Ordinace v Růžové Zahradě 1 Herci: Přehled herců v první sérii populárního seriálu

Ordinace v Růžové Zahradě 1 Herci: Přehled herců v první sérii populárního seriálu

Jsme zde, abychom vám představili skvělý seriál Ordinace v Růžové Zahradě 1. V našem článku najdete úplný přehled hereckého obsazení první série tohoto populárního seriálu. Připravte se na seznam známých tváří, které tvoří nezapomenutelné postavy tohoto milovaného lékařského dramatu.
Přehled hlavních herců v seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1

Přehled hlavních herců v seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1

V seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1 se objevuje řada talentovaných herců, kteří přinášejí do děje nejenom své herecké dovednosti, ale také charisma a autenticitu. Tato populární série sleduje příběhy doktorů, sester a dalšího personálu lékařské ordinace. Níže uvádíme přehled hlavních herců, kteří ztvárňují klíčové postavy v první sérii tohoto úspěšného seriálu.

Hlavní herci v seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1:

 • Doktor Adam Kocourek – Tuto roli excelentně ztvárnil talentovaný herec Jan Cina. Doktor Kocourek je respektovaný a vážený lékař s pevnými morálními hodnotami a zvláštním smyslem pro humor.
 • Michaela Maurerová – Tuto postavu přesvědčivě oživila herečka Barbora Kodetová. Jako laborantka s vřelým srdcem a pozitivní energií je Michaela nenahraditelnou součástí ordinace.
 • Kateřina Tučková – Této sestře se v seriálu bravurně věnuje herečka Dana Batulková. Kateřina je pečlivá profesionálka se silným smyslem pro spravedlnost a podpůrný přístup k pacientům.

Toto je pouze malý výčet herců, kteří si zaslouží uznání za svou práci ve známém seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1. Jejich charizma a vynikající herecké výkony pomáhají stvořit autentickou atmosféru a přinášejí život do každé epizody. Ukažte respekt těmto talentovaným jedincům, kteří ztělesňují oblíbené postavy této televizní série.

Podrobné informace o hereckém obsazení v první sérii

Podrobné informace o hereckém obsazení v první sérii

V první sérii populárního českého seriálu "Ordinace v Růžové Zahradě" se objeví skvělí herci, kteří naši obrazovky oživí svými úžasnými hereckými výkony. Zde najdete podrobný přehled herců, kteří ve hře hrají hlavní role:

 • Tereza Kostková – ztvárňuje mladou a ambiciózní doktorku Janu, která se dostává do ordinace v malém městečku Růžová Zahradě. Její charisma a energie ji rychle stávají oblíbenou postavou mezi diváky.
 • Jiří Janošek – excelentně představuje lékaře Tomáše, šarmantního a zkušeného kolegu Jany, který ji uvádí do světa ordinace. Jeho klidný a rozvážný přístup k pacientům mu získává důvěru a respekt.
 • Eva Nováková – v roli sestry Majky se zázračně projevuje talent herečky, která se dokáže ztotožnit s vřelou a starostlivou postavou. Její vtip a nezdolná optimismus rozjasňuje náročné chvíle v ordinaci.

Toto je jen malá ukázka z celého hereckého obsazení první série "Ordinace v Růžové Zahradě". Každý z herců přináší do své role jedinečnost a spolu stvořili nezapomenutelný svět plný emocí a lékařských příběhů. Nechte se překvapit jejich profesionálními výkony a nenechte si ujít jednu z nejúspěšnějších českých televizních sérií!

Prohlédněte si herecké výkony v nejpopulárnějším seriálu

Ordinace v Růžové Zahradě je český televizní seriál, který zaujal srdce diváků po celé republice. Jeho první série byla obzvláště populární díky skvělým hereckým výkonům. Zde vám přinášíme přehled hlavních herců, kteří se podíleli na vytvoření této nezapomenutelné série.

 1. Zuzana Norisová jako MUDr. Eva Štěpánová – Zuzana se stala tváří seriálu a její ztvárnění hlavní lékařky ráže srdečnosti a sny o lásce se stalo ikonickým.

 2. Jiří Pomeje jako MUDr. Radovan Sázava – Jeho charismatická povaha a vtipný projev z něj udělali oblíbeného doktora Sázavu, který si svým humorem získal mnoho diváků.

 3. Václav Vydržel jako MUDr. Vojtěch Růžička – Václav se stal okouzlujícím lékařem Růžičkou, jehož moudrost a empatie inspirovaly mnoho diváků.

 4. Jana Preissová jako Veronika Říhová – Jana přinesla do role Veroniky sveřepost, odhodlání a zranitelnost, což ji činí zároveň odvážnou a komplexní postavou.

 5. Igor Bareš jako MUDr. David Kupka – Igor si zahrál nezapomenutelného doktora Kupku, jehož bohatý vnitřní svět a odvaha v emocionálních situacích diváky neomylně oslovil.

Tyto jsou pouze někteří z talentovaných herců, kteří dostali příležitost rozvinout svůj herecký potenciál v první sérii Ordinace v Růžové Zahradě. Jejich vynikající a autentické výkony byly základem pro úspěch tohoto nezapomenutelného seriálu.
Nevyhnutelné herečky a herci série Ordinace v Růžové Zahradě 1

Nevyhnutelné herečky a herci série Ordinace v Růžové Zahradě 1

Herečky a herci série Ordinace v Růžové Zahradě 1 jsou nedílnou a nevyhnutelnou součástí tohoto milovaného a populárního seriálu. Jejich výkony a talent přinášejí příběhům neuvěřitelnou autenticitu a emocionální hloubku, která zapůsobí na diváky. Zde je přehled některých významných herců, kteří se objevili v první sérii:

 • Marek Adamczyk (Honzův bratr Pavel) – charismatický a přízemní hrdina, který vždy podrží svou rodinu a přátele.
 • Petra Špalková (Marie Chlupová) – úžasná herečka s obrovským hereckým talentem. Hrála roli doktorky, která se věnovala primárně dětské neurologii a podávala pomocnou ruku těm nejmenším pacientům.
 • Igor Bareš (David Ráša) – charmantní a zároveň vášnivý doktor, který se snaží najít rovnováhu mezi prací a soukromým životem.

Celý herecký ansámbl v první sérii seriálu Ordinace v Růžové Zahradě 1 překypuje energií a vžitím do svých rolí. Jejich herecké výkony jsou nezapomenutelné a dotváří atmosféru celého seriálu. Díky nim se diváci mohou úplně ponořit do světa ordinace a prožívat s postavami jejich radosti, smutky a vítězství.
Série Ordinace v Růžové Zahradě 1: Známé tváře na plátnech

Série Ordinace v Růžové Zahradě 1: Známé tváře na plátnech

Ordinace v Růžové Zahradě 1 je seriál, který získal si srdce diváků po celé České republice. Tato první série je plná známých tváří, které se staly ikonami českého televizního světa. Zde je přehled herců, kteří ztvárnili nezapomenutelné postavy v této populární lékařské dramě.

 1. Pavel Trávníček – Hrál charisma plného lékaře MUDr. Karla Viktora a stal se jedním z nejuznávanějších herců své doby. Jeho schopnost přenést emoce a přesvědčit diváky o autenticitě svých postav vytváří jedinečný zážitek.

 2. Eva Holubová – V roli MUDr. Renáty Novotné zosobňuje Holubová důvěryhodnou a silnou lékařku. Její hraní je plné nadšení a přirozenosti, což jí vyneslo širokou popularitu a také ocenění.

 3. Jiří Lábus – Lábusův výkon v roli primáře MUDr. Jana Pavelky je nesmírně působivý. Jeho charismatická a často kontroverzní postava zaujala diváky a jeho schopnost přinést do hry komediální prvky dodává seriálu další rozměr.

Tyto herci jsou pouze několik z celkového množství talentovaných jedinců, kteří byli součástí první série Ordinace v Růžové Zahradě. Jejich vynikající herecké výkony a schopnost skvěle spolupracovat jako tým přispěly k úspěchu tohoto seriálu a učinily ho trvalou součástí české televizní krajiny.
Co o hercích série Ordinace v Růžové Zahradě 1 určitě nevíte

Co o hercích série Ordinace v Růžové Zahradě 1 určitě nevíte

Série Ordinace v Růžové Zahradě 1 byla první částí tohoto populárního televizního seriálu, který nadchl diváky v České republice. Jedním z klíčových prvků, které seriál tak lákavým, jsou talentovaní herci, kteří přináší postavy do života. Zde je přehled herců, kteří se objevili v první sérii Ordinace v Růžové Zahradě:

 • Dagmar Patrasová – ztvárnila roli zdravotní sestry Jitky Dornové, která se stará o pacienty v nemocnici.
 • Pavel Zedníček – představoval doktora Zdeňka Vacka, kvalifikovaného lékaře se zájmem o psychiatrii.
 • Viktor Preiss – hrál doktora Josefa Sklapala, vedoucího oddělení chirurgie s bohatými zkušenostmi.
 • Iva Janžurová – zaujala diváky rolí paní Vlasty Sommerové, zdravotnické sestry s velkým srdcem.

Tyto herci společně vytvořili jedinečné postavy, které si diváci zamilovali a které se staly ikonami České televize. Jejich výkon v první sérii Ordinace v Růžové Zahradě si zaslouží velkou pochvalu a přispěl k oblibě tohoto úspěšného seriálu.

Zajímavosti o hercích v první sérii seriálu Ordinace v Růžové Zahradě

Zajímavosti o hercích v první sérii seriálu Ordinace v Růžové Zahradě

V první sérii oblíbeného seriálu Ordinace v Růžové Zahradě jsme se setkali s řadou talentovaných hereckých osobností. Zde je přehled některých z nich:

 • Pavel Šrom jako moderní a sympatický lékař Adam Novák. Své herecké schopnosti prokázal již v divadelních hrách a televizních seriálech předtím. Jeho charismatická přítomnost na obrazovce a talent mu získaly velkou popularitu mezi diváky.

 • Eva Holubová se představila v roli zkušené doktorky Marty Veselé. Tato úspěšná herečka je dobře známá ve filmovém a televizním průmyslu. Její výrazné herecké dovednosti a charisma ji vykreslují jako nezapomenutelnou postavu v sérii.

 • Michal Novotný si zahrál postavu sympatického doktora Romana Prinze. Jeho přirozený talent a schopnost se vcítit do role mu získaly uznání diváků. Je to herec se širokým záběrem, který se objevil v různých žánrech filmu a televize.

 • Sáva Bartošová excelovala v roli sestry Aleny, která v seriálu zaujala srdce diváků svou dojemnou a silnou postavou. Její herecké schopnosti a schopnost podat věrohodné výkony ji řadí k jedněm z nejtalentovanějších hereček v českém hereckém průmyslu.

Tento pestrý soubor talentovaných herců přispěl k úspěchu první série seriálu Ordinace v Růžové Zahradě. Jejich dovednosti a úsilí přinášely divákům každou epizodu plnou napětí, emocí a nezapomenutelných momentů. Doufáme, že tento přehled herců v první sérii seriálu Ordinace v Růžové Zahradě vám poskytl užitečné informace. S těmito talentovanými a dobře známými herci, užijete si každou minutu tohoto populárního seriálu!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *