitá je dobrá dynamika a chemie mezi herci. Tato magická kombinace přináší herecké výkony na úplně novou úroveň a dodává filmu autenticitu a zábavu. Babovřesky jsou nezapomenutelným komediálním dobrodružstvím, které si své místo v české filmové historii zaslouží.
Herci, kteří naplnili svoje role ve filmu Babovřesky

Herci, kteří naplnili svoje role ve filmu Babovřesky

Ve filmu Babovřesky se sešla skvělá herecká sestava, která naplnila svoje role do posledního detailu. Každý herec přinesl do filmu svou osobitou energii a přispěl k jeho nezapomenutelné atmosféře. Následuje seznam herců, kteří se podíleli na vytvoření této kultovní české komedie:

 • Miroslav Donutil: Snad nejznámější český herec ztvárňuje roli Kvido Babočky, hlavní postavy filmu. Jeho vtipné dialogy a komické grimasy ho pevně zakořenily v srdcích diváků.
 • Vlastimil Bedrna: Talentovaný herec se v Babovřeskách představuje v roli despota Žeryka, který vede boj o vládu nad vesnicí. S jeho pohledem plným něžného cynismu nešlo přestat se smát.
 • Tereza Kostková: Jako silná, chytrá a nezávislá žena se Tereza Kostková v roli policistky Lucinky ukázala v úplně jiném světle. Její charismatický projev a schopnost improvizace ji jednoznačně řadí mezi nejtalentovanější herečky své generace.

Tato trojice je samozřejmě jen malým výběrem z hlavních protagonistů filmu Babovřesky. Každý herec si ve své roli zaslouží uznání za svou schopnost přenést diváky do světa hrdinů plných bizarních situací a nezapomenutelných dialogů.

Osobnost a talent herců vyniká ve filmu Babovřesky

Osobnost a talent herců vyniká ve filmu Babovřesky

Film Babovřesky je kultovním českým hitem, který oslovil diváky svým vtipem a autentičností. Jedním z hlavních faktorů, které přispěly k úspěchu tohoto filmu, je talent a osobnost jeho herců.

Seznam herců v tomto filmu je dlouhý a plný známých jmen české filmové scény. Mezi hvězdné obsazení patří například:

 • Michal Dlouhý – ztvárnil roli sympatického, až naivního Honzy, který se ocitá uprostřed komických situací.
 • Zuzana Bydžovská – hrála roli jeho chytré a energické manželky Mařenky, která dokáže s humorem řešit všechny překážky.
 • Pavel Liška – filmový veterán předvádí skvělý výkon coby Honzův podivínský bratr.
 • Aleš Háma – ztvárnil roli podivínského souseda s obřími brýlemi, což mu vyneslo sympatie diváků.

Talent těchto herců je úchvatný a jejich herecký projev dodává filmu jedinečný šarm. Jejich chemie a dovednosti vytvářejí věrohodné postavy, které diváky vtáhnou do příběhu Babovřesk. Je to zkrátka film, který žije díky těmto vynikajícím hercům.

Představujeme špičkové herce, kteří si zahrají ve filmu Babovřesky

Představujeme špičkové herce, kteří si zahrají ve filmu Babovřesky

Film Babovřesky je jedním z nejlepších českých komedií posledních let a ve brings a kreativním herectví má opravdu co nabídnout. Ve filmu se objeví celá řada vynikajících herců, kteří svými hereckými schopnostmi a charismatickými projevy dodávají filmu nezapomenutelnou atmosféru. V hlavních rolích se představuje skvělý tým talentovaných herců, kteří reprezentují zároveň různé generace a herecké styly.

Mezi špičkové herce ve filmu Babovřesky patří prostředník ve vesnici Housátka, kterého si zahrál ikonický Pavel Nový. Jeho vtipný a energický projev přináší do filmu svěžest a humor. Mladší generaci hereckého talentu zde zastupuje například úžasná Tereza Voříšková, která se svým přirozeným hereckým projevem okouzluje diváky již několik let. Navíc se ve filmu objeví i další skvělí herci, jako je Tomáš Matonoha či Barbora Štěpánová, kteří perfektně dotvářejí hereckou sestavu tohoto kultovního českého snímku.

Ve filmu Babovřesky se setkáme také s řadou dalších talentů českého filmového plátna, jako je například Václav Postránecký, Petr Vacek nebo Ivana Chýlková. Ti všichni si s rolí dovedou skvěle pohrát a přispět k jedinečnosti tohoto filmu. Jejich herecké výkony jsou plné energie, nadšení a zábavy, takže vás určitě nebudou nudit. Pokud tedy máte rádi špičkové české herectví a zároveň se rádi bavíte, nemůžete si nechat ujít film Babovřesky, ve kterém vynikající herci dostávají příležitost ukázat své herecké umění ve zcela novém světle.
Zajímavosti o hercích ve filmu Babovřesky

Zajímavosti o hercích ve filmu Babovřesky

jsou neoddělitelnou součástí tohoto kultovního českého snímku. V tomto příspěvku vám přinášíme seznam všech herců, kteří se podíleli na vytvoření této úspěšné komedie.

V hlavních rolích se objevují dva skvělí herci:

 • Jiří Labus – Jiří Labus patří mezi nejuznávanější české herce. Ve filmu Babovřesky ztvárnil roli sympatického podnikatele Václava. Jeho vtipné dialogy a charismatický projev rozhodně nelze přehlédnout.
 • Zdeněk Svěrák – Tento výjimečný herec je autorem scénáře k Babovřeskám a zároveň ztvárnil roli babky Kristůfka. Jeho herecké umění je nezapomenutelné a tato role mu přinesla velkou popularitu u diváků.

V dalších rolích se představili další skvělí herci, kteří výrazně přispěli k úspěchu filmu:

 • Lucie Vondráčková – ztvárnila roli mladé lékařky Moniky, která přichází do Babovic a způsobí zde nemalou rozruchu.
 • Jan Budar – tento talentovaný mladý herec se v Babovřeskách objevil jako Moničin bratranec Honza, který má velké plány a chce v Babovicích otevřít pohostinství.
 • Miroslav Táborský – ztvárnil roli místního excentrického hostinského Pohorského, jehož jedinou láskou jsou jeho dvě morčata.

Ti všichni se zhostili svých rolí s nadšením, což přispělo k jedinečné atmosféře Babovřesků a udělalo z tohoto filmu kultovní záležitost.

Odznak hrdosti: Kvalitní herecký soubor ve filmu Babovřesky

Odznak hrdosti: Kvalitní herecký soubor ve filmu Babovřesky

V kultovním českém filmu Babovřesky se můžeme těšit na neuvěřitelně talentovaný herecký soubor, který přináší skvělou interpretaci hlavních postav. Tato komedie je naplněna energií, humorem a nezapomenutelnými situacemi, a to díky vynikajícímu výkonu celého týmu herců.

Jeden z nejvýznamnějších herců ve filmu Babovřesky je Jan Dolanský, který se zhostil role sympatického a trochu nešikovného Franty Nováka. Jeho charismatický projev a komediální talent přilákali diváky do kin po celé České republice. Další významnou postavou je Radovan Lipus, který si zahrál postavu podivínského excentrika Pepy Srnce. Jeho herecká četačka a vtipné vyjádření humoru si získaly srdce diváků.

V Babovřeskách se také objevují další talentovaní herci, kteří dodávají filmu na jedinečnosti. Patří sem například Andrea Poláková jako výstřední starostka Věra, nebo Jiří Pecha v roli nezaměnitelného Šebesty. Všechny tyto postavy jsou ztvárněny s precizností a vášní a přinášejí divákům spoustu úsměvů a zábavy.

S tak výrazným a talentovaným hereckým souborem je Babovřesky nezapomenutelným filmem, který osloví diváky všech věkových skupin. Je to zároveň důkazem toho, že česká filmová tvorba má co nabídnout a že se může pyšnit špičkovými hereckými výkony. Pokud si chcete užít skvělou komedii s vynikajícími herci, pak si nenechte ujít Babovřesky! Tak tady to máme – seznam herců, kteří tvořili kultovní obsazení filmu Babovřesky. Tyto nadané osobnosti společně vytvořily nezapomenutelný filmový zážitek. Doufáme, že jste se bavili při čtení tohoto článku a že vás tento seznam herců připomněl skvělé momenty z Babovřesků.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *